HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K O T P U R P S UKUPNO
1 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 140 - 490 (540)
2 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 105 140 16 475 (541)
3 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 80 120 140 0 470 (520)
4 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 84 - 434 (484)
5 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 120 56 0 406 (456)
5 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 56 - 406 (456)
7 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 80 100 - 140 - 400 (420)
8 Božidar Grgur Drmić 4 II. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 100 120 84 - 384 (434)
9 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 120 28 0 380 (428)
10 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 - 140 - 330 (350)
11 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 50 105 56 - 311 (361)
12 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - 0 - 280 (280)
13 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 80 50 - 56 - 266 (266)
13 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 56 - 266 (286)
15 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 70 - 0 - 250 (250)
16 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 - 56 - 236 (246)
16 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 0 - 56 - 236 (236)
16 Robert Pendelić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 0 56 - 236 (246)
19 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - 42 - 222 (222)
20 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 70 0 0 - 220 (220)
21 Rino Čala 4 III. gimnazija Split 20 24 50 80 0 - 42 - 216 (216)
22 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 20 24 50 80 30 - 0 - 204 (204)
23 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 20 24 50 80 20 0 0 - 194 (194)
24 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 40 20 - 42 - 182 (202)
25 Karlo Kovačić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
25 Marko Lazarić 4 Društvo informatičara Pula 20 30 50 20 60 - - - 180 (180)
25 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
25 Dominik Špiljak 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 30 50 - - - 180 (180)
29 Danijel Slavulj 4 RIK Popovača 20 30 50 40 20 - 28 - 168 (188)
30 Anton Frlan 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - 56 - 156 (156)
31 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
32 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 18 50 0 50 - - - 138 (138)
33 Ivan Vlašić 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 20 15 - - 135 (135)
34 Vito Lončarević 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 30 0 - - - 130 (130)
34 Tomi Mavrin 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 30 - - - - 130 (130)
34 Mario Zelić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 0 0 0 0 130 (130)
37 Igor Kladarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 6 50 40 - - - - 116 (116)
38 Joshua Samuel Bell 4 III. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 - 15 - - 109 (109)
39 Danijel Dražetić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - - 100 (100)
39 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
39 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
39 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
39 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
44 Renato Štrbac 4 Centar tehničke kulture Rijeka 0 - - - - - - - 0 (0)