DRŽAVNO NATJECANJE IZ INFORMATIKE 2019
 
Hotel Zora, Primošten
od 19. do 22. ožujka
 
REZULTATI
 
PRIMJENA ALGORITAMA - SREDNJE ŠKOLE
 
1. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 Z6 UKUPNO
1 Patrick Pavić 1 XV. gimnazija Zagreb 40.0 50.0 60.0 50.0 70.0 24.0 294.0
2 Dorijan Lendvaj 1 XV. gimnazija Zagreb 40.0 50.0 60.0 50.0 70.0 0.0 270.0
3 Ivan Jambrešić 1 Privatna gimnazija i ekonomsko-informatička škola Futura 40.0 50.0 24.0 50.0 21.0 24.0 209.0
4 Bernard Inkret 1 XV. gimnazija Zagreb 40.0 25.0 24.0 50.0 21.0 0.0 160.0
5 Boris Španić 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 40.0 35.0 0.0 50.0 21.0 0.0 146.0
6 Vito Anić 1 XV. gimnazija Zagreb 40.0 40.0 0.0 50.0 14.0 0.0 144.0
7 Vilim Hrupelj 1 XV. gimnazija Zagreb 40.0 40.0 0.0 45.0 14.0 0.0 139.0
8 Martina Licul 1 Gimnazija Pula 20.0 25.0 0.0 20.0 21.0 0.0 86.0
8 Matej Vojvodić 1 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb 40.0 25.0 0.0 0.0 21.0 0.0 86.0
10 Matija Luka Kukić 1 XV. gimnazija Zagreb 40.0 5.0 0.0 5.0 21.0 0.0 71.0
11 Sara Lazarušić 1 XV. gimnazija Zagreb 24.0 30.0 0.0 0.0 0.0 0.0 54.0
 
2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 Z6 UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 2 XV. gimnazija Zagreb 40.0 50.0 60.0 50.0 21.0 80.0 301.0
2 Eugen Bošnjak 2 XV. gimnazija Zagreb 40.0 50.0 24.0 50.0 21.0 0.0 185.0
3 Vedran Cifrek 2 XV. gimnazija Zagreb 40.0 50.0 24.0 50.0 0.0 0.0 164.0
4 Bartol Markovinović 2 XV. gimnazija Zagreb 40.0 10.0 6.0 50.0 42.0 12.0 160.0
5 Nikola Kušen 2 Prva gimnazija Varaždin 24.0 50.0 0.0 50.0 21.0 0.0 145.0
6 Vlatko Rohak 2 XV. gimnazija Zagreb 40.0 50.0 0.0 50.0 0.0 0.0 140.0
7 Ema Borevković 2 XV. gimnazija Zagreb 40.0 40.0 0.0 50.0 0.0 0.0 130.0
8 Antonio Đakulović 2 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb 40.0 10.0 0.0 30.0 21.0 0.0 101.0
8 Mateo Plavec 2 XV. gimnazija Zagreb 0.0 30.0 0.0 50.0 21.0 0.0 101.0
10 Ivan Vojvodić 2 XV. gimnazija Zagreb 24.0 25.0 0.0 35.0 14.0 0.0 98.0
11 Marko Varga 2 Prva gimnazija Varaždin 20.0 0.0 0.0 25.0 14.0 0.0 59.0
 
3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 Z6 UKUPNO
1 Martin Josip Kocijan 3 Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 30.0 50.0 42.0 50.0 42.0 24.0 238.0
2 Mislav Brnetić 3 XV. gimnazija Zagreb 30.0 50.0 42.0 50.0 35.0 0.0 207.0
3 Pavel Kliska 3 XV. gimnazija Zagreb 30.0 50.0 14.0 50.0 7.0 24.0 175.0
4 Ivan Milinović 3 XV. gimnazija Zagreb 30.0 25.0 14.0 50.0 35.0 12.0 166.0
5 Leon Stjepan Uroić 3 XV. gimnazija Zagreb 30.0 25.0 14.0 50.0 28.0 0.0 147.0
6 Luka Bulić Bračulj 3 III. gimnazija Split 30.0 25.0 7.0 50.0 14.0 0.0 126.0
7 Nikola Capan 3 XV. gimnazija Zagreb 30.0 0.0 7.0 50.0 35.0 0.0 122.0
8 Mateo Kovačić 3 Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci 30.0 25.0 0.0 50.0 7.0 0.0 112.0
9 Nika Utrobičić 3 III. gimnazija Split 30.0 10.0 0.0 25.0 0.0 0.0 65.0
10 Bojan Puvača 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 27.0 0.0 0.0 25.0 7.0 0.0 59.0
11 David Mikulčić 3 XV. gimnazija Zagreb 27.0 0.0 0.0 0.0 7.0 0.0 34.0
 
4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED ŠKOLA Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 Z6 UKUPNO
1 Dominik Fistrić 4 XV. gimnazija Zagreb 30.0 50.0 14.0 50.0 70.0 12.0 226.0
2 Lovro Kalinovčić 4 XV. gimnazija Zagreb 30.0 50.0 21.0 50.0 70.0 0.0 221.0
3 Gabrijel Jambrošić 4 XV. gimnazija Zagreb 30.0 50.0 14.0 50.0 70.0 0.0 214.0
4 Bojan Štetić 4 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb 30.0 25.0 63.0 50.0 35.0 0.0 203.0
5 Fabijan Bošnjak 4 XV. gimnazija Zagreb 30.0 25.0 14.0 50.0 42.0 12.0 173.0
6 Marin Meštrović 4 Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci 30.0 25.0 42.0 50.0 7.0 12.0 166.0
7 Karlo Franić 4 XV. gimnazija Zagreb 30.0 25.0 35.0 50.0 7.0 0.0 147.0
8 Patrik Đurđević 4 XV. gimnazija Zagreb 30.0 25.0 14.0 50.0 7.0 0.0 126.0
9 Max Carin Balić 4 XV. gimnazija Zagreb 30.0 25.0 28.0 25.0 7.0 0.0 115.0
10 Karlo Gjogolović 4 Gimnazija Požega 3.0 25.0 0.0 25.0 14.0 0.0 67.0
11 Leon Jurić 4 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb 6.0 0.0 0.0 50.0 0.0 0.0 56.0