HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA O P G T N P Z B UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 100 120 - 0 340 (360)
2 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 20 30 50 80 0 24 - - 204 (204)
3 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 20 30 36 80 0 24 - 0 190 (190)
4 Ivan Vojvodić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 0 24 - 0 172 (172)
5 Jura Hostić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 48 - 24 - 0 166 (166)
6 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 37 48 - 24 - 0 159 (159)
7 Orsat Puljizević 8 OŠ Mokošica 20 30 36 48 - 24 - - 158 (158)
8 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 80 - 24 - 0 154 (154)
9 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
9 Jan Murić 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
9 Eno Peršić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
12 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 48 - - - - 142 (142)
12 Andrej Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 24 50 32 - 0 - 16 142 (142)
14 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - 0 - - 0 100 (100)
14 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
16 Josip Šarec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 50 - - 0 - - 88 (88)
17 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 20 24 36 - - - - - 80 (80)
18 Aleks Florijan 8 MIS Strahoninec 20 18 32 - - - - - 70 (70)
19 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 20 30 13 - - - - - 63 (63)
20 Filip Jamuljak 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 10 0 36 - - - - - 46 (46)
21 Lukas Baltas 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 - - - - - - 38 (38)
21 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 18 - - - - - - 38 (38)
21 Mihael Maslov 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 18 - - - - - - 38 (38)
21 Marin Šipek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 - - - - - - 38 (38)
25 Ivor Dakić 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 12 - - - - - - 32 (32)
26 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec 10 - - - - - - - 10 (10)
27 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 0 6 0 - - - - - 6 (6)