HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA Z C T J C M K V UKUPNO
1 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
2 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 16 40 - - - 156 (156)
3 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
3 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
3 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
3 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
3 Filip Cvjetićanin 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
3 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
3 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
3 Vilim Hrupelj 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
3 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
3 Filip Jakšić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
3 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
3 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
3 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
3 Martin Majsec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
3 Silvija Rade 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
3 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
3 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
3 David Vodopija 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
3 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
3 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
23 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 5 - - - - - 55 (55)
24 Matej Golub 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 20 30 0 - - - - - 50 (50)
24 Maksimilijan Hižman 7 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
24 Mateo Karakaš 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
24 Lovro Vidović 7 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
28 Michael Kiršek 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 20 0 0 0 0 0 0 0 20 (20)