HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P S B K K R R O UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 36 - - 296 (316)
2 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 20 30 50 80 50 - 42 - 252 (272)
3 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 70 - - - 250 (250)
4 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
5 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 20 - - - 200 (200)
6 Jan Murić 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 80 0 - 14 - 194 (194)
7 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
7 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
7 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
7 Matija Bujanic 6 MIS Strahoninec 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
7 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 0 - 0 - 180 (180)
7 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
7 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
7 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
7 Ivan Janjić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 80 - - 0 - 180 (180)
7 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
7 Nikola Kušen 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 0 - - 180 (180)
7 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
7 Eno Peršić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
7 Fabijan Pitlović 5 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
7 Orsat Puljizević 8 OŠ Mokošica 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
7 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
7 Ivan Vojvodić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - 0 0 180 (180)
7 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
7 Andrej Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 0 - 0 - 180 (180)
7 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
27 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 20 30 50 72 0 - 0 - 172 (172)
28 Marko Dorčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 35 80 - - - - 165 (165)
28 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 15 50 80 0 - - - 165 (165)
30 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 64 - - - - 164 (164)
31 Josip Šarec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 16 30 50 8 - - - - 104 (104)
32 Ivan Badrov 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
32 Vlatko Borevković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
32 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
32 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
32 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
32 Filip Cvjetićanin 7 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
32 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
32 Jura Hostić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
32 Borna Janežić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
32 Nikolina Katavić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
32 Dora Lendvaj 5 RIK Popovača 20 30 50 - - - - - 100 (100)
32 Fabjan Markovinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
32 Lovro Milišić 6 OŠ Retkovec Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
32 Patrik Modrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
32 Samuel Sobočan 5 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
32 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 - 0 - 100 (100)
32 Leo Stričak 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
32 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
32 Pavla Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
32 Relja Šegvić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
52 Aleks Florijan 8 MIS Strahoninec 16 30 50 - - - - - 96 (96)
52 Filip Jamuljak 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 16 30 50 - - - - - 96 (96)
52 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec 16 30 50 - - - - - 96 (96)
52 Martin Majsec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 30 50 0 0 - 0 - 96 (96)
56 Nino Strčić 6 Klub informatičara otoka Krka 14 30 50 - - - - - 94 (94)
57 Ingo Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 12 30 50 - - - - - 92 (92)
58 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod 20 20 50 - - - - - 90 (90)
59 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 20 10 50 - - - - - 80 (80)
60 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 10 15 50 - - - - - 75 (75)
61 Viktor Merćep 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 18 5 50 - - - - - 73 (73)
62 Elisa Marčinko 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 50 - - - - - 70 (70)
63 Magdalena Kavka 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 5 - - - - - 55 (55)
64 Ana Ilakovac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
64 Andrija Palašek 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
64 Dora Planinc 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Roko Stanić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Lucija Uroić 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 0 - - - - - 50 (50)
64 Petra Vučak 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
70 Fran Lešković 6 RIK Popovača 16 30 - - - - - - 46 (46)
70 Martin Zadravec 5 MIS Strahoninec 16 30 - - - - - - 46 (46)
72 Lucijan Hrvaćanin 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 30 - - - - - - 30 (30)
73 Ida Boić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 5 - - - - - - 25 (25)
74 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar 16 5 - - - - - - 21 (21)
74 Mihael Maslov 8 OŠ Zrinskih Nuštar 16 5 - - - - - - 21 (21)
76 Jana Antolović 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 - - - - - - - 20 (20)
76 Dolores Crnjac 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 - - - - - - - 20 (20)
76 Grga Filajdić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
76 Marin Hrvaćanin 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 20 - - - - - - 20 (20)
76 Mateo Karakaš 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 - - - - - - - 20 (20)
76 Miron Lončarić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 0 - - - - - 20 (20)
82 Ivor Dakić 8 OŠ Zrinskih Nuštar 14 5 - - - - - - 19 (19)
83 Jan Belak 5 MIS Strahoninec 16 - - - - - - - 16 (16)
83 Marin Topolnjak 5 MIS Strahoninec 16 - - - - - - - 16 (16)
83 Ivan Đudarić 6 RIK Popovača 16 - - - - - - - 16 (16)
86 Marko Prgomet 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 12 0 - - - - - - 12 (12)
87 Janko Šeler 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 8 - - - - - - - 8 (8)