HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA A L I P K K Z M UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 100 120 - - 320 (340)
2 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 30 - - - 210 (210)
3 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 20 30 50 40 10 - - - 150 (150)
4 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 20 30 50 45 - - - - 145 (145)
5 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
5 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
5 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
5 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
5 Orsat Puljizević 8 OŠ Mokošica 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
5 Andrej Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
11 Ivan Vojvodić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 40 0 - - - 130 (130)
12 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
13 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 18 30 50 10 - - - - 108 (108)
14 Domagoj Sabolić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 15 - - - - 105 (105)
14 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 20 35 - - - - 105 (105)
16 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
16 Vlatko Borevković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
16 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
16 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
16 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
21 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 18 30 50 - - - - - 98 (98)
21 Lucija Uroić 6 Robotičko informatički klub Križ 18 30 50 - - - - - 98 (98)
23 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 - - - - - 90 (90)
23 Pavla Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 40 - - - - - 90 (90)
25 Ivor Dakić 8 OŠ Zrinskih Nuštar 18 30 40 - - - - - 88 (88)
25 Mihael Maslov 8 OŠ Zrinskih Nuštar 18 30 40 - - - - - 88 (88)
25 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 18 30 40 - - - - - 88 (88)
28 Domagoj Gavranić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 35 - - - - - 85 (85)
28 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 35 - - - - - 85 (85)
28 Jan Murić 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 10 50 5 - - - - 85 (85)
31 Ivan Janjić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 20 0 - - 14 - 84 (84)
32 Aleks Florijan 8 MIS Strahoninec 20 30 30 - - - - - 80 (80)
32 Patrik Modrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 30 - - - - 80 (80)
32 Fabijan Pitlović 5 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 30 - - - - - 80 (80)
32 Josip Šarec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 30 - - - - - 80 (80)
36 Marko Dorčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 0 - - - - 75 (75)
36 Jura Hostić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 5 - - - - 75 (75)
36 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 25 - - - - - 75 (75)
36 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 0 - - - - 75 (75)
40 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 30 20 5 - - - - 73 (73)
41 Nikolina Katavić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 20 - - - - - 70 (70)
42 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar 18 30 20 - - - - - 68 (68)
42 Elisa Marčinko 6 Centar tehničke kulture Rijeka 18 30 20 - - - - - 68 (68)
44 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 10 30 - - - - - 58 (58)
45 Martin Majsec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 18 10 20 5 - - - - 53 (53)
46 Ivan Badrov 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
46 Šimun Bilas 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
46 Matija Bujanic 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
46 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Grga Filajdić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Adrijan Hirnig 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Vilim Hrupelj 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
46 Borna Janežić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Vito Križaić 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Dora Lendvaj 5 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Fran Lešković 6 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Fabjan Markovinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - 0 - 0 0 50 (50)
46 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Lovro Milišić 6 OŠ Retkovec Zagreb 20 10 20 - - - - - 50 (50)
46 Andrija Palašek 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Ingo Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
46 Dora Planinc 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Silvija Rade 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Samuel Sobočan 5 MIS Strahoninec 20 30 - 0 0 0 - - 50 (50)
46 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Nino Strčić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 David Vodopija 7 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Martin Vrbovčan 6 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Ivan Đudarić 6 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Relja Šegvić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 20 - - - - - 50 (50)
73 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 18 30 - - - - - - 48 (48)
73 Bartol Dlačić 5 Dom mladih Rijeka 18 30 - - - - - - 48 (48)
73 Matej Golub 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 18 30 - - - - - - 48 (48)
73 Ana Ilakovac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 18 30 - - - - - - 48 (48)
73 Miron Lončarić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 18 30 - - - - - - 48 (48)
73 Leo Stričak 6 MIS Strahoninec 18 30 0 - - - - - 48 (48)
79 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 20 10 10 - 0 0 - 0 40 (40)
80 Viktor Merćep 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 6 30 - - - - - - 36 (36)
81 Marin Šipek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 - - - - - - 30 (30)
82 Magdalena Kavka 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 18 5 - - - - - - 23 (23)
83 Ivan Bezjak 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
83 Nika Krsnik 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 - - - - - - 20 (20)
83 Marin Topolnjak 5 MIS Strahoninec 20 - - - - - - - 20 (20)
83 Lovro Vidović 7 MIS Strahoninec 20 - - - - - - - 20 (20)
83 Petra Vučak 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
83 Martin Zadravec 5 MIS Strahoninec 20 - - - - - - - 20 (20)
89 Jan Belak 5 MIS Strahoninec 18 - - - - - - - 18 (18)
89 Ida Boić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 18 0 - - - - - - 18 (18)
89 Marko Prgomet 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 18 0 - - - - - - 18 (18)
92 Mateo Karakaš 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 8 0 - - - - - - 8 (8)
92 Roko Stanić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 8 - 0 0 - - - - 8 (8)
94 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 6 0 - - - - - - 6 (6)
95 Mate Baković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)
95 Dorian Bariša 6 Centar tehničke kulture Rijeka 0 - - - - - - - 0 (0)
95 Janko Šeler 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)