DRŽAVNO NATJECANJE IZ INFORMATIKE 2017
 
Hotel Zora, Primošten
od 13. do 16. ožujka
 
REZULTATI
 
PRIMJENA ALGORITAMA - OSNOVNE ŠKOLE
 
5. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA Z1 Z2 Z3 UKUPNO
1 Juraj Mandić 5 OŠ Julija Klovića Zagreb 40.0 70.0 0.0 110.0
1 Fran Škarica 5 OŠ A. G. Matoša Zagreb 40.0 70.0 0.0 110.0
3 Marko Hrenić 5 OŠ Novi Marof 40.0 58.0 0.0 98.0
3 Nikola Vujica 5 OŠ Bogumila Tonija Samobor 40.0 58.0 0.0 98.0
5 Sathya Rađa 5 OŠ Davorina Trstenjaka Hrvatska Kostajnica 25.0 70.0 0.0 95.0
6 Dominik Vugrinec 5 III. OŠ Čakovec 31.0 58.0 0.0 89.0
7 Val Karan 5 OŠ Ljudevita Gaja Zaprešić 34.0 0.0 0.0 34.0
 
6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA Z1 Z2 Z3 UKUPNO
1 Lara Semeš 6 OŠ Kajzerica Zagreb 40.0 66.0 0.0 106.0
2 Luka Protulipac 6 OŠ Alojzija Stepinca Zagreb 40.0 31.0 0.0 71.0
3 Matija Lacković 6 OŠ Antuna Mihanovića Zagreb 21.0 43.0 0.0 64.0
3 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18.0 46.0 0.0 64.0
5 Samuel Sobočan 6 III. OŠ Čakovec 15.0 43.0 0.0 58.0
6 Frane Baletić 6 OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića Zagreb 35.0 18.0 0.0 53.0
7 Renato Krpan 6 OŠ Voltino Zagreb 32.0 19.0 0.0 51.0
8 Luka Martinić 6 OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića Zagreb 40.0 9.0 0.0 49.0
9 Fabijan Pitlović 6 OŠ "Antun Mihanović" Slavonski Brod 1.0 39.0 0.0 40.0
10 Dora Lendvaj 6 OŠ Popovača 21.0 3.0 0.0 24.0
 
7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA Z1 Z2 Z3 UKUPNO
1 Fran Babić 7 OŠ Eugena Kumičića Velika Gorica 40.0 70.0 79.0 189.0
2 Marko Dorčić 7 OŠ Alojzija Stepinca Zagreb 40.0 70.0 53.0 163.0
3 Ivan Janjić 7 OŠ Zrinskih Nuštar 40.0 70.0 52.0 162.0
4 Fabjan Markovinović 7 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 40.0 35.0 56.0 131.0
5 Relja Šegvić 7 OŠ Remete 40.0 70.0 0.0 110.0
6 Patrik Modrić 7 OŠ Ivana Mažuranića Zagreb 40.0 35.0 0.0 75.0
6 Simeon Stefanović 7 OŠ "Zamet" Rijeka 40.0 35.0 0.0 75.0
8 Vlatko Borevković 7 OŠ Cvjetno naselje 28.0 35.0 3.0 66.0
9 Martin Vrbovčan 7 IV. OŠ Bjelovar 40.0 0.0 4.0 44.0
10 Domagoj Gavranić 7 OŠ Ksavera Šandora Gjalskog 28.0 0.0 0.0 28.0
 
8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA Z1 Z2 Z3 UKUPNO
1 Patrick Pavić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 40.0 70.0 78.0 188.0
2 Bernard Inkret 8 OŠ Rude 40.0 55.0 0.0 95.0
3 Dorijan Lendvaj 8 OŠ Popovača 16.0 55.0 0.0 71.0
4 Boris Španić 8 OŠ "Zamet" Rijeka 40.0 28.0 0.0 68.0
5 Matija Luka Kukić 8 OŠ Ivana Gorana Kovačića Zagreb 40.0 25.0 0.0 65.0
6 Vito Anić 8 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 32.0 25.0 6.0 63.0
6 Martina Licul 8 OŠ Veli Vrh Pula 8.0 25.0 30.0 63.0
8 Sara Lazarušić 8 OŠ Josipa Račića Zagreb 40.0 14.0 0.0 54.0
9 Antonio Dijanić 8 OŠ Nikole Hribara Velika Gorica 20.0 25.0 0.0 45.0
10 Domagoj Sabolić 8 OŠ Gornje Vrapče Zagreb 40.0 0.0 0.0 40.0
11 Armin Kadrić 8 OŠ Stoja Pula 20.0 0.0 0.0 20.0