HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K O T P U R P S UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 10 - 140 0 320 (330)
2 Jura Hostić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 10 - 98 - 278 (288)
3 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 60 - 56 - 276 (296)
4 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 50 0 56 - 266 (286)
5 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 20 30 50 80 50 0 42 0 252 (272)
6 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 60 - 0 - 240 (240)
7 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 20 30 50 80 - - 56 - 236 (236)
8 Jan Murić 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 50 10 15 42 - 192 (217)
9 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
9 Orsat Puljizević 8 OŠ Mokošica 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
11 Eno Peršić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 80 - 0 - - 180 (180)
11 Andrej Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
13 Nikola Kušen 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 0 0 - - 130 (130)
14 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - 15 - 0 115 (115)
14 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 - 15 0 - 115 (115)
16 Ivor Dakić 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
16 Aleks Florijan 8 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
16 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
16 Mihael Maslov 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
16 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
21 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 24 15 - - - - - 59 (59)
22 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
22 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 - - - - - - 50 (50)
24 Filip Jamuljak 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - 20 - - - - - 40 (40)