HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P S B K K R R O UKUPNO
1 Vilim Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 60 126 80 416 (516)
2 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 - 140 - 400 (420)
3 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 96 0 - 356 (376)
4 Lovro Kalinovčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 108 42 - 350 (400)
5 Martin Josip Kocijan 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 70 96 42 - 338 (388)
6 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 80 100 60 42 - 312 (332)
7 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 36 - - 296 (316)
8 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 - 56 - 286 (306)
9 Josip Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 60 56 - 276 (296)
10 Jurica Horvat 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 50 - 56 - 266 (286)
10 Luka Jovanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 56 - 266 (286)
12 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 60 42 - 262 (282)
13 Ivan Sinčić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 80 - 72 - - 252 (252)
13 Paula Vidas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 42 - 252 (272)
15 Dominik Fistrić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 36 - - 246 (266)
16 Lovro Nuić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 12 56 - 236 (248)
17 Matko Petrović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 60 - - - 232 (232)
18 Leonard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
18 Gabrijel Jambrošić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
18 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
18 Petar Nizić-Nikolac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 0 - 230 (230)
18 Ivan Novak 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
18 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
18 Kristijan Verović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
18 Marko Čengić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
18 Borna Šimić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 50 - 14 - 230 (244)
27 Karlo Franić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 48 - - 228 (228)
28 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 12 42 - 222 (234)
29 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 80 30 - 28 - 218 (238)
30 Jakov Manjkas 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 - 36 - - 216 (216)
30 Teo Samaržija 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 80 0 36 - - 216 (216)
32 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 0 28 - 208 (208)
32 Luka Merćep 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - 28 - 208 (208)
34 Pavel Kliska 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 24 - - 204 (204)
35 Mislav Brnetić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 - - - 200 (200)
35 Dominik Matijaca 2 III. gimnazija Split 20 30 50 80 20 - - - 200 (200)
35 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 20 - - - 200 (200)
38 Luka Habuš 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 - - 14 - 194 (194)
39 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 12 - - 192 (192)
39 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 12 - - 192 (192)
39 Jelena Janjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 80 0 12 - - 192 (192)
39 Karlo Kovačić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 80 - 12 - - 192 (192)
39 Joško Kristić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - 12 - - 192 (192)
39 Lucija Žužić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 - 12 - - 192 (192)
45 Leon Stjepan Uroić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
45 Luka Šimek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 50 0 - - 190 (190)
47 Vanesa Antolović 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Tea Arvaj 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Dominik Balog 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 0 - - 180 (180)
47 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Filip Barbarić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Joshua Samuel Bell 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Hrvoje Bolešić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Petar Borko 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Petra Brčić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Borna Cafuk 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Nikola Capan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Ivan Cepanec 1 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Grgur Crnogorac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Adrian Cvijanović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Bruno Delić 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Maja Drmač 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Mateo Dujić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Mirko Džaja 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Luka Džimbeg 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Kej Filipin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Marko Filipović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Matej Galić 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Fran Halambek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - 0 180 (180)
47 Antonio Janjić 3 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Erik Jermaniš 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Karlo Josip Kardum 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - 0 - 180 (180)
47 Bartul Kovačić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Velimir Kovačić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Marko Kraljić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Marko Lazarić 4 Društvo informatičara Pula 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Antonio Lukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - 0 - 180 (180)
47 Luka Martić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Anto Matanović 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Ivan Milinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Til Ocvirk 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Goran Petrović 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Mihael Pristav 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Toma Puljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Matko Radojčić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Ivan Rissi 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Ivan Rubinić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Filip Rukavina 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 0 - - 180 (180)
47 Nikola Sole 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Sven Stanisavljević 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Ivona Tomašić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Nika Utrobičić 1 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Ana Vajić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Marko Vlaić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Valentino Vukelić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
47 Josip Zavada 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Fran Zekan 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 0 0 - 180 (180)
47 Dario Ćirić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 80 - - - 0 180 (180)
47 Patrik Đurđević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Jerko Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - 0 - 180 (180)
47 Matko Šimić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - 0 0 180 (180)
47 Tio Špicar 1 MIS Strahoninec 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
47 Lana Šprajc 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
111 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 - - 14 - 178 (178)
112 Bruno Benčević 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 16 30 50 80 - - - - 176 (176)
112 Dominik Kinkela 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 16 30 50 80 0 - - - 176 (176)
112 Borna Massari 1 Dom mladih Rijeka 16 30 50 80 - - - - 176 (176)
112 Nino Nađ 3 Tehnička škola Čakovec 16 30 50 80 - - - - 176 (176)
116 Lovro Srebačić 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 14 30 50 80 - - - - 174 (174)
117 Filip Relić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 - - - - 172 (172)
118 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega 8 30 50 80 - - - - 168 (168)
119 Gabrijel Boduljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 64 0 - - - 164 (164)
119 Vjeko Dimić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 64 - - - - 164 (164)
119 Matej Kožica 2 III. gimnazija Split 20 30 50 64 - - - - 164 (164)
119 Karlo Miličić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 0 - - - 164 (164)
119 Marko Srpak 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 64 0 - 0 - 164 (164)
119 Mario Zelić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 64 0 - - - 164 (164)
125 Luka Benić 3 Gimnazija Požega 16 30 50 64 - - - - 160 (160)
125 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega - 30 50 80 - - - - 160 (160)
127 Karlo Gjogolović 2 Gimnazija Požega 20 30 50 56 - - - - 156 (156)
127 Marta Gračner 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 56 - - - - 156 (156)
129 Dorian Granoša 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 50 - 0 0 150 (150)
130 Jakša Bilać 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
131 Petar Poljarevic 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
131 Krunoslav Tomičić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 10 80 - - - - 140 (140)
133 Fabijan Bošnjak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 0 - 28 - 136 (136)
134 Bernard Spiegl 3 III. gimnazija Zagreb 16 30 0 80 0 - - - 126 (126)
135 Filip Beleta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
135 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
137 Tomi Mavrin 4 Tehnička škola Čakovec 16 30 50 24 - - - - 120 (120)
138 Martin Bakač 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
138 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 0 - - - 116 (116)
140 Emina Ajeti 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Vedran Bajšanski 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Borna Colarić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
140 Sorrel Coumbassa 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
140 Mateo Drk 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Duje Drobac 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Dario Dugonjevac 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
140 Filip Hanžek 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Denis Hodak 3 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Matej Ištuk 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Ivan Kapusta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
140 Luka Korov 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Laura Kunjašić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Roko Maršić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Rajković Matija 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
140 Andrija Nakić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
140 Josip Pavicic 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
140 Luka Ravenšćak 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Marin Teskera 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Marin Ujević 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Vittorio Vičević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
140 Nena Vukšić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Leona Wright 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
140 Matej Đudarić 1 RIK Popovača 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
140 Frane Škaro 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
140 Bojan Štetić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Tin Jagar 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 18 30 50 0 - - - - 98 (98)
168 Marko Flajsig 2 Gimnazija Požega 16 30 50 - - - - - 96 (96)
168 Antonio Mišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 16 30 50 - - - - - 96 (96)
168 Filip Posavac 1 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 - - - - - 96 (96)
168 Vladimir Đurđević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 16 30 50 - - - - - 96 (96)
172 Zvonimir Varošenec 1 XV. gimnazija Zagreb 14 30 50 0 0 - - - 94 (94)
173 Eva Knežević 3 III. gimnazija Zagreb 16 20 50 - - - - - 86 (86)
173 Lucija Marinac 3 III. gimnazija Zagreb 16 20 50 - - - - - 86 (86)
173 Petra Mlinarek 3 III. gimnazija Zagreb 16 20 50 - - - - - 86 (86)
176 Lora Simic 1 III. gimnazija Osijek 4 30 50 - - - - - 84 (84)
177 Ivan Blažanović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 - 50 - - - - - 70 (70)
177 Fabian Penezić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 20 - - - - - 70 (70)
179 Bruno Đapić 3 III. gimnazija Zagreb 16 0 50 0 - - - - 66 (66)
180 Ivor Balog 1 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
180 Karlo Hlebec 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 0 - - - - - 50 (50)
180 Ivor Kakuk 3 Gimnazija Požega - - 50 0 - - - - 50 (50)
180 Tome Veršić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 - - - - - - 50 (50)
180 Filip Šiktar 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
185 Veronika Tvrdy 2 Gimnazija Požega 16 30 - - - - - - 46 (46)
185 Vladimir Vladetic 1 III. gimnazija Osijek 16 30 - - - - - - 46 (46)
187 Ena Zelić 2 Gimnazija Požega 14 30 - - - - - - 44 (44)
188 Antun Smojvir 2 Gimnazija Požega 12 30 - - - - - - 42 (42)
189 Mislav Tokić 1 III. gimnazija Split 20 5 - - - - - - 25 (25)
190 Jurica Jakoubek 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - - 20 (20)
190 Nino Magić 3 Tehnička škola Čakovec 20 - - - - - - - 20 (20)
190 Tomislav Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - - 20 (20)
190 Dino Santro 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 - - - - - - - 20 (20)
194 Vjekoslav Pecar 1 III. gimnazija Osijek 18 - - - - - - - 18 (18)
195 Luka Bakula 1 III. gimnazija Osijek 16 - - - - - - - 16 (16)
195 Borna Petak 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 0 - - - - - - 16 (16)
197 Borna Radojčić 2 III. gimnazija Zagreb 12 0 - - - - - - 12 (12)
197 Matija Špoljarec 2 III. gimnazija Zagreb 12 0 - - - - - - 12 (12)