HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
3. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA A L I P K K Z M UKUPNO
1 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 120 140 - 420 (450)
2 Josip Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 50 100 120 - 96 416 (446)
3 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 120 14 - 380 (414)
4 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 100 120 - - 365 (385)
5 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 100 120 - - 320 (340)
6 Martin Josip Kocijan 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 65 100 72 - - 317 (337)
7 Vilim Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 6 30 50 65 40 120 7 - 305 (318)
8 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 80 40 120 - 0 300 (320)
9 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 80 0 120 - - 280 (280)
10 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 - 108 - - 273 (273)
11 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 65 100 - - - 265 (265)
11 Luka Jovanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 100 0 - - 265 (265)
13 Valentino Vukelić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 35 90 - - - 225 (225)
14 Lovro Nuić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 70 - - - 220 (220)
14 Kristijan Verović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220 (220)
16 Lovro Kalinovčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 15 100 - - - 215 (215)
16 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 50 - - - 215 (215)
18 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 40 0 - - 210 (210)
18 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 30 - - - 210 (210)
20 Pavel Kliska 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 40 - - - 205 (205)
20 Teo Samaržija 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 65 40 0 0 - 205 (205)
22 Borna Šimić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 65 30 - - - 195 (195)
23 Matko Petrović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
24 Marko Čengić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 0 - 21 - 186 (186)
25 Roko Parać 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 45 40 - - - 185 (185)
26 Leon Stjepan Uroić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 10 - - - 180 (180)
27 Luka Merćep 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 55 10 - 21 - 176 (186)
28 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 - - - - 170 (170)
28 Borna Cafuk 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 70 - - - - 170 (170)
28 Božidar Grgur Drmić 4 II. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 40 - - - 170 (170)
28 Dominik Fistrić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 60 10 - - - 170 (170)
32 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 20 50 75 - - - - 165 (165)
32 Jakov Manjkas 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 65 - - - - 165 (165)
32 Paula Vidas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 65 - - - - 165 (165)
35 Leonard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 80 10 0 - - 160 (160)
35 Luka Šimek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 20 - - - 160 (160)
37 Patrik Đurđević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 15 40 - - - 155 (155)
38 Karlo Franić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - 14 - 154 (154)
39 Dominik Balog 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 15 40 - - - 150 (150)
39 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 20 30 50 40 10 - - - 150 (150)
39 Gabrijel Jambrošić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 10 - - - 150 (150)
39 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 50 - - - - 150 (150)
39 Mauricio Šmit 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 50 - 0 - - 150 (150)
39 Lucija Žužić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 40 10 - - - 150 (150)
45 Jakov Cigrovski 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 45 10 - 0 - 145 (145)
45 Grgur Crnogorac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 45 0 - - - 145 (145)
45 Marko Lazarić 4 Društvo informatičara Pula 20 10 50 55 10 - - - 145 (145)
45 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 20 30 50 45 - - - - 145 (145)
45 Marin Varivoda 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 45 0 - - - 145 (145)
50 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
50 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
50 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
50 Luka Dumančić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - 0 - - 140 (140)
50 Mirko Džaja 3 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
50 Jurica Horvat 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
50 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
50 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - 0 - 140 (140)
50 Filip Kuzminski 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
50 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
50 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
50 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
50 Orsat Puljizević 8 OŠ Mokošica 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
50 Filip Rukavina 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 45 45 0 - - - 140 (140)
50 Nika Utrobičić 1 III. gimnazija Split 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
50 Fran Zekan 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
50 Dario Ćirić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 40 0 - - - 140 (140)
50 Rino Čala 4 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
50 Andrej Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
69 Milan Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 50 35 0 - - - 135 (135)
69 Mateo Dujić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 35 0 - - - 135 (135)
69 Dorian Granoša 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 50 45 10 - - - 135 (135)
69 Antonio Lukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 35 - - - - 135 (135)
69 Ivan Novak 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 35 0 - - - 135 (135)
69 Toma Puljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 35 - - - - 135 (135)
75 Jakša Bilać 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - - - 130 (130)
75 Luka Habuš 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 30 - - - - 130 (130)
75 Petar Nizić-Nikolac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - 0 - 130 (130)
75 Marko Vlaić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 20 - - - 130 (130)
75 Ivan Vojvodić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 40 0 - - - 130 (130)
80 Adrian Brajković 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 25 0 - - - 125 (125)
80 Fran Halambek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 15 10 - - - 125 (125)
80 Velimir Kovačić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 35 - - - - 125 (125)
80 Juraj Marušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 45 - - - - 125 (125)
84 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 20 - - - - 120 (120)
84 Mislav Brnetić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 10 0 - - 120 (120)
84 Ivan Cepanec 1 Robotičko informatički klub Križ 20 30 30 40 - - - - 120 (120)
84 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 30 40 - - - - 120 (120)
88 Filip Barbarić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 15 0 0 - - 115 (115)
88 Jelena Janjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 45 20 - - - - 115 (115)
88 Jan Juričić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 15 - - - - 115 (115)
88 Ivan Sinčić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 15 - - - - 115 (115)
92 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 0 - - - 110 (110)
92 Filip Bilandzija 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 10 0 - - - 110 (110)
92 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 10 - - - - 110 (110)
92 Adrian Cvijanović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - - - - 110 (110)
92 Joško Kristić 3 III. gimnazija Split 20 30 20 40 0 - - - 110 (110)
92 Dominik Matijaca 2 III. gimnazija Split 20 30 50 10 0 0 - - 110 (110)
92 Maja Milas 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 0 - - - 110 (110)
92 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 45 15 0 - - - 110 (110)
100 Luka Benić 3 Gimnazija Požega 18 30 50 - 10 - - - 108 (108)
100 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 18 30 50 10 - - - - 108 (108)
102 Karlo Josip Kardum 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 10 - - 7 - 107 (107)
103 Petar Borko 3 Prva gimnazija Varaždin 20 10 50 25 - - - - 105 (105)
103 Maja Drmač 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 5 - - - - 105 (105)
103 Karlo Gjogolović 2 Gimnazija Požega 20 30 50 5 - - - - 105 (105)
103 Mateo Mofardin 1 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 0 50 35 - - - - 105 (105)
103 Goran Petrović 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 5 - - - - 105 (105)
103 Mihael Pristav 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 25 30 - - - - 105 (105)
103 Domagoj Sabolić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 15 - - - - 105 (105)
103 Nena Vukšić 3 III. gimnazija Split 20 30 45 10 - - - - 105 (105)
103 Filip Škrlec 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 5 - - - - 105 (105)
103 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 20 35 - - - - 105 (105)
103 Lana Šprajc 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 25 30 - - - - 105 (105)
114 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
114 Filip Beleta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
114 Vlatko Borevković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
114 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
114 Vjeko Dimić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
114 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
114 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
114 Igor Kladarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
114 Stjepan Kos 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - - 100 (100)
114 Luka Kušec 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - - 100 (100)
114 Luka Martić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
114 Borna Massari 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
114 Nino Nađ 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
114 Viktorija Smlatić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
114 Ana Vajić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
129 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 18 30 50 - - - - - 98 (98)
129 Lucija Uroić 6 Robotičko informatički klub Križ 18 30 50 - - - - - 98 (98)
131 Dominik Kinkela 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 6 30 20 40 - - - - 96 (96)
132 Max Carin Balić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 40 5 - - - - 95 (95)
132 Matej Galić 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 45 - - - - - 95 (95)
132 Sven Posavec 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 45 - - - - - 95 (95)
132 Lovro Srebačić 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 25 20 - - - - 95 (95)
132 Marko Srpak 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 45 - - - - - 95 (95)
132 Tio Špicar 1 MIS Strahoninec 20 30 45 - - - - - 95 (95)
138 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 - - - - - 90 (90)
138 Petar Poljarevic 3 III. gimnazija Osijek 20 30 - 30 10 - - - 90 (90)
138 Marin Ujević 4 III. gimnazija Split 20 30 40 - - - - - 90 (90)
138 Pavla Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 40 - - - - - 90 (90)
138 Jerko Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 30 10 - - - 90 (90)
138 Marin Šimić 4 III. gimnazija Split 20 30 - 40 0 - - - 90 (90)
144 Ivor Dakić 8 OŠ Zrinskih Nuštar 18 30 40 - - - - - 88 (88)
144 Mihael Maslov 8 OŠ Zrinskih Nuštar 18 30 40 - - - - - 88 (88)
144 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 18 30 40 - - - - - 88 (88)
147 Domagoj Gavranić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 35 - - - - - 85 (85)
147 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 35 - - - - - 85 (85)
147 Jan Murić 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 10 50 5 - - - - 85 (85)
150 Ivan Janjić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 20 0 - - 14 - 84 (84)
151 Martin Bakač 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 - 30 - - - - 80 (80)
151 Aleks Florijan 8 MIS Strahoninec 20 30 30 - - - - - 80 (80)
151 Erik Jermaniš 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 10 45 5 - - - - 80 (80)
151 Patrik Modrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 30 - - - - 80 (80)
151 Anel Novak 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 - - - - - 80 (80)
151 Til Ocvirk 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 5 - - - - 80 (80)
151 Fabijan Pitlović 5 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 30 - - - - - 80 (80)
151 Bojan Puvača 1 Dom mladih Rijeka 20 10 50 - - - - - 80 (80)
151 Matko Radojčić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 10 50 - - - - - 80 (80)
151 Filip Relić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 - 10 - - - 80 (80)
151 Krunoslav Tomičić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 10 50 - - - - - 80 (80)
151 Josip Šarec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 30 - - - - - 80 (80)
163 Josip Bartulović 2 III. gimnazija Split 20 10 45 - - - - - 75 (75)
163 Borna Colarić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 25 - - - - - 75 (75)
163 Marko Dorčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 0 - - - - 75 (75)
163 Jura Hostić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 5 - - - - 75 (75)
163 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 25 - - - - - 75 (75)
163 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 0 - - - - 75 (75)
163 Bruno Licht 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 25 - - - - - 75 (75)
163 Sebastian Soldat 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 25 - - - - - 75 (75)
163 Matej Đudarić 1 RIK Popovača 20 10 45 - - - - - 75 (75)
163 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 25 - - - - - 75 (75)
173 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 30 20 5 - - - - 73 (73)
173 Vittorio Vičević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 18 30 25 - - - - - 73 (73)
175 Josipa Bodrožić-Selak 3 III. gimnazija Split 20 30 20 - - - - - 70 (70)
175 Marija Dragošević 3 III. gimnazija Split 20 30 20 - - - - - 70 (70)
175 Mateo Drk 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 20 - - - - - 70 (70)
175 Marta Gračner 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 20 - - - - - 70 (70)
175 Karlo Hlebec 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 20 - - - - - 70 (70)
175 Nikolina Katavić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 20 - - - - - 70 (70)
175 Marko Kraljić 4 Tehnička škola Čakovec 20 - 50 0 - - - - 70 (70)
175 Rajković Matija 3 Tehnička škola Bjelovar 20 10 40 - - - - - 70 (70)
175 Ivan Milinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 0 - - - 70 (70)
175 Leon Sinković-Gašparić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 20 - - - - - 70 (70)
175 Matija Turk 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - - 70 (70)
175 Tome Veršić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 20 - - - - - 70 (70)
175 Josip Zavada 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 20 - - - - - 70 (70)
175 Žan Zuanović 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 20 - - - - - 70 (70)
189 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar 18 30 20 - - - - - 68 (68)
189 Elisa Marčinko 6 Centar tehničke kulture Rijeka 18 30 20 - - - - - 68 (68)
191 Vinko Sabolčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 15 - - - - - 65 (65)
192 Duje Drobac 4 III. gimnazija Split 18 30 15 - - - - - 63 (63)
193 Kej Filipin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 10 - - - - 60 (60)
193 Jan Grgić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
193 Mislav Perić 2 Gimnazija Požega 20 30 - - 10 - - - 60 (60)
196 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 18 10 30 - - - - - 58 (58)
197 Vid Mužević 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 5 - - - - - 55 (55)
197 Luka Ravenšćak 3 Tehnička škola Bjelovar 20 10 25 - - - - - 55 (55)
199 Martin Majsec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 18 10 20 5 - - - - 53 (53)
200 Ivan Badrov 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
200 Šimun Bilas 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
200 Matija Bujanic 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
200 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Davor Dobrota 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
200 Danijel Dražetić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Dario Dugonjevac 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 - - - - - 50 (50)
200 Grga Filajdić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Marko Flajsig 2 Gimnazija Požega 20 30 - - 0 - - - 50 (50)
200 Adrijan Hirnig 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Vilim Hrupelj 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
200 Matej Ištuk 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Borna Janežić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Ivan Kapusta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Matej Kišić 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 - - - - - 50 (50)
200 Luka Korov 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Matej Kožica 2 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Vito Križaić 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Sebastian Krznarić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - - 50 (50)
200 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Dora Lendvaj 5 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Fran Lešković 6 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - - 50 (50)
200 Nino Magić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Fabjan Markovinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - 0 - 0 0 50 (50)
200 Anto Matanović 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Lovro Milišić 6 OŠ Retkovec Zagreb 20 10 20 - - - - - 50 (50)
200 Antonio Mišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Andrija Nakić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Andrija Palašek 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Ingo Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
200 Dora Planinc 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 20 30 0 - - - - - 50 (50)
200 Silvija Rade 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Antun Smojvir 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Samuel Sobočan 5 MIS Strahoninec 20 30 - 0 0 0 - - 50 (50)
200 Nikola Sole 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
200 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Jura Starčević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - - 50 (50)
200 Nino Strčić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 0 - - - - - 50 (50)
200 David Vodopija 7 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Martin Vrbovčan 6 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
200 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Filip Zrnčić 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Ivan Đudarić 6 RIK Popovača 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Relja Šegvić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 20 - - - - - 50 (50)
200 Filip Šiktar 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
200 Matko Šimić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
200 Frane Škaro 3 III. gimnazija Split 20 30 0 - - - - - 50 (50)
255 Ivor Balog 1 III. gimnazija Osijek 18 30 - - - - - - 48 (48)
255 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 18 30 - - - - - - 48 (48)
255 Bartol Dlačić 5 Dom mladih Rijeka 18 30 - - - - - - 48 (48)
255 Matej Golub 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 18 30 - - - - - - 48 (48)
255 Ana Ilakovac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 18 30 - - - - - - 48 (48)
255 Miron Lončarić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 18 30 - - - - - - 48 (48)
255 Adriana Dawn Mišković 1 Gimnazija Velika Gorica 18 30 - - - - - - 48 (48)
255 Lora Simic 1 III. gimnazija Osijek 18 30 - - - - - - 48 (48)
255 Leo Stričak 6 MIS Strahoninec 18 30 0 - - - - - 48 (48)
255 Veronika Tvrdy 2 Gimnazija Požega 18 30 - - 0 - - - 48 (48)
255 Leon Vlašić 1 Tehnička škola Čakovec 18 30 - - - - - - 48 (48)
266 Joshua Samuel Bell 4 III. gimnazija Zagreb 16 30 - 0 - - - - 46 (46)
267 Lana Crnobrnja Perenčevi 3 III. gimnazija Zagreb 20 5 20 - - - - - 45 (45)
267 Zvonimir Varošenec 1 XV. gimnazija Zagreb 10 10 25 - - - - - 45 (45)
269 Borna Petak 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 18 25 - - - - - - 43 (43)
270 Rudi Babić 1 Gimnazija Velika Gorica 10 30 - - - - - - 40 (40)
270 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 20 10 10 - 0 0 - 0 40 (40)
270 Anton Frlan 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 0 10 10 - - - 40 (40)
270 Marin Teskera 1 Gimnazija Velika Gorica 10 30 - - - - - - 40 (40)
274 Mihael Petričević 1 Tehnička škola Čakovec 8 30 - - - - - - 38 (38)
274 Ante Vladušić 3 III. gimnazija Split 8 30 - - - - - - 38 (38)
276 Viktor Merćep 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 6 30 - - - - - - 36 (36)
277 Renato Štrbac 4 Centar tehničke kulture Rijeka 18 15 0 - - - - - 33 (33)
278 Ivan Vlašić 4 III. gimnazija Zagreb 20 10 - - - - - - 30 (30)
278 Marin Šipek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 10 - - - - - - 30 (30)
280 Magdalena Kavka 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 18 5 - - - - - - 23 (23)
280 Vladimir Vladetic 1 III. gimnazija Osijek 18 5 - - - - - - 23 (23)
282 Ivan Bezjak 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
282 Jurica Jakoubek 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - - 20 (20)
282 Nika Krsnik 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 - - - - - - 20 (20)
282 Roko Maršić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 - - - - - - 20 (20)
282 Tomislav Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
282 Marin Topolnjak 5 MIS Strahoninec 20 - - - - - - - 20 (20)
282 Lovro Vidović 7 MIS Strahoninec 20 - - - - - - - 20 (20)
282 Petra Vučak 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
282 Martin Zadravec 5 MIS Strahoninec 20 - - - - - - - 20 (20)
282 Emanuel Zakanj 1 Gimnazija Velika Gorica 20 - - - - - - - 20 (20)
292 Vedran Bajšanski 1 Centar tehničke kulture Rijeka 18 0 0 - - - - - 18 (18)
292 Jan Belak 5 MIS Strahoninec 18 - - - - - - - 18 (18)
292 Ida Boić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 18 0 - - - - - - 18 (18)
292 Matko Grgic 1 III. gimnazija Osijek 18 - - - - - - - 18 (18)
292 Marko Prgomet 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 18 0 - - - - - - 18 (18)
297 Mateo Karakaš 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 8 0 - - - - - - 8 (8)
297 Roko Stanić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 8 - 0 0 - - - - 8 (8)
299 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 6 0 - - - - - - 6 (6)
300 Mate Baković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)
300 Dorian Bariša 6 Centar tehničke kulture Rijeka 0 - - - - - - - 0 (0)
300 Bruno Jakoubek 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 0 0 - - - - - - 0 (0)
300 Janko Šeler 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)