HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA A L I P K K Z M UKUPNO
1 Valentino Vukelić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 35 90 - - - 225 (225)
2 Lovro Kalinovčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 15 100 - - - 215 (215)
3 Dominik Fistrić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 60 10 - - - 170 (170)
4 Luka Šimek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 20 - - - 160 (160)
5 Patrik Đurđević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 15 40 - - - 155 (155)
6 Karlo Franić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - 14 - 154 (154)
7 Dominik Balog 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 15 40 - - - 150 (150)
7 Gabrijel Jambrošić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 10 - - - 150 (150)
9 Jakov Cigrovski 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 45 10 - 0 - 145 (145)
9 Marin Varivoda 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 45 0 - - - 145 (145)
11 Filip Rukavina 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 45 45 0 - - - 140 (140)
11 Fran Zekan 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
13 Dorian Granoša 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 50 45 10 - - - 135 (135)
14 Adrian Brajković 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 25 0 - - - 125 (125)
15 Dominik Matijaca 2 III. gimnazija Split 20 30 50 10 0 0 - - 110 (110)
15 Maja Milas 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 0 - - - 110 (110)
17 Karlo Gjogolović 2 Gimnazija Požega 20 30 50 5 - - - - 105 (105)
18 Stjepan Kos 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - - 100 (100)
18 Luka Kušec 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - - 100 (100)
20 Max Carin Balić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 5 - - - - 95 (95)
21 Matko Radojčić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 10 50 - - - - - 80 (80)
22 Josip Bartulović 2 III. gimnazija Split 20 10 45 - - - - - 75 (75)
22 Borna Colarić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 25 - - - - - 75 (75)
22 Bruno Licht 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 25 - - - - - 75 (75)
25 Tome Veršić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 20 - - - - - 70 (70)
25 Žan Zuanović 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 20 - - - - - 70 (70)
27 Vinko Sabolčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 15 - - - - - 65 (65)
28 Mislav Perić 2 Gimnazija Požega 20 30 - - 10 - - - 60 (60)
29 Dario Dugonjevac 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 - - - - - 50 (50)
29 Marko Flajsig 2 Gimnazija Požega 20 30 - - 0 - - - 50 (50)
29 Matej Kišić 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - - 50 (50)
29 Luka Korov 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
29 Matej Kožica 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - - 50 (50)
29 Anto Matanović 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
29 Antun Smojvir 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
36 Veronika Tvrdy 2 Gimnazija Požega 18 30 - - 0 - - - 48 (48)