DRŽAVNO NATJECANJE IZ INFORMATIKE 2017
 
Hotel Zora, Primošten
od 19. do 22. ožujka
 
REZULTATI
 
PRIMJENA ALGORITAMA - OSNOVNE ŠKOLE
 
5. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA Z1 Z2 Z3 UKUPNO
1 Karlo Brčić 5 Osnovna škola Kajzerica 60.0 54.0 80.0 194.0
2 Ivan Patarčić 5 Osnovna škola Matije Gupca 54.0 60.0 75.0 189.0
3 Lovro Tunjić 5 Osnovna škola Tituša Brezovačkog 51.0 56.0 75.0 182.0
4 Filip Jerleković 5 Osnovna škola Ante Kovačića 45.0 60.0 70.0 175.0
5 Fabijan Cikač 5 Osnovna škola Ivana Cankara 51.0 60.0 20.0 131.0
6 Jakov Blašković 5 Osnovna škola Ivana Filipovića 48.0 42.0 40.0 130.0
7 Ivo Vraneš 5 Osnovna škola kralja Tomislava 60.0 60.0 0.0 120.0
 
6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA Z1 Z2 Z3 UKUPNO
1 Mihael Kardum 6 OŠ E. Kumičića Velika Gorica 40.0 28.0 90.0 158.0
2 Fran Škarica 6 OŠ A. G. Matoša 40.0 56.0 45.0 141.0
3 David Ivanjek 6 OŠ D. Tadijanovića 26.0 28.0 30.0 84.0
4 Antun Kralj 6 VI. osnovna škola Varaždin 32.0 21.0 30.0 83.0
5 Sathya Rađa 6 OŠ D. Trstenjaka Hrv. Kostajnica 32.0 49.0 0.0 81.0
5 Nikola Vujica 6 OŠ Bogumila Tonija Samobor 36.0 0.0 45.0 81.0
7 Dario Vuksan 6 OŠ AB Šimića 2.0 0.0 0.0 2.0
 
7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA Z1 Z2 Z3 UKUPNO
1 Lara Semeš 7 OŠ Kajzerica 40.0 70.0 90.0 200.0
2 Renato Krpan 7 OŠ Voltino Zagreb 40.0 70.0 45.0 155.0
3 Jana Furdi 7 OŠ Podturen 40.0 70.0 0.0 110.0
3 Luka Martinić 7 OŠa S.S. Kranjčevića Zagreb 40.0 70.0 0.0 110.0
3 Borut Patčev 7 OŠ Ive Andrića Zagreb 40.0 70.0 0.0 110.0
3 Fabijan Pitlović 7 OŠ "Antun Mihanović" S. Brod 40.0 70.0 0.0 110.0
3 Luka Protulipac 7 OŠ Alojzija Stepinca Zagreb 40.0 70.0 0.0 110.0
3 Marin Protulipac 7 OŠ Alojzija Stepinca Zagreb 40.0 70.0 0.0 110.0
9 Frane Baletić 7 OŠ S.S. Kranjčevića Zagreb 24.0 45.0 0.0 69.0
10 Frane Andrić 7 OŠ "Antun Mihanović" S. Brod 40.0 25.0 0.0 65.0
10 Jakov Biškup 7 OŠ P. Zrinski Šenkovec Čakovec 40.0 25.0 0.0 65.0
 
8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA Z1 Z2 Z3 UKUPNO
1 Fran Babić 8 OŠ E. Kumičića Velika Gorica 40.0 70.0 68.0 178.0
2 Vlatko Borevković 8 OŠ Cvjetno naselje 40.0 70.0 58.6 168.6
3 Martin Vrbovčan 8 IV. osnovna škola Bjelovar 40.0 70.0 55.6 165.6
4 Marko Dorčić 8 OŠ Alojzija Stepinca Zagreb 40.0 70.0 53.9 163.9
5 Emanuel Tukač 8 OŠ Breznički Hum 40.0 70.0 15.0 125.0
6 Simeon Stefanović 8 OŠ "Zamet" Rijeka 5.0 14.0 86.9 105.9
7 Ivan Janjić 8 OŠ Zrinskih Nuštar 40.0 56.0 0.0 96.0
7 Fabjan Markovinović 8 OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb 40.0 56.0 0.0 96.0
9 Patrik Modrić 8 OŠ Ivana Mažuranića Zagreb 40.0 35.0 0.0 75.0
10 Mate Marjanović 8 OŠ Kaštanjer Pula 30.0 21.0 0.0 51.0