HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K O T P U R P S UKUPNO
1 Leonard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 80 100 120 140 144 584 (664)
2 Josip Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 140 96 536 (636)
3 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 140 - 490 (540)
3 Luka Jovanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 140 - 490 (540)
5 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 105 140 16 475 (541)
6 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 80 120 140 0 470 (520)
7 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 84 - 434 (484)
8 Jurica Horvat 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 90 105 98 - 423 (473)
9 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 120 56 0 406 (456)
9 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 56 - 406 (456)
9 Martin Josip Kocijan 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 100 120 56 - 406 (456)
12 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 80 100 - 140 - 400 (420)
13 Božidar Grgur Drmić 4 II. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 100 120 84 - 384 (434)
14 Grgur Crnogorac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 90 105 56 - 381 (431)
15 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 120 28 0 380 (428)
15 Vilim Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 28 16 380 (444)
15 Borna Šimić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
18 Dominik Fistrić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 120 56 - 356 (406)
19 Luka Merćep 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 60 56 - 346 (396)
20 Lovro Nuić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 45 70 - 345 (395)
21 Lovro Kalinovčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 80 - 140 - 330 (350)
21 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 - 140 - 330 (350)
23 Kristijan Verović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 100 0 56 - 316 (336)
24 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 50 105 56 - 311 (361)
25 Petar Nizić-Nikolac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 120 0 - 300 (310)
26 Dorian Granoša 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 80 - 56 - 296 (316)
27 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - 0 - 280 (280)
27 Borna Cafuk 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
27 Patrik Đurđević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 0 0 - 280 (280)
30 Filip Barbarić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 60 - 56 - 276 (296)
30 Gabrijel Boduljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 60 - 56 - 276 (296)
30 Dominik Matijaca 2 III. gimnazija Split 20 30 50 80 60 - 56 - 276 (296)
33 Fabijan Bošnjak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 56 - 266 (286)
33 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 80 50 - 56 - 266 (266)
33 Mateo Dujić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 50 - 56 - 266 (286)
33 Matko Petrović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 0 56 - 266 (286)
33 Toma Puljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 50 - 56 - 266 (286)
33 Teo Samaržija 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 80 50 0 56 0 266 (286)
33 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 56 - 266 (286)
40 Joško Kristić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 60 - 42 - 262 (282)
40 Nikola Sole 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 50 90 42 - 262 (312)
42 Marin Varivoda 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 24 50 80 50 0 56 - 260 (280)
43 Bartul Kovačić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 40 - 56 - 256 (276)
43 Marko Čengić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 40 - 56 - 256 (276)
45 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 70 - 0 - 250 (250)
46 Adrian Brajković 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 - 30 56 - 246 (266)
46 Anto Matanović 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 30 - 56 - 246 (266)
46 Jerko Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 30 - 56 - 246 (266)
49 Nika Utrobičić 1 III. gimnazija Split 20 30 50 80 40 - 42 - 242 (262)
50 Paula Vidas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 0 0 - 240 (240)
51 Mirko Džaja 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - 56 - 236 (236)
51 Karlo Gjogolović 2 Gimnazija Požega 20 30 50 80 0 - 56 - 236 (236)
51 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 - 56 - 236 (246)
51 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 0 - 56 - 236 (236)
51 Robert Pendelić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 0 56 - 236 (246)
56 Marko Filipović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
56 Fran Halambek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 15 - - 230 (245)
56 Mauricio Šmit 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
59 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - 42 - 222 (222)
60 Gabrijel Jambrošić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 40 - - 0 220 (220)
60 Jakov Manjkas 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 40 - - - 220 (220)
60 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 70 0 0 - 220 (220)
60 Karlo Puh 2 Srednja škola Krapina 20 30 50 80 40 15 0 0 220 (235)
64 Pavel Kliska 1 XV. gimnazija Zagreb 20 18 50 80 50 - - - 218 (218)
65 Renato Čiž 3 RIK Popovača 20 27 50 80 40 0 0 - 217 (217)
66 Dominik Balog 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 60 0 15 56 - 216 (231)
66 Roko Parać 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 50 - 56 - 216 (236)
66 Rino Čala 4 III. gimnazija Split 20 24 50 80 0 - 42 - 216 (216)
69 Ante Vladušić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 30 - - - 210 (210)
70 Ivan Milinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 - 0 56 - 206 (206)
71 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 20 24 50 80 30 - 0 - 204 (204)
72 Adrian Cvijanović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 0 - - 200 (200)
72 Ana Vajić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 50 - - - 200 (200)
74 Ivan Rubinić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 30 30 - 56 - 196 (216)
75 Mislav Brnetić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 15 - - 195 (195)
75 Mihael Pristav 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 - 15 - - 195 (195)
75 Lana Šprajc 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 0 15 - - 195 (195)
78 Filip Relić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - 14 - 194 (194)
78 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 20 24 50 80 20 0 0 - 194 (194)
80 Marko Lihter 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 80 10 0 - 0 190 (190)
80 Tomislav Žiger 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
82 Ivan Novak 3 Srednja škola Vrbovec 20 24 50 30 40 - 42 - 186 (206)
82 Vinko Sabolčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 30 0 - 56 - 186 (186)
82 Leon Stjepan Uroić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 0 56 - 186 (186)
82 Marko Vlaić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 80 - 0 56 - 186 (186)
86 Filip Beleta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - 84 - 184 (184)
86 Ivan Vrkić 3 III. gimnazija Zagreb 20 24 50 80 10 0 - - 184 (184)
88 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 40 20 - 42 - 182 (202)
89 Iva Bokšić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
89 Vjeko Dimić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
89 Jan Grgić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
89 Karlo Kovačić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
89 Marko Lazarić 4 Društvo informatičara Pula 20 30 50 20 60 - - - 180 (180)
89 Borna Massari 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
89 Mislav Perić 2 Gimnazija Požega 20 30 50 80 - 0 0 - 180 (180)
89 Filip Rukavina 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
89 Marko Srpak 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 0 - - 180 (180)
89 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
89 Valentino Vukelić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 80 - - - 0 180 (180)
89 Dominik Špiljak 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 30 50 - - - 180 (180)
101 Karlo Josip Kardum 1 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 80 0 0 - - 174 (174)
102 Til Ocvirk 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - 42 - 172 (172)
103 Luka Džimbeg 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 50 - - - 170 (170)
103 Luka Penjin 2 RIK Popovača 20 30 50 70 - - - - 170 (170)
103 Matko Šimić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 40 0 0 0 170 (170)
106 Danijel Slavulj 4 RIK Popovača 20 30 50 40 20 - 28 - 168 (188)
107 Karlo Franić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - 0 56 0 166 (166)
108 Tea Arvaj 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 50 10 - - - 160 (160)
109 Anton Frlan 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - 56 - 156 (156)
109 Marko Gregurović 3 Srednja škola Krapina 20 30 50 0 - - 56 - 156 (156)
109 Antonio Lukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 0 56 - 156 (156)
112 Jakša Bilać 1 XV. gimnazija Zagreb 20 - 50 0 - 0 84 - 154 (154)
113 Marin Meštrović 2 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 50 - 50 - 0 - 150 (150)
113 Krunoslav Tomičić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 50 0 - - - 150 (150)
113 Jakša Vidović 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 20 30 - - - 150 (150)
113 Josip Zavada 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 10 0 - - 150 (150)
117 Luka Benić 3 Gimnazija Požega 20 30 15 40 10 - 42 - 147 (157)
118 Ivor Kakuk 3 Gimnazija Požega 20 6 50 70 - - - - 146 (146)
119 Maja Drmač 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 30 0 14 - 144 (144)
120 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
121 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 18 50 0 50 - - - 138 (138)
122 Milan Buljan 3 III. gimnazija Split 20 21 50 30 10 15 - 0 136 (146)
123 Ivan Vlašić 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 20 15 - - 135 (135)
124 Bruno Benčević 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 24 50 40 - - - - 134 (134)
125 Max Carin Balić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - - 130 (130)
125 Vito Lončarević 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 30 0 - - - 130 (130)
125 Tomi Mavrin 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 30 - - - - 130 (130)
125 Lovro Srebačić 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - 30 - 0 - 130 (130)
125 Mario Zelić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 0 0 0 0 130 (130)
130 Antonio Janjić 3 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 27 50 0 30 - - - 127 (127)
131 Mateo Mofardin 1 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 45 30 - 0 - - 125 (125)
132 Tio Špicar 1 MIS Strahoninec 20 30 50 20 - 0 0 - 120 (120)
133 Igor Kladarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 6 50 40 - - - - 116 (116)
134 Bruno Licht 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - 15 - - 115 (115)
135 Josip Bartulović 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - 10 - - - 110 (110)
135 Nino Nađ 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 10 - - - - 110 (110)
135 Luka Ravenšćak 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 10 - - - - 110 (110)
135 Fran Zekan 2 V. gimnazija Zagreb 20 - 50 40 - - - - 110 (110)
139 Joshua Samuel Bell 4 III. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 - 15 - - 109 (109)
140 Lucija Žužić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 6 50 30 0 0 - - 106 (106)
141 Slavko Rodin 3 III. gimnazija Split 20 24 50 10 - - - - 104 (104)
142 Martin Bakač 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 0 0 0 - - 100 (100)
142 Ivan Blažanović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Ivan Cepanec 1 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
142 Borna Colarić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
142 Lana Crnobrnja Perenčevi 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Danijel Dražetić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Mateo Drk 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Ivan Galović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Marta Gračner 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
142 Eva Knežević 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Matija Kordej 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Luka Korov 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Matej Kožica 2 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
142 Sebastian Krznarić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Laura Kunjašić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
142 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
142 Leonardo Marinović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
142 Antonio Mišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
142 Vid Mužević 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Petar Poljarevic 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Viktor Poslončec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
142 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Hrvoje Rađa 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Leon Sinković-Gašparić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Viktorija Smlatić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Sebastian Soldat 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
142 Veronika Tvrdy 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
142 Vittorio Vičević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Nena Vukšić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Leona Wright 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Ena Zelić 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Matej Đudarić 1 RIK Popovača 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
142 Frane Škaro 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
142 Ivan Špoljar 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
142 Matija Špoljarec 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
179 Ana Hajdaš 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 8 30 50 10 - - - - 98 (98)
180 Petra Daković 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 24 50 - - - - - 94 (94)
180 Luka Šimek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 0 - 0 - 94 (94)
182 Lucija Marinac 3 III. gimnazija Zagreb 20 6 50 - - - - - 76 (76)
182 Vladimir Đurđević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 6 50 - - - - - 76 (76)
182 Bojan Štetić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 6 50 0 - - - - 76 (76)
185 Ivor Balog 1 III. gimnazija Osijek 20 - 50 - - - - - 70 (70)
185 Marko Flajsig 2 Gimnazija Požega 20 - 50 - - - - - 70 (70)
185 Domagoj Herout 2 Srednja škola Krapina 20 0 50 - - - - - 70 (70)
185 Tomislav Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 - 50 - - - - - 70 (70)
185 Fabian Penezić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 0 50 - - - - - 70 (70)
185 Antun Smojvir 2 Gimnazija Požega 20 - 50 - - - - - 70 (70)
191 Matko Radojčić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 15 - - - 0 - 65 (65)
191 Lora Simic 1 III. gimnazija Osijek 20 15 30 - - - - - 65 (65)
191 Jura Starčević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 15 - - 0 0 - 65 (65)
194 Filip Šiktar 1 V. gimnazija Zagreb 20 24 15 - - - - - 59 (59)
195 Luka Bakula 1 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
195 Tome Veršić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 - - - - - - 50 (50)
195 Žan Zuanović 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 - - - - - - 50 (50)
198 Marko Bunić 2 III. gimnazija Zagreb 20 24 - - - - - - 44 (44)
198 Borna Radojčić 2 III. gimnazija Zagreb 20 24 - - - - - - 44 (44)
200 Dino Santro 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 12 30 - - - - - - 42 (42)
200 Karlo Vučilovski 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - - 42 - 42 (42)
202 Kristijan Trnjar 2 Srednja škola Krapina 20 0 15 0 - - 0 - 35 (35)
203 Viktor Habek 2 III. gimnazija Zagreb 0 24 - - - - - - 24 (24)
203 Marko Husnjak 2 III. gimnazija Zagreb 0 24 0 - - - - - 24 (24)
205 Matko Grgic 1 III. gimnazija Osijek 20 - - - - - - - 20 (20)
205 Vladimir Vladetic 1 III. gimnazija Osijek 20 - - - - - - - 20 (20)
207 Renato Štrbac 4 Centar tehničke kulture Rijeka 0 - - - - - - - 0 (0)