HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA Z C T J C M K V UKUPNO
1 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 70 120 56 - 376 (426)
2 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - 56 - 316 (336)
2 Luka Jovanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - 56 - 316 (336)
4 Josip Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 90 60 - - 310 (330)
5 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 20 120 56 - 296 (336)
6 Luka Merćep 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
7 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 50 120 - - 274 (294)
8 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 20 120 0 - 260 (280)
9 Martin Josip Kocijan 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 30 - 56 - 246 (266)
10 Vilim Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 0 - - 230 (230)
11 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 100 24 - - 224 (240)
12 Lovro Kalinovčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 80 - - 0 204 (204)
13 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 20 - 56 - 196 (216)
14 Jakov Manjkas 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
14 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - 0 180 (180)
14 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
14 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
14 Matko Petrović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
14 Marin Varivoda 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 0 0 - - 180 (180)
14 Marko Čengić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 40 - - - 180 (180)
14 Mauricio Šmit 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
22 Paula Vidas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 20 - 56 - 176 (176)
23 Pavel Kliska 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 0 - - - 172 (172)
24 Leonard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 0 30 0 56 - 166 (166)
25 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 8 0 - 56 - 164 (164)
25 Dorian Granoša 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 40 - 0 - 164 (164)
27 Dominik Matijaca 2 III. gimnazija Split 20 30 50 32 30 - - - 162 (162)
28 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 16 40 - - - 156 (156)
28 Lucija Žužić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - 56 - 156 (156)
30 Mislav Brnetić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
30 Teo Samaržija 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 8 40 0 - 0 148 (148)
30 Valentino Vukelić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 48 - 0 - - 148 (148)
30 Borna Šimić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 8 40 - - - 148 (148)
34 Jurica Horvat 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 0 20 24 0 - 144 (144)
34 Lovro Nuić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 20 12 - - 144 (156)
36 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
36 Borna Cafuk 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 40 - 0 - - 140 (140)
38 Dominik Balog 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 30 - - - 138 (138)
39 Ivan Sinčić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 32 0 - - - 132 (132)
39 Kristijan Verović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
41 Patrik Đurđević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 30 - - - 130 (130)
42 Luka Dumančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 20 - - - 128 (128)
43 Andrija Nakić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
44 Mateo Dujić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - 20 - - - 120 (120)
44 Dominik Fistrić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 20 0 - - 120 (120)
46 Adrian Brajković 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
46 Bruno Delić 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 0 0 0 - 16 116 (116)
46 Matej Galić 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - 16 116 (116)
46 Fran Halambek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 0 0 - 0 116 (116)
46 Gabrijel Jambrošić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
46 Karlo Kovačić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
46 Ivan Novak 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
46 Nikola Olčar 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
46 Orsat Puljizević 8 OŠ Mokošica 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
46 Vinko Sabolčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
46 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
46 Andrej Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
58 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 12 0 0 112 (112)
59 Nika Utrobičić 1 III. gimnazija Split 20 30 50 - 10 - - - 110 (110)
60 Filip Barbarić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
60 Petar Borko 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
60 Fabijan Bošnjak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
60 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
60 Božidar Grgur Drmić 4 II. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
60 Roko Parać 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
60 Goran Petrović 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
60 Tio Špicar 1 MIS Strahoninec 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
68 Tea Arvaj 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Vedran Bajšanski 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Martin Bakač 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
68 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Josip Bartulović 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Filip Beleta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 0 100 (100)
68 Luka Benić 3 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Bruno Benčević 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Filip Bilandzija 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
68 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 - - 0 0 0 100 (100)
68 Matija Bognar 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Iva Bokšić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
68 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Petra Brčić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Matija Bujanic 6 MIS Strahoninec 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
68 Milan Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Vanja Buturac 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Max Carin Balić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Ivan Cepanec 1 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - 0 - 0 0 100 (100)
68 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Antonio Cerović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Jakov Cigrovski 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
68 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Grgur Crnogorac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 0 - - 100 (100)
68 Adrian Cvijanović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 0 - - 100 (100)
68 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Filip Cvjetićanin 7 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Vjeko Dimić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Bartol Dlačić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Krešimir Domazet 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Marko Dorčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - 0 - 100 (100)
68 Danijel Dražetić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Mateo Drk 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
68 Luka Džimbeg 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Kej Filipin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Marko Filipović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Marko Flajsig 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Karlo Franić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
68 Anton Frlan 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
68 Domagoj Gavranić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - 0 - - 0 100 (100)
68 Karlo Gjogolović 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Špiro Golem 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Stjepan Gotovac 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Luka Habuš 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Karlo Hlebec 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Jura Hostić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Vilim Hrupelj 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Ana Ilakovac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Filip Jakšić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Borna Janežić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Antonio Janjić 3 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Ivan Janjić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Jelena Janjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - 0 0 - - 100 (100)
68 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 0 - - 100 (100)
68 Margareta Jurišić 3 II. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Karlo Josip Kardum 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Nikolina Katavić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Dominik Kerner 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - 0 100 (100)
68 Matej Kišić 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
68 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Luka Korov 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Stjepan Kos 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 0 0 0 0 - 100 (100)
68 Bartul Kovačić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - 0 - - 0 100 (100)
68 Matej Kožica 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 0 100 (100)
68 Marko Kraljić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Martin Kranjčec 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Filip Kuzminski 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Luka Kušec 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 0 0 - 0 0 100 (100)
68 Marko Lazarić 4 Društvo informatičara Pula 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Dora Lendvaj 5 RIK Popovača 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Matija Leš 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Fran Lešković 6 RIK Popovača 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Vito Lončarević 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Antonio Lukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Nino Magić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Martin Majsec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
68 Fabjan Markovinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Luka Martić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Anto Matanović 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Tomi Mavrin 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Viktor Merćep 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Maja Milas 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Lovro Milišić 6 OŠ Retkovec Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Antonio Mišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Patrik Modrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - 0 100 (100)
68 Mateo Mofardin 1 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 - - - - 0 100 (100)
68 Marcel Muslija 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Nino Nađ 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Anel Novak 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
68 Josip Pavicic 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Ingo Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Domagoj Perković 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Eno Peršić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Petar Poljarevic 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Sven Posavec 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
68 Mihael Pristav 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Benedikt Prpić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Lovro Puh 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - 0 100 (100)
68 Toma Puljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Silvija Rade 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Matko Radojčić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Luka Ravenšćak 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
68 Filip Relić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Ivan Rubinić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
68 Filip Rukavina 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
68 Dino Santro 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Leon Sinković-Gašparić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Ivan Skorupan 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Samuel Sobočan 5 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Sebastian Soldat 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Lovro Srebačić 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Marko Srpak 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Sven Stanisavljević 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
68 Jura Starčević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Mislav Stojanović 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - 0 - 100 (100)
68 Nino Strčić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Ivan Terzić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Andrey Tolstikov 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Ivona Tomašić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Krunoslav Tomičić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - 0 0 - - 100 (100)
68 Mateo Tošić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Veronika Tvrdy 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Leon Stjepan Uroić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Lucija Uroić 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Ana Vajić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Tome Veršić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Marko Vlaić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Ivan Vlašić 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 David Vodopija 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Ivan Vojvodić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 0 0 0 100 (100)
68 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Nena Vukšić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Jakov Vulama 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Petra Vučak 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Petar Zec 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
68 Fran Zekan 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
68 Ena Zelić 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Mario Zelić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 0 0 0 - - 100 (100)
68 Filp Zmiša 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Filip Zrnčić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Rino Čala 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
68 Pavla Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Jan Čavar 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 David Čemeljić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
68 Karlo Čuljak 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Jerko Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - 0 0 - 100 (100)
68 Relja Šegvić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 - - 0 100 (100)
68 Marin Šipek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Jakov Šlezak 2 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
68 Dominik Špiljak 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Lana Šprajc 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
68 Marin Švenda 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
68 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
245 Ilija Biškup 8 MIS Strahoninec 20 24 50 - - - - - 94 (94)
245 Mislav Petrović 3 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 24 50 - - - - - 94 (94)
247 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 20 0 50 - - - - - 70 (70)
248 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 5 - - - - - 55 (55)
249 Ivan Badrov 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 0 0 - - 0 50 (50)
249 Dorian Bariša 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Šimun Bilas 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Hrvoje Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Borna Colarić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 - - - - - - 50 (50)
249 Grga Filajdić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
249 Aleks Florijan 8 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Matej Golub 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Maksimilijan Hižman 7 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
249 Bruno Jakoubek 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
249 Mateo Karakaš 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Magdalena Kavka 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Nikola Kešćec 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Joško Kristić 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Vito Križaić 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Renato Krpan 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Nika Krsnik 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega - - 50 - - - - - 50 (50)
249 Rajković Matija 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 0 - 0 - - - 50 (50)
249 Tomislav Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Fran Mlinac 5 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
249 Vedran Novaković 5 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Andrija Palašek 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
249 Jan Pintar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Roko Stanić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Leo Stričak 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Mislav Tokić 1 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Lovro Vidović 7 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Vittorio Vičević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Tomo Vukadin 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
249 Martin Zadravec 5 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
249 Bruno Đapić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
281 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 24 5 - - - - - 49 (49)
282 Ivan Blažanović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 30 - - - - - - 30 (30)
282 Dora Planinc 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 0 30 0 - - - - - 30 (30)
284 Luka Dakić 5 MIS Strahoninec 20 6 0 - - - - - 26 (26)
285 Jan Belak 5 MIS Strahoninec 20 - - - - - - - 20 (20)
285 Ida Boić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 0 - - - - - - 20 (20)
285 Lucija Dikanović 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 0 - - - - - - 20 (20)
285 Michael Kiršek 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 20 0 0 0 0 0 0 0 20 (20)
285 Dora Kralj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 - - - - - - 20 (20)
285 Marin Topolnjak 5 MIS Strahoninec 20 - - - - - - - 20 (20)
285 Mario Đurić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - - 20 (20)
285 Janko Šeler 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
293 Antun Smojvir 2 Gimnazija Požega 0 0 0 - - - - - 0 (0)