HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K O T P U R P S UKUPNO
1 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 80 100 120 56 - 406 (456)
2 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 10 - 140 0 320 (330)
3 Jura Hostić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 10 - 98 - 278 (288)
4 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 60 - 56 - 276 (296)
5 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 50 0 56 - 266 (286)
6 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 20 30 50 80 50 0 42 0 252 (272)
7 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 60 - 0 - 240 (240)
8 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 20 30 50 80 - - 56 - 236 (236)
9 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 30 80 0 0 - 210 (210)
10 Jan Murić 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 50 10 15 42 - 192 (217)
11 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
11 Orsat Puljizević 8 OŠ Mokošica 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
13 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - 30 - 56 - 186 (186)
14 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
14 Eno Peršić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 80 - 0 - - 180 (180)
14 Andrej Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
17 Ivan Janjić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 40 20 0 - 0 160 (160)
18 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 50 - - - - 150 (150)
18 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 50 - - 0 - 150 (150)
20 Nikola Kušen 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 0 0 - - 130 (130)
21 Matija Bujanic 6 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - 15 - - 115 (115)
21 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - 15 - 0 115 (115)
21 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 - 15 0 - 115 (115)
21 Fabijan Pitlović 5 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 - - 15 - - 115 (115)
25 Vlatko Borevković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 10 - - - - 110 (110)
26 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
26 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
26 Šimun Bilas 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Alek Blečić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Ivor Dakić 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Bartol Dlačić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Marko Dorčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
26 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
26 Grga Filajdić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Aleks Florijan 8 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
26 Borna Janežić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
26 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
26 Dora Lendvaj 5 RIK Popovača 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Mihael Maslov 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Viktor Merćep 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Lovro Milišić 6 OŠ Retkovec Zagreb 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
26 Patrik Modrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
26 Ingo Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
26 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 - 0 - 0 100 (100)
26 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
26 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
26 Pavla Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
26 Maro Štefanić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
52 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 20 - - 15 - - 85 (85)
53 Andrija Palašek 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - 30 - - 80 (80)
54 Ivan Badrov 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 6 50 - - 0 0 0 76 (76)
55 Nika Krsnik 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - 50 - - - - - 70 (70)
55 Relja Šegvić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 - 50 - - - - 0 70 (70)
57 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 0 - - - - 65 (65)
57 Vito Križaić 6 MIS Strahoninec 20 30 15 - - 0 - - 65 (65)
57 Samuel Sobočan 5 MIS Strahoninec 20 30 - - - 15 - - 65 (65)
57 David Vodopija 7 Dom mladih Rijeka 20 30 15 - - - - - 65 (65)
61 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod 20 30 10 - - - - - 60 (60)
61 Martin Vrbovčan 6 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 10 - - - - - 60 (60)
63 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 24 15 - - - - - 59 (59)
64 Ida Boić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Dolores Crnjac 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
64 Ana Ilakovac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Magdalena Kavka 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Jan Pintar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Leo Stričak 6 MIS Strahoninec 20 30 - - 0 0 - - 50 (50)
64 Lucija Uroić 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
73 Miron Lončarić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 24 0 - 0 - - - 44 (44)
74 Filip Jamuljak 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - 20 - - - - - 40 (40)
74 Fran Lešković 6 RIK Popovača 20 - 20 - - - - - 40 (40)
76 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 6 - - - - - - 26 (26)
76 Roko Stanić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 6 - - - - - - 26 (26)
78 Jana Antolović 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 - - - - - - - 20 (20)
78 Matej Ban 5 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - - 20 (20)
78 Ivan Bezjak 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
78 Mateo Karakaš 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 0 - - - - - - 20 (20)
78 Marko Prgomet 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 - - - - - - - 20 (20)
78 Nino Strčić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - - 20 (20)
78 Lovro Vidović 7 MIS Strahoninec 20 - - - - - - - 20 (20)
85 Dora Kralj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 16 - - - - - - - 16 (16)
86 Janko Šeler 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 8 - - - - - - - 8 (8)