HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
4. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P S B K K R R O UKUPNO
1 Vilim Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 60 126 80 416 (516)
2 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 - 140 - 400 (420)
3 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 96 0 - 356 (376)
4 Lovro Kalinovčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 108 42 - 350 (400)
5 Martin Josip Kocijan 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 70 96 42 - 338 (388)
6 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 0 80 100 60 42 - 312 (332)
7 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 36 - - 296 (316)
7 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 36 - - 296 (316)
9 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 70 - 56 - 286 (306)
10 Josip Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 60 56 - 276 (296)
11 Jurica Horvat 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 50 - 56 - 266 (286)
11 Luka Jovanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 56 - 266 (286)
13 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 60 42 - 262 (282)
14 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 20 30 50 80 50 - 42 - 252 (272)
14 Ivan Sinčić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 80 - 72 - - 252 (252)
14 Paula Vidas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 42 - 252 (272)
17 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 70 - - - 250 (250)
18 Dominik Fistrić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 36 - - 246 (266)
19 Lovro Nuić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 12 56 - 236 (248)
20 Matko Petrović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 60 - - - 232 (232)
21 Leonard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
21 Gabrijel Jambrošić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
21 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
21 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
21 Petar Nizić-Nikolac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 0 - 230 (230)
21 Ivan Novak 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
21 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
21 Kristijan Verović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
21 Marko Čengić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
21 Borna Šimić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 50 - 14 - 230 (244)
31 Karlo Franić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 48 - - 228 (228)
32 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 12 42 - 222 (234)
33 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 80 30 - 28 - 218 (238)
34 Jakov Manjkas 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 - 36 - - 216 (216)
34 Teo Samaržija 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 80 0 36 - - 216 (216)
36 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - 0 28 - 208 (208)
36 Luka Merćep 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - 28 - 208 (208)
38 Pavel Kliska 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 24 - - 204 (204)
39 Mislav Brnetić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 - - - 200 (200)
39 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 20 - - - 200 (200)
39 Dominik Matijaca 2 III. gimnazija Split 20 30 50 80 20 - - - 200 (200)
39 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 20 - - - 200 (200)
43 Luka Habuš 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 - - 14 - 194 (194)
43 Jan Murić 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 80 0 - 14 - 194 (194)
45 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 12 - - 192 (192)
45 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 12 - - 192 (192)
45 Jelena Janjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 80 0 12 - - 192 (192)
45 Karlo Kovačić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 80 - 12 - - 192 (192)
45 Joško Kristić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - 12 - - 192 (192)
45 Lucija Žužić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 - 12 - - 192 (192)
51 Leon Stjepan Uroić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
51 Luka Šimek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 50 0 - - 190 (190)
53 Vanesa Antolović 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Tea Arvaj 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Dominik Balog 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 0 - - 180 (180)
53 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Filip Barbarić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Joshua Samuel Bell 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Hrvoje Bolešić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Petar Borko 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Petra Brčić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Matija Bujanic 6 MIS Strahoninec 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Borna Cafuk 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Nikola Capan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Ivan Cepanec 1 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Grgur Crnogorac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Adrian Cvijanović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Bruno Delić 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Maja Drmač 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Mateo Dujić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 0 - 0 - 180 (180)
53 Mirko Džaja 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Luka Džimbeg 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Kej Filipin 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Marko Filipović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Matej Galić 3 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Fran Halambek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - 0 180 (180)
53 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Antonio Janjić 3 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Ivan Janjić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 80 - - 0 - 180 (180)
53 Erik Jermaniš 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Karlo Josip Kardum 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - 0 - 180 (180)
53 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Bartul Kovačić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Velimir Kovačić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Marko Kraljić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Nikola Kušen 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 0 - - 180 (180)
53 Marko Lazarić 4 Društvo informatičara Pula 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Antonio Lukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - 0 - 180 (180)
53 Luka Martić 4 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Anto Matanović 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Ivan Milinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Til Ocvirk 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Eno Peršić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Goran Petrović 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Fabijan Pitlović 5 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Mihael Pristav 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Toma Puljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Orsat Puljizević 8 OŠ Mokošica 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Matko Radojčić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Ivan Rissi 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Ivan Rubinić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Filip Rukavina 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 0 - - 180 (180)
53 Nikola Sole 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Sven Stanisavljević 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Ivona Tomašić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Nika Utrobičić 1 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Ana Vajić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Marko Vlaić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Ivan Vojvodić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - 0 0 180 (180)
53 Valentino Vukelić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Josip Zavada 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Fran Zekan 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 0 0 - 180 (180)
53 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
53 Dario Ćirić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 80 - - - 0 180 (180)
53 Andrej Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 0 - 0 - 180 (180)
53 Patrik Đurđević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Jerko Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - 0 - 180 (180)
53 Matko Šimić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - 0 0 180 (180)
53 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Tio Špicar 1 MIS Strahoninec 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
53 Lana Šprajc 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
137 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 - - 14 - 178 (178)
138 Bruno Benčević 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 16 30 50 80 - - - - 176 (176)
138 Dominik Kinkela 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 16 30 50 80 0 - - - 176 (176)
138 Borna Massari 1 Dom mladih Rijeka 16 30 50 80 - - - - 176 (176)
138 Nino Nađ 3 Tehnička škola Čakovec 16 30 50 80 - - - - 176 (176)
142 Lovro Srebačić 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 14 30 50 80 - - - - 174 (174)
143 Filip Relić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 - - - - 172 (172)
143 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 20 30 50 72 0 - 0 - 172 (172)
145 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega 8 30 50 80 - - - - 168 (168)
146 Marko Dorčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 35 80 - - - - 165 (165)
146 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 15 50 80 0 - - - 165 (165)
148 Gabrijel Boduljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 64 0 - - - 164 (164)
148 Vjeko Dimić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 64 - - - - 164 (164)
148 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 64 - - - - 164 (164)
148 Matej Kožica 2 III. gimnazija Split 20 30 50 64 - - - - 164 (164)
148 Karlo Miličić 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 0 - - - 164 (164)
148 Marko Srpak 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 64 0 - 0 - 164 (164)
148 Mario Zelić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 64 0 - - - 164 (164)
155 Luka Benić 3 Gimnazija Požega 16 30 50 64 - - - - 160 (160)
155 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega - 30 50 80 - - - - 160 (160)
157 Karlo Gjogolović 2 Gimnazija Požega 20 30 50 56 - - - - 156 (156)
157 Marta Gračner 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 56 - - - - 156 (156)
159 Dorian Granoša 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 50 - 0 0 150 (150)
160 Jakša Bilać 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 - - - - 148 (148)
161 Petar Poljarevic 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
161 Krunoslav Tomičić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 10 80 - - - - 140 (140)
163 Fabijan Bošnjak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 8 0 - 28 - 136 (136)
164 Bernard Spiegl 3 III. gimnazija Zagreb 16 30 0 80 0 - - - 126 (126)
165 Filip Beleta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
165 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
167 Tomi Mavrin 4 Tehnička škola Čakovec 16 30 50 24 - - - - 120 (120)
168 Martin Bakač 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
168 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 0 - - - 116 (116)
170 Josip Šarec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 16 30 50 8 - - - - 104 (104)
171 Emina Ajeti 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Ivan Badrov 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Vedran Bajšanski 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Vlatko Borevković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Borna Colarić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
171 Sorrel Coumbassa 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
171 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Filip Cvjetićanin 7 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
171 Mateo Drk 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Duje Drobac 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Dario Dugonjevac 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
171 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Filip Hanžek 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Denis Hodak 3 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Jura Hostić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
171 Matej Ištuk 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Borna Janežić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Ivan Kapusta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
171 Nikolina Katavić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Luka Korov 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Laura Kunjašić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Dora Lendvaj 5 RIK Popovača 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Fabjan Markovinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
171 Roko Maršić 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Rajković Matija 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
171 Lovro Milišić 6 OŠ Retkovec Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Patrik Modrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Andrija Nakić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
171 Josip Pavicic 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
171 Luka Ravenšćak 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Samuel Sobočan 5 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 0 - 0 - 100 (100)
171 Leo Stričak 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
171 Marin Teskera 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Marin Ujević 4 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Vittorio Vičević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
171 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Nena Vukšić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Leona Wright 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Pavla Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
171 Matej Đudarić 1 RIK Popovača 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
171 Relja Šegvić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
171 Frane Škaro 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
171 Bojan Štetić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
218 Tin Jagar 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 18 30 50 0 - - - - 98 (98)
219 Marko Flajsig 2 Gimnazija Požega 16 30 50 - - - - - 96 (96)
219 Aleks Florijan 8 MIS Strahoninec 16 30 50 - - - - - 96 (96)
219 Filip Jamuljak 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 16 30 50 - - - - - 96 (96)
219 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec 16 30 50 - - - - - 96 (96)
219 Martin Majsec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 30 50 0 0 - 0 - 96 (96)
219 Antonio Mišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 16 30 50 - - - - - 96 (96)
219 Filip Posavac 1 XV. gimnazija Zagreb 16 30 50 - - - - - 96 (96)
219 Vladimir Đurđević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 16 30 50 - - - - - 96 (96)
227 Nino Strčić 6 Klub informatičara otoka Krka 14 30 50 - - - - - 94 (94)
227 Zvonimir Varošenec 1 XV. gimnazija Zagreb 14 30 50 0 0 - - - 94 (94)
229 Ingo Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 12 30 50 - - - - - 92 (92)
230 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod 20 20 50 - - - - - 90 (90)
231 Eva Knežević 3 III. gimnazija Zagreb 16 20 50 - - - - - 86 (86)
231 Lucija Marinac 3 III. gimnazija Zagreb 16 20 50 - - - - - 86 (86)
231 Petra Mlinarek 3 III. gimnazija Zagreb 16 20 50 - - - - - 86 (86)
234 Lora Simic 1 III. gimnazija Osijek 4 30 50 - - - - - 84 (84)
235 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 20 10 50 - - - - - 80 (80)
236 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 10 15 50 - - - - - 75 (75)
237 Viktor Merćep 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 18 5 50 - - - - - 73 (73)
238 Ivan Blažanović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 - 50 - - - - - 70 (70)
238 Elisa Marčinko 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 50 - - - - - 70 (70)
238 Fabian Penezić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 20 - - - - - 70 (70)
241 Bruno Đapić 3 III. gimnazija Zagreb 16 0 50 0 - - - - 66 (66)
242 Magdalena Kavka 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 5 - - - - - 55 (55)
243 Ivor Balog 1 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
243 Karlo Hlebec 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 0 - - - - - 50 (50)
243 Ana Ilakovac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
243 Ivor Kakuk 3 Gimnazija Požega - - 50 0 - - - - 50 (50)
243 Andrija Palašek 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
243 Dora Planinc 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
243 Roko Stanić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
243 Lucija Uroić 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 0 - - - - - 50 (50)
243 Tome Veršić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 - - - - - - 50 (50)
243 Petra Vučak 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
243 Filip Šiktar 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
254 Fran Lešković 6 RIK Popovača 16 30 - - - - - - 46 (46)
254 Veronika Tvrdy 2 Gimnazija Požega 16 30 - - - - - - 46 (46)
254 Vladimir Vladetic 1 III. gimnazija Osijek 16 30 - - - - - - 46 (46)
254 Martin Zadravec 5 MIS Strahoninec 16 30 - - - - - - 46 (46)
258 Ena Zelić 2 Gimnazija Požega 14 30 - - - - - - 44 (44)
259 Antun Smojvir 2 Gimnazija Požega 12 30 - - - - - - 42 (42)
260 Lucijan Hrvaćanin 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 30 - - - - - - 30 (30)
261 Ida Boić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 5 - - - - - - 25 (25)
261 Mislav Tokić 1 III. gimnazija Split 20 5 - - - - - - 25 (25)
263 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar 16 5 - - - - - - 21 (21)
263 Mihael Maslov 8 OŠ Zrinskih Nuštar 16 5 - - - - - - 21 (21)
265 Jana Antolović 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 - - - - - - - 20 (20)
265 Dolores Crnjac 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 - - - - - - - 20 (20)
265 Grga Filajdić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
265 Marin Hrvaćanin 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 20 - - - - - - 20 (20)
265 Jurica Jakoubek 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - - - - - - - 20 (20)
265 Mateo Karakaš 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 - - - - - - - 20 (20)
265 Miron Lončarić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 0 0 - - - - - 20 (20)
265 Nino Magić 3 Tehnička škola Čakovec 20 - - - - - - - 20 (20)
265 Tomislav Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 0 - - - - - - 20 (20)
265 Dino Santro 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 - - - - - - - 20 (20)
275 Ivor Dakić 8 OŠ Zrinskih Nuštar 14 5 - - - - - - 19 (19)
276 Vjekoslav Pecar 1 III. gimnazija Osijek 18 - - - - - - - 18 (18)
277 Luka Bakula 1 III. gimnazija Osijek 16 - - - - - - - 16 (16)
277 Jan Belak 5 MIS Strahoninec 16 - - - - - - - 16 (16)
277 Borna Petak 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 16 0 - - - - - - 16 (16)
277 Marin Topolnjak 5 MIS Strahoninec 16 - - - - - - - 16 (16)
277 Ivan Đudarić 6 RIK Popovača 16 - - - - - - - 16 (16)
282 Marko Prgomet 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 12 0 - - - - - - 12 (12)
282 Borna Radojčić 2 III. gimnazija Zagreb 12 0 - - - - - - 12 (12)
282 Matija Špoljarec 2 III. gimnazija Zagreb 12 0 - - - - - - 12 (12)
285 Janko Šeler 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 8 - - - - - - - 8 (8)