HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA A L I P K K Z M UKUPNO
1 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 30 - - - 210 (210)
2 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
3 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 18 30 50 10 - - - - 108 (108)
4 Domagoj Sabolić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 15 - - - - 105 (105)
4 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 20 35 - - - - 105 (105)
6 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
6 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
8 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 18 30 50 - - - - - 98 (98)
9 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 - - - - - 90 (90)
10 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 18 30 40 - - - - - 88 (88)
11 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 25 - - - - - 75 (75)
11 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 0 - - - - 75 (75)
13 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 30 20 5 - - - - 73 (73)
14 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 10 30 - - - - - 58 (58)
15 Martin Majsec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 18 10 20 5 - - - - 53 (53)
16 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
16 Vilim Hrupelj 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
16 Silvija Rade 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
16 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
16 David Vodopija 7 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
16 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
22 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 18 30 - - - - - - 48 (48)
22 Matej Golub 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 18 30 - - - - - - 48 (48)
22 Miron Lončarić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 18 30 - - - - - - 48 (48)
25 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 20 10 10 - 0 0 - 0 40 (40)
26 Lovro Vidović 7 MIS Strahoninec 20 - - - - - - - 20 (20)
27 Mateo Karakaš 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 8 0 - - - - - - 8 (8)
28 Mate Baković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)