HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA A L I P K K Z M UKUPNO
1 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 120 140 - 420 (450)
2 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 120 14 - 380 (414)
3 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 100 120 - - 365 (385)
4 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 80 40 120 - 0 300 (320)
5 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 80 0 120 - - 280 (280)
6 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 - 108 - - 273 (273)
7 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 65 100 - - - 265 (265)
8 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 50 - - - 215 (215)
9 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 40 0 - - 210 (210)
10 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - - 170 (170)
10 Božidar Grgur Drmić 4 II. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 40 - - - 170 (170)
12 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 75 - - - - 165 (165)
13 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 50 - - - - 150 (150)
14 Marko Lazarić 4 Društvo informatičara Pula 20 10 50 55 10 - - - 145 (145)
15 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
15 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
15 Luka Dumančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - 0 - - 140 (140)
15 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - 0 - 140 (140)
15 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
15 Rino Čala 4 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
21 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 30 40 - - - - 120 (120)
22 Jelena Janjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 45 20 - - - - 115 (115)
22 Jan Juričić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 15 - - - - 115 (115)
24 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 0 - - - 110 (110)
24 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 10 - - - - 110 (110)
24 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 45 15 0 - - - 110 (110)
27 Igor Kladarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
27 Luka Martić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
29 Sven Posavec 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 45 - - - - - 95 (95)
30 Marin Ujević 4 III. gimnazija Split 20 30 40 - - - - - 90 (90)
30 Marin Šimić 4 III. gimnazija Split 20 30 - 40 0 - - - 90 (90)
32 Anel Novak 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 - - - - - 80 (80)
33 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 25 - - - - - 75 (75)
34 Marko Kraljić 4 Tehnička škola Čakovec 20 - 50 0 - - - - 70 (70)
35 Duje Drobac 4 III. gimnazija Split 18 30 15 - - - - - 63 (63)
36 Danijel Dražetić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
36 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - - 50 (50)
36 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
36 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - - 50 (50)
36 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - - 50 (50)
36 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
36 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - - 50 (50)
36 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
36 Filip Zrnčić 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
45 Joshua Samuel Bell 4 III. gimnazija Zagreb 16 30 - 0 - - - - 46 (46)
46 Anton Frlan 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 0 10 10 - - - 40 (40)
47 Renato Štrbac 4 Centar tehničke kulture Rijeka 18 15 0 - - - - - 33 (33)
48 Ivan Vlašić 4 III. gimnazija Zagreb 20 10 - - - - - - 30 (30)
49 Bruno Jakoubek 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 0 0 - - - - - - 0 (0)