CEOI 2018 Logo
 
25. SREDNJOEUROPSKA INFORMATIČKA OLIMPIJADA
 
Varšava, Poljska, od 12. do 18. kolovoza 2018.
 
REZULTATI
 
MJESTO NATJECATELJ ZEMLJA CLO GLO LOT FIB TOY TRI UKUPNO
1 Costin-Andrei Oncescu Rumunjska 100 100 100 65 100 100 565
1 Mariusz Trela Poljska 100 100 100 65 100 100 565
3 Anadi Agrawal Poljska 100 100 100 50 100 100 550
3 Nikoloz Birkadze Gruzija 100 100 100 50 100 100 550
5 Alex Tatomir Rumunjska 100 100 100 45 100 100 545
6 Aleksandre Khokhiashvili Gruzija 100 100 100 20 100 100 520
6 Tiberiu-Loan Mușat Rumunjska 100 100 100 20 100 100 520
8 Giorgi Kldiashvili Gruzija 64 100 100 50 100 100 514
9 Dawid Jamka Poljska 100 100 100 5 100 100 505
10 Kacper Kluk Poljska 54 100 100 50 100 100 504
11 Juliusz Pham Poljska 2 100 100 65 30 100 100 495
12 Ștefan Constantin-Buliga Rumunjska 100 100 100 5 100 75 480
13 Josip Klepec Hrvatska 100 100 100 0 100 55 455
14 Ondrej Baranovič Slovačka 100 100 65 0 79 100 444
15 Mateusz Rzepecki Poljska 2 100 100 100 5 100 35 440
16 Vano Gamezardashvilli Gruzija 100 100 100 100 35 435
17 Tobias Schindler Njemačka 100 100 90 5 39 100 434
18 Paweł Pawlik Poljska 2 100 45 65 5 100 100 415
19 Nándor Nagy Mađarska 18 100 65 20 100 100 403
20 Michal Staník Slovačka 0 100 45 50 100 100 395
21 Balázs Tóth Mađarska 36 75 65 50 100 55 381
22 Péter Gyimesi Mađarska 36 100 56 5 100 55 352
23 Mateusz Cegiełka Poljska 2 18 100 65 5 59 55 302
24 Paula Vidas Hrvatska 0 100 100 5 59 35 299
25 Paolo Battelani Italija 28 45 5 100 100 278
25 Martin Melicher Slovačka 18 55 65 5 100 35 278
27 Gabriele Corso Italija 18 100 65 0 59 35 277
28 Michael Chelli Italija 36 100 25 59 55 275
29 Dominik Fistric Hrvatska 0 100 65 0 59 35 259
30 Jan Kaifer Češka 100 45 39 55 239
31 Ziya Mukhtarov Azerbajdžan 25 65 5 100 35 230
32 Jiří Kalvoda Češka 25 65 79 35 204
33 Abutalib Namazov Azerbajdžan 38 45 5 100 15 203
34 Leonard Inkret Hrvatska 0 58 65 5 59 15 202
35 Radek Olšák Češka 55 45 100 200
36 Nicolas Camenisch Švicarska 36 25 45 79 0 185
37 Janine Lohse Njemačka 0 100 25 0 59 0 184
37 Jakob Schrader Slovenija 25 45 39 75 184
39 Jozef Fülöp Slovačka 18 40 45 79 0 182
40 Áron Noszály Mađarska 25 45 5 100 0 175
41 Urban Duh Slovenija 0 25 65 50 19 159
41 Timo Zikeli Austrija 0 65 0 79 15 159
43 Gregor Kikelj Slovenija 15 25 5 100 0 145
44 Murad Eynizada Azerbajdžan 0 25 25 59 35 144
45 Rafael Saddatimov Azerbajdžan 25 45 5 59 0 134
46 Erik Sünderhauf Njemačka 0 25 45 5 39 15 129
47 Petr Zahradník Češka 18 25 25 59 0 127
48 Kunyang Wu Švicarska 15 45 59 119
49 Florian Jüngermann Njemačka 18 55 25 19 117
50 Kevin Innerebner Austrija 0 5 45 59 0 109
51 Alessio Corrado Italija 0 58 25 5 19 0 107
52 Thomas Kaar Austrija 0 0 25 0 39 35 99
53 Tim Poštuvan Slovenija 0 10 45 19 74
54 Julian Steinmann Švicarska 0 0 45 5 0 50
55 Elias Boschung Švicarska 0 0 25 5 19 0 49