HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA A L I P K K Z M UKUPNO
1 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 120 140 - 420 (450)
2 Josip Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 50 100 120 - 96 416 (446)
3 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 120 14 - 380 (414)
4 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 100 120 - - 365 (385)
5 Martin Josip Kocijan 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 65 100 72 - - 317 (337)
6 Vilim Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 6 30 50 65 40 120 7 - 305 (318)
7 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 80 40 120 - 0 300 (320)
8 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 80 0 120 - - 280 (280)
9 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 - 108 - - 273 (273)
10 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 65 100 - - - 265 (265)
10 Luka Jovanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 100 0 - - 265 (265)
12 Valentino Vukelić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 35 90 - - - 225 (225)
13 Lovro Nuić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 70 - - - 220 (220)
13 Kristijan Verović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220 (220)
15 Lovro Kalinovčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 15 100 - - - 215 (215)
15 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 50 - - - 215 (215)
17 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 40 0 - - 210 (210)
18 Pavel Kliska 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 40 - - - 205 (205)
18 Teo Samaržija 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 65 40 0 0 - 205 (205)
20 Borna Šimić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 65 30 - - - 195 (195)
21 Matko Petrović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
22 Marko Čengić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 0 - 21 - 186 (186)
23 Roko Parać 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 45 40 - - - 185 (185)
24 Leon Stjepan Uroić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 10 - - - 180 (180)
25 Luka Merćep 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 55 10 - 21 - 176 (186)
26 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - - 170 (170)
26 Borna Cafuk 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 70 - - - - 170 (170)
26 Božidar Grgur Drmić 4 II. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 40 - - - 170 (170)
26 Dominik Fistrić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 60 10 - - - 170 (170)
30 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 75 - - - - 165 (165)
30 Jakov Manjkas 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 65 - - - - 165 (165)
30 Paula Vidas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 - - - - 165 (165)
33 Leonard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 80 10 0 - - 160 (160)
33 Luka Šimek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 20 - - - 160 (160)
35 Patrik Đurđević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 15 40 - - - 155 (155)
36 Karlo Franić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - 14 - 154 (154)
37 Dominik Balog 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 15 40 - - - 150 (150)
37 Gabrijel Jambrošić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 10 - - - 150 (150)
37 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 50 - - - - 150 (150)
37 Mauricio Šmit 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 50 - 0 - - 150 (150)
37 Lucija Žužić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 40 10 - - - 150 (150)
42 Jakov Cigrovski 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 45 10 - 0 - 145 (145)
42 Grgur Crnogorac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 45 0 - - - 145 (145)
42 Marko Lazarić 4 Društvo informatičara Pula 20 10 50 55 10 - - - 145 (145)
42 Marin Varivoda 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 45 0 - - - 145 (145)
46 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
46 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
46 Luka Dumančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - 0 - - 140 (140)
46 Mirko Džaja 3 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
46 Jurica Horvat 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
46 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - 0 - 140 (140)
46 Filip Kuzminski 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
46 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
46 Filip Rukavina 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 45 45 0 - - - 140 (140)
46 Nika Utrobičić 1 III. gimnazija Split 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
46 Fran Zekan 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
46 Dario Ćirić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
46 Rino Čala 4 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
59 Milan Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 50 35 0 - - - 135 (135)
59 Mateo Dujić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 35 0 - - - 135 (135)
59 Dorian Granoša 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 50 45 10 - - - 135 (135)
59 Antonio Lukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 - - - - 135 (135)
59 Ivan Novak 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 35 0 - - - 135 (135)
59 Toma Puljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 35 - - - - 135 (135)
65 Jakša Bilać 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - - - 130 (130)
65 Luka Habuš 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 30 - - - - 130 (130)
65 Petar Nizić-Nikolac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - 0 - 130 (130)
65 Marko Vlaić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 20 - - - 130 (130)
69 Adrian Brajković 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 25 0 - - - 125 (125)
69 Fran Halambek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 15 10 - - - 125 (125)
69 Velimir Kovačić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 35 - - - - 125 (125)
69 Juraj Marušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 45 - - - - 125 (125)
73 Mislav Brnetić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 10 0 - - 120 (120)
73 Ivan Cepanec 1 Robotičko informatički klub Križ 20 30 30 40 - - - - 120 (120)
73 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 30 40 - - - - 120 (120)
76 Filip Barbarić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 15 0 0 - - 115 (115)
76 Jelena Janjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 45 20 - - - - 115 (115)
76 Jan Juričić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 15 - - - - 115 (115)
76 Ivan Sinčić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 15 - - - - 115 (115)
80 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 0 - - - 110 (110)
80 Filip Bilandzija 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 10 0 - - - 110 (110)
80 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 10 - - - - 110 (110)
80 Adrian Cvijanović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - - - - 110 (110)
80 Joško Kristić 3 III. gimnazija Split 20 30 20 40 0 - - - 110 (110)
80 Dominik Matijaca 2 III. gimnazija Split 20 30 50 10 0 0 - - 110 (110)
80 Maja Milas 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 0 - - - 110 (110)
80 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 45 15 0 - - - 110 (110)
88 Luka Benić 3 Gimnazija Požega 18 30 50 - 10 - - - 108 (108)
89 Karlo Josip Kardum 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 10 - - 7 - 107 (107)
90 Petar Borko 3 Prva gimnazija Varaždin 20 10 50 25 - - - - 105 (105)
90 Maja Drmač 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 5 - - - - 105 (105)
90 Karlo Gjogolović 2 Gimnazija Požega 20 30 50 5 - - - - 105 (105)
90 Mateo Mofardin 1 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 0 50 35 - - - - 105 (105)
90 Goran Petrović 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 5 - - - - 105 (105)
90 Mihael Pristav 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 25 30 - - - - 105 (105)
90 Nena Vukšić 3 III. gimnazija Split 20 30 45 10 - - - - 105 (105)
90 Filip Škrlec 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 5 - - - - 105 (105)
90 Lana Šprajc 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 25 30 - - - - 105 (105)
99 Filip Beleta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
99 Vjeko Dimić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
99 Igor Kladarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
99 Stjepan Kos 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - - 100 (100)
99 Luka Kušec 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - - 100 (100)
99 Luka Martić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
99 Borna Massari 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
99 Nino Nađ 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
99 Viktorija Smlatić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
99 Ana Vajić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
109 Dominik Kinkela 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 6 30 20 40 - - - - 96 (96)
110 Max Carin Balić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 5 - - - - 95 (95)
110 Matej Galić 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 45 - - - - - 95 (95)
110 Sven Posavec 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 45 - - - - - 95 (95)
110 Lovro Srebačić 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 25 20 - - - - 95 (95)
110 Marko Srpak 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 45 - - - - - 95 (95)
110 Tio Špicar 1 MIS Strahoninec 20 30 45 - - - - - 95 (95)
116 Petar Poljarevic 3 III. gimnazija Osijek 20 30 - 30 10 - - - 90 (90)
116 Marin Ujević 4 III. gimnazija Split 20 30 40 - - - - - 90 (90)
116 Jerko Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 30 10 - - - 90 (90)
116 Marin Šimić 4 III. gimnazija Split 20 30 - 40 0 - - - 90 (90)
120 Martin Bakač 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 - 30 - - - - 80 (80)
120 Erik Jermaniš 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 10 45 5 - - - - 80 (80)
120 Anel Novak 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 - - - - - 80 (80)
120 Til Ocvirk 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 5 - - - - 80 (80)
120 Bojan Puvača 1 Dom mladih Rijeka 20 10 50 - - - - - 80 (80)
120 Matko Radojčić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 10 50 - - - - - 80 (80)
120 Filip Relić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 - 10 - - - 80 (80)
120 Krunoslav Tomičić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 10 50 - - - - - 80 (80)
128 Josip Bartulović 2 III. gimnazija Split 20 10 45 - - - - - 75 (75)
128 Borna Colarić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 25 - - - - - 75 (75)
128 Bruno Licht 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 25 - - - - - 75 (75)
128 Sebastian Soldat 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 25 - - - - - 75 (75)
128 Matej Đudarić 1 RIK Popovača 20 10 45 - - - - - 75 (75)
128 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 25 - - - - - 75 (75)
134 Vittorio Vičević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 18 30 25 - - - - - 73 (73)
135 Josipa Bodrožić-Selak 3 III. gimnazija Split 20 30 20 - - - - - 70 (70)
135 Marija Dragošević 3 III. gimnazija Split 20 30 20 - - - - - 70 (70)
135 Mateo Drk 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 20 - - - - - 70 (70)
135 Marta Gračner 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 20 - - - - - 70 (70)
135 Karlo Hlebec 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 20 - - - - - 70 (70)
135 Marko Kraljić 4 Tehnička škola Čakovec 20 - 50 0 - - - - 70 (70)
135 Rajković Matija 3 Tehnička škola Bjelovar 20 10 40 - - - - - 70 (70)
135 Ivan Milinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 0 - - - 70 (70)
135 Leon Sinković-Gašparić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 20 - - - - - 70 (70)
135 Matija Turk 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - - 70 (70)
135 Tome Veršić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 20 - - - - - 70 (70)
135 Josip Zavada 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - - 70 (70)
135 Žan Zuanović 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 20 - - - - - 70 (70)
148 Vinko Sabolčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 15 - - - - - 65 (65)
149 Duje Drobac 4 III. gimnazija Split 18 30 15 - - - - - 63 (63)
150 Kej Filipin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 10 - - - - 60 (60)
150 Jan Grgić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
150 Mislav Perić 2 Gimnazija Požega 20 30 - - 10 - - - 60 (60)
153 Vid Mužević 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 5 - - - - - 55 (55)
153 Luka Ravenšćak 3 Tehnička škola Bjelovar 20 10 25 - - - - - 55 (55)
155 Davor Dobrota 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
155 Danijel Dražetić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
155 Dario Dugonjevac 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 - - - - - 50 (50)
155 Marko Flajsig 2 Gimnazija Požega 20 30 - - 0 - - - 50 (50)
155 Matej Ištuk 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
155 Ivan Kapusta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
155 Matej Kišić 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - - 50 (50)
155 Luka Korov 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
155 Matej Kožica 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - - 50 (50)
155 Sebastian Krznarić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
155 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - - 50 (50)
155 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
155 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - - 50 (50)
155 Nino Magić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
155 Anto Matanović 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
155 Antonio Mišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
155 Andrija Nakić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
155 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - - 50 (50)
155 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
155 Antun Smojvir 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
155 Nikola Sole 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
155 Jura Starčević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - - 50 (50)
155 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - - 50 (50)
155 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
155 Filip Zrnčić 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
155 Filip Šiktar 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
155 Matko Šimić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
155 Frane Škaro 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - - 50 (50)
183 Ivor Balog 1 III. gimnazija Osijek 18 30 - - - - - - 48 (48)
183 Adriana Dawn Mišković 1 Gimnazija Velika Gorica 18 30 - - - - - - 48 (48)
183 Lora Simic 1 III. gimnazija Osijek 18 30 - - - - - - 48 (48)
183 Veronika Tvrdy 2 Gimnazija Požega 18 30 - - 0 - - - 48 (48)
183 Leon Vlašić 1 Tehnička škola Čakovec 18 30 - - - - - - 48 (48)
188 Joshua Samuel Bell 4 III. gimnazija Zagreb 16 30 - 0 - - - - 46 (46)
189 Lana Crnobrnja Perenčevi 3 III. gimnazija Zagreb 20 5 20 - - - - - 45 (45)
189 Zvonimir Varošenec 1 XV. gimnazija Zagreb 10 10 25 - - - - - 45 (45)
191 Borna Petak 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 18 25 - - - - - - 43 (43)
192 Rudi Babić 1 Gimnazija Velika Gorica 10 30 - - - - - - 40 (40)
192 Anton Frlan 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 0 10 10 - - - 40 (40)
192 Marin Teskera 1 Gimnazija Velika Gorica 10 30 - - - - - - 40 (40)
195 Mihael Petričević 1 Tehnička škola Čakovec 8 30 - - - - - - 38 (38)
195 Ante Vladušić 3 III. gimnazija Split 8 30 - - - - - - 38 (38)
197 Renato Štrbac 4 Centar tehničke kulture Rijeka 18 15 0 - - - - - 33 (33)
198 Ivan Vlašić 4 III. gimnazija Zagreb 20 10 - - - - - - 30 (30)
199 Vladimir Vladetic 1 III. gimnazija Osijek 18 5 - - - - - - 23 (23)
200 Jurica Jakoubek 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - - 20 (20)
200 Roko Maršić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 - - - - - - 20 (20)
200 Tomislav Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
200 Emanuel Zakanj 1 Gimnazija Velika Gorica 20 - - - - - - - 20 (20)
204 Vedran Bajšanski 1 Centar tehničke kulture Rijeka 18 0 0 - - - - - 18 (18)
204 Matko Grgic 1 III. gimnazija Osijek 18 - - - - - - - 18 (18)
206 Bruno Jakoubek 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 0 0 - - - - - - 0 (0)