HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA O P G T N P Z B UKUPNO
1 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 48 0 120 - - 268 (268)
1 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 64 100 24 - - 268 (288)
3 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
4 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 50 48 - - - - 136 (136)
5 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 36 48 - 0 - - 134 (134)
6 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 24 50 16 - - - 16 126 (126)
7 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 24 32 48 0 - - - 124 (124)
8 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
8 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
8 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
8 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
8 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
13 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 20 24 50 - - - - - 94 (94)
14 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 20 18 36 - 0 12 - 0 86 (86)
15 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
15 Filip Jakšić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
17 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 24 - - - - - - 44 (44)
17 Filip Cvjetićanin 7 MIS Strahoninec 20 24 0 - - - - - 44 (44)
17 Matej Golub 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 20 24 - - - - - - 44 (44)
17 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 24 - - 0 0 - 0 44 (44)
21 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod 20 18 - - - - - - 38 (38)
21 Josip-Benjamin Szabo 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 20 18 - - - - - - 38 (38)
23 Miron Lončarić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 5 24 - - - - - - 29 (29)
24 Mate Baković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
24 Mateo Kos 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 0 - - - - - 20 (20)
24 Silvio Pokorni 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 20 0 - - - - - - 20 (20)
27 Mateo Karakaš 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 0 0 - - 0 0 - 0 0 (0)