HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P S B K K R R O UKUPNO
1 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 - 140 - 400 (420)
2 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 96 0 - 356 (376)
3 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 80 100 60 42 - 312 (332)
4 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 36 - - 296 (316)
5 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 - 56 - 286 (306)
6 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 60 42 - 262 (282)
7 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
7 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
9 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 12 42 - 222 (234)
10 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 80 30 - 28 - 218 (238)
11 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 0 28 - 208 (208)
12 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 20 - - - 200 (200)
13 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 12 - - 192 (192)
13 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 12 - - 192 (192)
13 Jelena Janjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 80 0 12 - - 192 (192)
13 Karlo Kovačić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 80 - 12 - - 192 (192)
17 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
17 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
17 Joshua Samuel Bell 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
17 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
17 Hrvoje Bolešić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
17 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
17 Marko Kraljić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
17 Marko Lazarić 4 Društvo informatičara Pula 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
17 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
17 Luka Martić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
17 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
17 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
17 Ivan Rissi 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
17 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
31 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 - - 14 - 178 (178)
32 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega 8 30 50 80 - - - - 168 (168)
33 Mario Zelić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 64 0 - - - 164 (164)
34 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega - 30 50 80 - - - - 160 (160)
35 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
36 Tomi Mavrin 4 Tehnička škola Čakovec 16 30 50 24 - - - - 120 (120)
37 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 0 - - - 116 (116)
38 Duje Drobac 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
38 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
38 Marin Ujević 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)