HIO 2014 Logo
 
20. HRVATSKA INFORMATIČKA OLIMPIJADA
 
HIO 2014
 
Fakultet elektrotehnike i računarstva, Zagreb
 
12. travnja 2014.
 
POZVANI UČENICI
 
Sukladno pravilima 20. hrvatske informatičke olimpijade, Izvršni odbor HSIN-a je, prema prijedlogu Znanstvenog povjerenstva, 22. ožujka donio odluku o pozvanim učenicima.
 
Iz prve podskupine (1. i 2. razred) pozvano je 10 učenika temeljem rezultata HONI natjecanja i 9 učenika temeljem rezultata Infokupa. Ukupni broj pozvanih učenika iz prve podskupine iznosi 12.
 
Iz druge podskupine (3. i 4. razred) pozvano je 13 učenika temeljem rezultata HONI natjecanja i 13 učenika temeljem rezultata Infokupa. Ukupni broj pozvanih učenika iz druge podskupine iznosi 16.
 
Eventualna pitanja i žalbe šaljite na email adresu Hrvatskog saveza informatičara hsin@hsin.hr, zaključno s utorkom, 25. ožujka 2014. godine.
 
I. PODSKUPINA
 
Rbr Ime i prezime Razred Škola/Klub HONI Infokup
1 Adrian Beker 1 XV. gimnazija Zagreb 2 3
2 Robert Benić 1 XV. gimnazija Zagreb 7
3 Domagoj Bradač 2 XV. gimnazija Zagreb 1 1
4 Nikola Herceg 2 XV. gimnazija Zagreb 10
5 Marin Kišić 1 Prva gimnazija Varaždin 9 7
6 Marin Knežević 1 XV. gimnazija Zagreb 6
7 Vedran Kurdija 1 XV. gimnazija Zagreb 9
8 Petar Orlić 2 XV. gimnazija Zagreb 5 4
9 Nikola Pintarić 2 XV. gimnazija Zagreb 8 2
10 Stjepan Požgaj 2 Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec 4 5
11 Martin Rosenzweig 2 XV. gimnazija Zagreb 6
12 Kristijan Rupić 2 XV. gimnazija Zagreb 3 8
 
II. PODSKUPINA
 
Rbr Ime i prezime Razred Škola/Klub HONI Infokup
1 Mislav Balunović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 1 3
2 Erik Banek 4 V. gimnazija Zagreb 13
3 Luka Barišić 3 XV. gimnazija Zagreb 7 6
4 Mislav Bradač 4 V. gimnazija Zagreb 2 4
5 Branimir Filipović 3 XV. gimnazija Zagreb 13
6 Dominik Gleich 4 XV. gimnazija Zagreb 4 1-2
7 Matej Gradiček 4 XV. gimnazija Zagreb 9 10
8 Ivan Lazarić 3 Društvo informatičara Pula 3 1-2
9 Mihael Liskij 3 XV. gimnazija Zagreb 6 8
10 Frano Mihaljević 4 Prva gimnazija Varaždin 11 12
11 Ivan Orehovec 4 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 12
12 Mihael Peklar 4 V. gimnazija Zagreb 8
13 Drago Plečko 4 XV. gimnazija Zagreb 10 11
14 Tonko Sabolčec 3 XV. gimnazija Zagreb 5 5
15 Kristijan Vukelić 3 Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb 7
16 Kristijan Vulinović 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 9