HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
2. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA O P G T N P Z B UKUPNO
1 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 - 0 380 (400)
1 Lovro Kalinovčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 0 0 380 (400)
1 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 120 0 - 380 (400)
1 Josip Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 0 - 380 (400)
1 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
1 Vilim Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 0 0 380 (400)
1 Petar Nizić-Nikolac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
1 Lovro Nuić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 - 0 380 (400)
9 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 120 56 - 376 (426)
10 Martin Josip Kocijan 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 72 100 120 - - 372 (392)
11 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 100 120 - - 356 (376)
12 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 48 100 120 0 - 348 (368)
13 Dominik Fistrić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 120 - - 340 (360)
13 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 100 120 - 0 340 (360)
15 Leonard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 34 48 100 120 - - 332 (352)
16 Božidar Grgur Drmić 4 II. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 100 120 - - 320 (320)
17 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 48 70 120 - - 318 (338)
18 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 24 56 0 316 (360)
19 Luka Dumančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 120 - 0 310 (330)
20 Borna Cafuk 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 36 80 - 120 - - 286 (286)
21 Luka Jovanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 24 - - 284 (304)
21 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 24 - - 284 (304)
23 Kristijan Verović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
24 Mislav Brnetić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 10 120 - - 268 (278)
24 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 48 0 120 - - 268 (268)
24 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 64 100 24 - - 268 (288)
24 Paula Vidas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - 120 - - 268 (268)
24 Mauricio Šmit 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 48 - 120 - - 268 (268)
29 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 56 100 24 - - 260 (280)
30 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 80 100 24 - - 254 (254)
31 Luka Habuš 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 48 100 24 - 16 252 (288)
31 Jurica Horvat 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 48 100 24 - - 252 (272)
31 Luka Merćep 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 100 24 - - 252 (272)
34 Marin Varivoda 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 70 - - - 250 (250)
35 Filip Kuzminski 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 48 100 - - - 248 (248)
36 Grgur Crnogorac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 48 100 24 - 0 246 (266)
37 Gabrijel Jambrošić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 70 - - - 234 (234)
38 Joško Kristić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 48 70 - - - 218 (218)
39 Karlo Franić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 24 - 0 214 (234)
39 Teo Samaržija 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 80 30 24 - 0 214 (234)
39 Borna Šimić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 30 24 - - 214 (234)
42 Pavel Kliska 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 30 24 0 - 206 (226)
43 Filip Bilandzija 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 80 - 24 - - 204 (204)
43 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 20 30 50 80 0 24 - - 204 (204)
43 Matko Petrović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 24 - - 204 (204)
43 Valentino Vukelić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 80 - 24 - - 204 (204)
47 Igor Kladarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 36 56 60 - - - 202 (202)
48 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 24 43 80 - 24 - 0 191 (191)
49 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 20 30 36 80 0 24 - 0 190 (190)
50 Marko Lazarić 4 Društvo informatičara Pula 20 30 50 24 60 24 - - 188 (208)
51 Dorian Granoša 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 0 - 0 180 (180)
51 Dominik Matijaca 2 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
51 Ivan Rissi 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 56 - 24 - - 180 (180)
51 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
51 Nika Utrobičić 1 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
51 Luka Šimek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 0 - 0 180 (180)
57 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 20 24 50 80 - - - - 174 (174)
58 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 - - - - 172 (172)
58 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - 24 - - 172 (172)
58 Filip Barbarić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 48 - 24 - - 172 (172)
58 Filip Beleta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 24 - 16 172 (188)
58 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 48 0 24 - - 172 (172)
58 Marko Dorčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 0 24 - 0 172 (172)
58 Mateo Dujić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 48 - 24 - - 172 (172)
58 Bartul Kovačić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 72 0 - - - 172 (172)
58 Tin Kufrin 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 24 - - 172 (172)
58 Antonio Lukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - 24 - 0 172 (172)
58 Roko Parać 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 0 0 - 0 172 (172)
58 Mihael Pristav 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 48 - 24 - - 172 (172)
58 Vinko Sabolčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 48 - 24 - - 172 (172)
58 Nikola Sole 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 - - - - 172 (172)
58 Leon Stjepan Uroić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - 24 - - 172 (172)
58 Ivan Vojvodić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 0 24 - 0 172 (172)
58 Marko Čengić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 24 - - 172 (172)
58 Patrik Đurđević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - 24 - 0 172 (172)
58 Lucija Žužić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 48 - 24 - - 172 (172)
77 Jakov Cigrovski 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 48 0 24 - - 166 (166)
77 Jura Hostić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 48 - 24 - 0 166 (166)
77 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 20 24 50 48 - 24 - - 166 (166)
77 Jerko Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 48 0 24 - 0 166 (166)
81 Fabijan Bošnjak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 47 48 20 - - - 165 (165)
82 Dominik Balog 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 0 24 - 0 164 (164)
82 Fran Halambek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - 24 - 0 164 (164)
82 Dominik Špiljak 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 48 - - - 16 164 (164)
85 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 37 48 - 24 - 0 159 (159)
86 Adrian Brajković 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 48 10 - - 0 158 (158)
86 Til Ocvirk 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 36 48 - 24 - - 158 (158)
86 Orsat Puljizević 8 OŠ Mokošica 20 30 36 48 - 24 - - 158 (158)
86 Marko Vlaić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 10 - - - 158 (158)
90 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 80 - 24 - 0 154 (154)
91 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Jakša Bilać 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Petar Borko 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Petra Brčić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 24 - 24 - - 148 (148)
91 Matija Bujanic 6 MIS Strahoninec 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Kej Filipin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Marko Filipović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Josip Frkin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Karlo Gjogolović 2 Gimnazija Požega 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Jelena Janjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Karlo Josip Kardum 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - - - 0 148 (148)
91 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
91 Jan Murić 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
91 Eno Peršić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Matko Radojčić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Ivan Rubinić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 48 - - - 0 148 (148)
91 Mateo Tošić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Ana Vajić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Fran Zekan 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 0 0 - - 148 (148)
91 Rino Čala 4 III. gimnazija Split 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Matko Šimić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
91 Tio Špicar 1 MIS Strahoninec 20 30 50 48 - 0 - - 148 (148)
91 Lana Šprajc 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 48 - 0 - - 148 (148)
116 Luka Benić 3 Gimnazija Požega 20 24 50 48 0 - - - 142 (142)
116 Nikola Capan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 48 - - - - 142 (142)
116 Antonio Janjić 3 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 24 50 48 - - - - 142 (142)
116 Karlo Kovačić 4 Tehnička škola Čakovec 20 24 50 24 0 24 - - 142 (142)
116 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 48 - - - - 142 (142)
116 Anto Matanović 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 24 50 48 - - - - 142 (142)
116 Lovro Puh 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 24 50 48 - - - 0 142 (142)
116 Filip Rukavina 2 V. gimnazija Zagreb 20 24 50 48 0 - - - 142 (142)
116 Andrej Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 24 50 32 - 0 - 16 142 (142)
125 Gabrijel Boduljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
125 Hrvoje Bolešić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
125 Ivan Novak 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
128 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 50 48 - - - - 136 (136)
128 Lovro Srebačić 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 18 50 48 - - - 0 136 (136)
128 Josip Zavada 3 III. gimnazija Zagreb 20 18 50 48 - - - - 136 (136)
128 Filip Škrlec 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 38 48 0 - - - 136 (136)
132 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 36 48 - 0 - - 134 (134)
132 Krunoslav Tomičić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 36 48 - - - - 134 (134)
132 Mario Zelić 4 Gimnazija Požega 20 30 36 48 - - - - 134 (134)
135 Matija Turk 3 III. gimnazija Zagreb 20 12 50 48 - - - - 130 (130)
136 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 24 36 48 - - - - 128 (128)
137 Toma Puljak 3 III. gimnazija Split 20 24 50 32 - - - - 126 (126)
137 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 24 50 16 - - - 16 126 (126)
139 Tea Arvaj 3 III. gimnazija Osijek 20 30 27 24 - 24 - 0 125 (125)
139 Mislav Perić 2 Gimnazija Požega 20 30 27 48 - - - - 125 (125)
141 Rajković Matija 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
141 Anel Novak 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 - - - 0 124 (124)
141 Bernard Spiegl 3 III. gimnazija Zagreb 20 18 38 48 - - - - 124 (124)
141 Sven Stanisavljević 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
141 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 24 32 48 0 - - - 124 (124)
141 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
147 Jakov Manjkas 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 9 40 - 24 - - 123 (123)
148 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 20 24 24 48 - - - - 116 (116)
149 Dario Ćirić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 38 - 0 24 - - 112 (112)
150 Jura Starčević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 8 - - - - 108 (108)
151 Vedran Bajšanski 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
151 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
151 Josip Bartulović 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Josipa Bodrožić-Selak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Marija Dragošević 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Mirko Džaja 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Luka Džimbeg 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
151 Anton Frlan 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - 0 - - 0 100 (100)
151 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Ivan Janjić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Erik Jermaniš 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
151 Antonio Krivić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Dora Lendvaj 5 RIK Popovača 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Vito Lončarević 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
151 Andrija Nakić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Toni Novosel 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
151 Sven Posavec 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 - 0 - - 0 100 (100)
151 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
151 Luka Ravenšćak 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Filip Relić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Viktorija Smlatić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Ivan Vlašić 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Nena Vukšić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
151 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
151 Pavla Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
182 Milan Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 - 48 - - - - 98 (98)
183 Adrian Cvijanović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 47 0 - - - 0 97 (97)
184 Martin Bakač 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 18 50 8 - 0 - - 96 (96)
185 Vlatko Borevković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 - - - - 0 94 (94)
185 Vjeko Dimić 3 III. gimnazija Split 20 24 50 - - - - - 94 (94)
185 Marta Gračner 3 Srednja škola Vrbovec 20 24 50 - - - - - 94 (94)
185 Karlo Miličić 2 V. gimnazija Zagreb 20 24 50 - - - - - 94 (94)
185 Patrik Modrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 50 - - - - 0 94 (94)
185 Marcel Muslija 2 V. gimnazija Zagreb 20 24 50 - - - - - 94 (94)
185 Goran Petrović 3 Prva gimnazija Varaždin 20 24 50 0 - - - - 94 (94)
185 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 20 24 50 - - - - - 94 (94)
185 Ivan Terzić 3 V. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 - - - - 94 (94)
194 Marko Kraljić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 43 0 - - - - 93 (93)
194 Tomi Mavrin 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 35 8 - - - - 93 (93)
194 Ivan Vrkić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 43 0 - - - - 93 (93)
197 David Čemeljić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 42 0 - 0 - - 92 (92)
198 Marin Doričić 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 15 24 50 0 - - - - 89 (89)
199 Sorrel Coumbassa 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 18 50 - - 0 - - 88 (88)
199 Josip Šarec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 50 - - 0 - - 88 (88)
199 Maro Štefanić 6 Dom mladih Rijeka 20 18 50 - - - - - 88 (88)
202 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 20 18 36 - 0 12 - 0 86 (86)
202 Matej Kožica 2 III. gimnazija Split 20 30 36 - - - - - 86 (86)
202 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega 20 30 36 - - - - - 86 (86)
205 Antonela Barać 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 34 - - - - - 84 (84)
205 Marin Teskera 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 34 - - - - - 84 (84)
207 Relja Šegvić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 24 38 0 - - - 0 82 (82)
208 Matej Ištuk 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 24 36 - - - - - 80 (80)
208 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega 20 24 36 - - - - - 80 (80)
208 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 20 24 36 - - - - - 80 (80)
208 Ingo Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 0 30 50 - - - - - 80 (80)
212 Ivan Milinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 28 - - 0 - - 78 (78)
212 Frane Škaro 3 III. gimnazija Split 20 24 34 - - - - - 78 (78)
214 Jakov Vulama 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 27 - - - - - 77 (77)
215 Samuel Sobočan 5 MIS Strahoninec 20 30 25 - - - - - 75 (75)
216 Karlo Hlebec 3 Tehnička škola Bjelovar 0 24 50 - - - - - 74 (74)
216 Dominik Kinkela 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 18 36 0 - - - - 74 (74)
216 Antonio Mišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 18 36 0 - - - - 74 (74)
216 Filip Posavac 1 XV. gimnazija Zagreb 0 24 50 - - - - - 74 (74)
216 Mario Đurić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 18 36 - - - - - 74 (74)
221 Luka Bister 2 Tehnička škola Čakovec 20 18 34 - - - - - 72 (72)
221 Leon Sinković-Gašparić 3 Tehnička škola Čakovec 20 18 34 - - - - - 72 (72)
223 Mateo Drk 3 Tehnička škola Čakovec 20 18 33 - - - - - 71 (71)
224 Aleks Florijan 8 MIS Strahoninec 20 18 32 - - - - - 70 (70)
225 Bruno Benčević 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 15 18 30 - - - - - 63 (63)
225 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 20 30 13 - - - - - 63 (63)
225 Lucija Uroić 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 13 - - - - - 63 (63)
228 Adriana Dawn Mišković 1 Gimnazija Velika Gorica 20 24 16 - - - - - 60 (60)
229 Mislav Petrović 3 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 24 13 - - - - - 57 (57)
230 Rudi Babić 1 Gimnazija Velika Gorica 20 0 34 - - - - - 54 (54)
231 Bojan Štetić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 3 - - - - - 53 (53)
232 Elisa Marčinko 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 2 - - - - - 52 (52)
233 Ivan Bezjak 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
233 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
233 Stjepan Gotovac 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
233 Matko Grgic 1 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
233 Bruno Jakoubek 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
233 Filip Jakšić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
233 Magdalena Kavka 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
233 Matej Kišić 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - - 50 (50)
233 Luka Korov 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
233 Fran Lešković 6 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
233 Viktor Merćep 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
233 Vladimir Vladetic 1 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
233 Jakov Šlezak 2 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
246 Filip Jamuljak 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 10 0 36 - - - - - 46 (46)
246 Ena Zelić 2 Gimnazija Požega 20 12 14 - - - - - 46 (46)
248 Ivor Balog 1 III. gimnazija Osijek 20 24 - - - - - - 44 (44)
248 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 24 - - - - - - 44 (44)
248 Borna Colarić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 24 - 0 - - - - 44 (44)
248 Filip Cvjetićanin 7 MIS Strahoninec 20 24 0 - - - - - 44 (44)
248 Matej Golub 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 20 24 - - - - - - 44 (44)
248 Borna Janežić 5 Dom mladih Rijeka 20 24 - - - - - - 44 (44)
248 Nikolina Katavić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 24 0 - - - - - 44 (44)
248 Nika Krsnik 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 - - - - - - 44 (44)
248 Tomislav Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 24 - - - - - - 44 (44)
248 Luka Milačić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 24 0 - - - - - 44 (44)
248 Vladimir Pezo 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 24 0 - - - - - 44 (44)
248 Sebastian Soldat 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 24 - - - - - - 44 (44)
248 Nino Strčić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 24 - - - - - - 44 (44)
248 Veronika Tvrdy 2 Gimnazija Požega 20 24 - - - - - - 44 (44)
248 Tome Veršić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 24 - - - - - - 44 (44)
248 Vittorio Vičević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 24 0 0 - - - - 44 (44)
248 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 24 - - 0 0 - 0 44 (44)
248 Žan Zuanović 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 24 - - - - - - 44 (44)
248 Filip Šiktar 1 V. gimnazija Zagreb 20 24 - - - - - - 44 (44)
267 Antun Smojvir 2 Gimnazija Požega 10 30 - - - - - - 40 (40)
268 Lukas Baltas 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Dorian Bariša 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Bartol Dlačić 5 Dom mladih Rijeka 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Marko Flajsig 2 Gimnazija Požega 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Ana Ilakovac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Roko Jović 5 Dom mladih Rijeka 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Mihael Maslov 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Andrija Palašek 6 MIS Strahoninec 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Fabian Penezić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Borna Petak 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Benedikt Prpić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Jakov Robić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 0 - - - - - 38 (38)
268 Dino Santro 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Lora Simic 1 III. gimnazija Osijek 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Stjepan Sičaja 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Josip-Benjamin Szabo 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Martin Zadravec 5 MIS Strahoninec 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Matej Đudarić 1 RIK Popovača 20 18 - - - - - - 38 (38)
268 Marin Šipek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 18 - - - - - - 38 (38)
289 Fabijan Pitlović 5 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 10 24 0 - - - - - 34 (34)
290 Luka Bakula 1 III. gimnazija Osijek 20 12 - - - - - - 32 (32)
290 Ivan Blažanović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 12 - - - - - - 32 (32)
290 Ivor Dakić 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 12 - - - - - - 32 (32)
290 Grga Filajdić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 12 - - - - - - 32 (32)
290 Vito Križaić 6 MIS Strahoninec 20 12 - - - - - - 32 (32)
290 Nino Magić 3 Tehnička škola Čakovec 20 12 - - - - - - 32 (32)
296 Miron Lončarić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 5 24 - - - - - - 29 (29)
297 Lovro Milišić 6 OŠ Retkovec Zagreb 0 24 4 - - - - - 28 (28)
298 Ida Boić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 6 - - - - - - 26 (26)
298 Domagoj Gavranić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 6 - 0 - - - - 26 (26)
298 Nino Nađ 3 Tehnička škola Čakovec 20 6 - - - - - - 26 (26)
301 Šimun Bilas 6 MIS Strahoninec 0 18 5 - - - - - 23 (23)
302 Dario Dugonjevac 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 0 2 - - - - - 22 (22)
303 Ivan Badrov 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 0 - - - 0 - - 20 (20)
303 Mate Baković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
303 Jan Belak 5 MIS Strahoninec 20 0 - - - - - - 20 (20)
303 Dominik Kerner 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 - - - - - - 20 (20)
303 Mateo Kos 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 0 - - - - - 20 (20)
303 Silvio Pokorni 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 20 0 - - - - - - 20 (20)
303 Mislav Tokić 1 III. gimnazija Split 20 0 - - - - - - 20 (20)
303 Petra Vučak 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 - - - - - - 20 (20)
303 Emanuel Zakanj 1 Gimnazija Velika Gorica 20 0 - - - - - - 20 (20)
303 Janko Šeler 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
303 Ivan Gabriel Šemper 5 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 - - - - - - 20 (20)
314 Vjekoslav Pecar 1 III. gimnazija Osijek 0 18 - - - - - - 18 (18)
314 Dora Planinc 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 0 18 - - - - - - 18 (18)
314 Roko Stanić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 0 18 - - - - - - 18 (18)
317 Leo Stričak 6 MIS Strahoninec 0 12 - - - - - - 12 (12)
318 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec 10 - - - - - - - 10 (10)
319 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 0 6 0 - - - - - 6 (6)
320 Mateo Karakaš 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 0 0 - - 0 0 - 0 0 (0)
320 Dora Kralj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 0 0 - - - - - - 0 (0)
320 Marko Prgomet 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 0 - - - - - - - 0 (0)