HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
5. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA K O T P U R P S UKUPNO
1 Leonard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 80 100 120 140 144 584 (664)
2 Josip Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 140 96 536 (636)
3 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 140 - 490 (540)
3 Luka Jovanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 140 - 490 (540)
5 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 105 140 16 475 (541)
6 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 80 120 140 0 470 (520)
7 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 84 - 434 (484)
8 Jurica Horvat 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 90 105 98 - 423 (473)
9 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 120 56 0 406 (456)
9 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 56 - 406 (456)
9 Martin Josip Kocijan 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 100 120 56 - 406 (456)
9 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 80 100 120 56 - 406 (456)
13 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 80 100 - 140 - 400 (420)
14 Božidar Grgur Drmić 4 II. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 100 120 84 - 384 (434)
15 Grgur Crnogorac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 90 105 56 - 381 (431)
16 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 120 28 0 380 (428)
16 Vilim Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 28 16 380 (444)
16 Borna Šimić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
19 Dominik Fistrić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 120 56 - 356 (406)
20 Luka Merćep 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 60 56 - 346 (396)
21 Lovro Nuić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 45 70 - 345 (395)
22 Lovro Kalinovčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 80 - 140 - 330 (350)
22 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 - 140 - 330 (350)
24 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 10 - 140 0 320 (330)
25 Kristijan Verović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 100 0 56 - 316 (336)
26 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 50 105 56 - 311 (361)
27 Petar Nizić-Nikolac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 120 0 - 300 (310)
28 Dorian Granoša 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 80 - 56 - 296 (316)
29 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - 0 - 280 (280)
29 Borna Cafuk 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
29 Patrik Đurđević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 0 0 - 280 (280)
32 Jura Hostić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 10 - 98 - 278 (288)
33 Filip Barbarić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 60 - 56 - 276 (296)
33 Gabrijel Boduljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 60 - 56 - 276 (296)
33 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 60 - 56 - 276 (296)
33 Dominik Matijaca 2 III. gimnazija Split 20 30 50 80 60 - 56 - 276 (296)
37 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 50 0 56 - 266 (286)
37 Fabijan Bošnjak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 56 - 266 (286)
37 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 80 50 - 56 - 266 (266)
37 Mateo Dujić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 50 - 56 - 266 (286)
37 Matko Petrović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 0 56 - 266 (286)
37 Toma Puljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 50 - 56 - 266 (286)
37 Teo Samaržija 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 80 50 0 56 0 266 (286)
37 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 - 56 - 266 (286)
45 Joško Kristić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 60 - 42 - 262 (282)
45 Nikola Sole 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 50 90 42 - 262 (312)
47 Marin Varivoda 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 24 50 80 50 0 56 - 260 (280)
48 Bartul Kovačić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 40 - 56 - 256 (276)
48 Marko Čengić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 40 - 56 - 256 (276)
50 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 20 30 50 80 50 0 42 0 252 (272)
51 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 70 - 0 - 250 (250)
52 Adrian Brajković 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 - 30 56 - 246 (266)
52 Anto Matanović 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 30 - 56 - 246 (266)
52 Jerko Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 30 - 56 - 246 (266)
55 Nika Utrobičić 1 III. gimnazija Split 20 30 50 80 40 - 42 - 242 (262)
56 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 60 - 0 - 240 (240)
56 Paula Vidas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 0 0 - 240 (240)
58 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 20 30 50 80 - - 56 - 236 (236)
58 Mirko Džaja 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - 56 - 236 (236)
58 Karlo Gjogolović 2 Gimnazija Požega 20 30 50 80 0 - 56 - 236 (236)
58 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 - 56 - 236 (246)
58 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 0 - 56 - 236 (236)
58 Robert Pendelić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 0 56 - 236 (246)
64 Marko Filipović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
64 Fran Halambek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 50 15 - - 230 (245)
64 Mauricio Šmit 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 50 - - - 230 (230)
67 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - 42 - 222 (222)
68 Gabrijel Jambrošić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 40 - - 0 220 (220)
68 Jakov Manjkas 1 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 40 - - - 220 (220)
68 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 70 0 0 - 220 (220)
68 Karlo Puh 2 Srednja škola Krapina 20 30 50 80 40 15 0 0 220 (235)
72 Pavel Kliska 1 XV. gimnazija Zagreb 20 18 50 80 50 - - - 218 (218)
73 Renato Čiž 3 RIK Popovača 20 27 50 80 40 0 0 - 217 (217)
74 Dominik Balog 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 60 0 15 56 - 216 (231)
74 Roko Parać 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 50 - 56 - 216 (236)
74 Rino Čala 4 III. gimnazija Split 20 24 50 80 0 - 42 - 216 (216)
77 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 30 80 0 0 - 210 (210)
77 Ante Vladušić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 30 - - - 210 (210)
79 Ivan Milinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 - 0 56 - 206 (206)
80 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 20 24 50 80 30 - 0 - 204 (204)
81 Adrian Cvijanović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 0 - - 200 (200)
81 Ana Vajić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 50 50 - - - 200 (200)
83 Ivan Rubinić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 30 30 - 56 - 196 (216)
84 Mislav Brnetić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 15 - - 195 (195)
84 Mihael Pristav 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 - 15 - - 195 (195)
84 Lana Šprajc 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 0 15 - - 195 (195)
87 Filip Relić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - 14 - 194 (194)
87 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 20 24 50 80 20 0 0 - 194 (194)
89 Jan Murić 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 50 10 15 42 - 192 (217)
90 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
90 Marko Lihter 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 80 10 0 - 0 190 (190)
90 Orsat Puljizević 8 OŠ Mokošica 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
90 Tomislav Žiger 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
94 Ivan Novak 3 Srednja škola Vrbovec 20 24 50 30 40 - 42 - 186 (206)
94 Vinko Sabolčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 30 0 - 56 - 186 (186)
94 Leon Stjepan Uroić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 0 56 - 186 (186)
94 Marko Vlaić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 80 - 0 56 - 186 (186)
94 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - 30 - 56 - 186 (186)
99 Filip Beleta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - 84 - 184 (184)
99 Ivan Vrkić 3 III. gimnazija Zagreb 20 24 50 80 10 0 - - 184 (184)
101 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 40 20 - 42 - 182 (202)
102 Iva Bokšić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
102 Vjeko Dimić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
102 Jan Grgić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
102 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
102 Karlo Kovačić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
102 Marko Lazarić 4 Društvo informatičara Pula 20 30 50 20 60 - - - 180 (180)
102 Borna Massari 1 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
102 Mislav Perić 2 Gimnazija Požega 20 30 50 80 - 0 0 - 180 (180)
102 Eno Peršić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 80 - 0 - - 180 (180)
102 Filip Rukavina 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
102 Marko Srpak 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 0 0 - - 180 (180)
102 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
102 Valentino Vukelić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 80 - - - 0 180 (180)
102 Andrej Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
102 Dominik Špiljak 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 30 50 - - - 180 (180)
117 Karlo Josip Kardum 1 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 80 0 0 - - 174 (174)
118 Til Ocvirk 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 0 - 42 - 172 (172)
119 Luka Džimbeg 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 20 50 - - - 170 (170)
119 Luka Penjin 2 RIK Popovača 20 30 50 70 - - - - 170 (170)
119 Matko Šimić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 40 0 0 0 170 (170)
122 Danijel Slavulj 4 RIK Popovača 20 30 50 40 20 - 28 - 168 (188)
123 Karlo Franić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 10 - 0 56 0 166 (166)
124 Tea Arvaj 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 50 10 - - - 160 (160)
124 Ivan Janjić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 40 20 0 - 0 160 (160)
126 Anton Frlan 4 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 - - - 56 - 156 (156)
126 Marko Gregurović 3 Srednja škola Krapina 20 30 50 0 - - 56 - 156 (156)
126 Antonio Lukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 0 56 - 156 (156)
129 Jakša Bilać 1 XV. gimnazija Zagreb 20 - 50 0 - 0 84 - 154 (154)
130 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 50 - - - - 150 (150)
130 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 50 - - 0 - 150 (150)
130 Marin Meštrović 2 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci 20 30 50 - 50 - 0 - 150 (150)
130 Krunoslav Tomičić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 50 0 - - - 150 (150)
130 Jakša Vidović 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 20 30 - - - 150 (150)
130 Josip Zavada 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 10 0 - - 150 (150)
136 Luka Benić 3 Gimnazija Požega 20 30 15 40 10 - 42 - 147 (157)
137 Ivor Kakuk 3 Gimnazija Požega 20 6 50 70 - - - - 146 (146)
138 Maja Drmač 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 30 0 14 - 144 (144)
139 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
140 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 18 50 0 50 - - - 138 (138)
141 Milan Buljan 3 III. gimnazija Split 20 21 50 30 10 15 - 0 136 (146)
142 Ivan Vlašić 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 20 15 - - 135 (135)
143 Bruno Benčević 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 24 50 40 - - - - 134 (134)
144 Max Carin Balić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 30 - - - - 130 (130)
144 Nikola Kušen 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 30 0 0 - - 130 (130)
144 Vito Lončarević 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 30 0 - - - 130 (130)
144 Tomi Mavrin 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 30 - - - - 130 (130)
144 Lovro Srebačić 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - 30 - 0 - 130 (130)
144 Mario Zelić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 30 0 0 0 0 130 (130)
150 Antonio Janjić 3 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 27 50 0 30 - - - 127 (127)
151 Mateo Mofardin 1 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 45 30 - 0 - - 125 (125)
152 Tio Špicar 1 MIS Strahoninec 20 30 50 20 - 0 0 - 120 (120)
153 Igor Kladarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 6 50 40 - - - - 116 (116)
154 Matija Bujanic 6 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - 15 - - 115 (115)
154 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - 15 - 0 115 (115)
154 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 - 15 0 - 115 (115)
154 Bruno Licht 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - 15 - - 115 (115)
154 Fabijan Pitlović 5 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 - - 15 - - 115 (115)
159 Josip Bartulović 2 III. gimnazija Split 20 30 50 - 10 - - - 110 (110)
159 Vlatko Borevković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 10 - - - - 110 (110)
159 Nino Nađ 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 10 - - - - 110 (110)
159 Luka Ravenšćak 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 10 - - - - 110 (110)
159 Fran Zekan 2 V. gimnazija Zagreb 20 - 50 40 - - - - 110 (110)
164 Joshua Samuel Bell 4 III. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 - 15 - - 109 (109)
165 Lucija Žužić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 6 50 30 0 0 - - 106 (106)
166 Slavko Rodin 3 III. gimnazija Split 20 24 50 10 - - - - 104 (104)
167 Martin Bakač 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 0 0 0 - - 100 (100)
167 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
167 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
167 Šimun Bilas 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Ivan Blažanović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Alek Blečić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Ivan Cepanec 1 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
167 Borna Colarić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
167 Lana Crnobrnja Perenčevi 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Ivor Dakić 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Bartol Dlačić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Marko Dorčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
167 Danijel Dražetić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Mateo Drk 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
167 Grga Filajdić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Aleks Florijan 8 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
167 Ivan Galović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Marta Gračner 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
167 Borna Janežić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Eva Knežević 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
167 Matija Kordej 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Luka Korov 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Matej Kožica 2 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
167 Sebastian Krznarić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Laura Kunjašić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
167 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
167 Dora Lendvaj 5 RIK Popovača 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
167 Leonardo Marinović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
167 Mihael Maslov 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Viktor Merćep 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Lovro Milišić 6 OŠ Retkovec Zagreb 20 30 50 0 - 0 - - 100 (100)
167 Antonio Mišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
167 Patrik Modrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
167 Vid Mužević 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Ingo Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
167 Petar Poljarevic 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Viktor Poslončec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
167 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Hrvoje Rađa 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Leon Sinković-Gašparić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Viktorija Smlatić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Sebastian Soldat 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
167 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 0 - 0 - 0 100 (100)
167 Veronika Tvrdy 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - 0 - 100 (100)
167 Vittorio Vičević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - 0 - - 100 (100)
167 Nena Vukšić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Leona Wright 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Ena Zelić 2 Gimnazija Požega 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
167 Pavla Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Matej Đudarić 1 RIK Popovača 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
167 Frane Škaro 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
167 Ivan Špoljar 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Matija Špoljarec 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
167 Maro Štefanić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
230 Ana Hajdaš 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 8 30 50 10 - - - - 98 (98)
231 Petra Daković 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 24 50 - - - - - 94 (94)
231 Luka Šimek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 24 50 0 0 - 0 - 94 (94)
233 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 20 - - 15 - - 85 (85)
234 Andrija Palašek 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - 30 - - 80 (80)
235 Ivan Badrov 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 6 50 - - 0 0 0 76 (76)
235 Lucija Marinac 3 III. gimnazija Zagreb 20 6 50 - - - - - 76 (76)
235 Vladimir Đurđević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 6 50 - - - - - 76 (76)
235 Bojan Štetić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 6 50 0 - - - - 76 (76)
239 Ivor Balog 1 III. gimnazija Osijek 20 - 50 - - - - - 70 (70)
239 Marko Flajsig 2 Gimnazija Požega 20 - 50 - - - - - 70 (70)
239 Domagoj Herout 2 Srednja škola Krapina 20 0 50 - - - - - 70 (70)
239 Nika Krsnik 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - 50 - - - - - 70 (70)
239 Tomislav Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 - 50 - - - - - 70 (70)
239 Fabian Penezić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 0 50 - - - - - 70 (70)
239 Antun Smojvir 2 Gimnazija Požega 20 - 50 - - - - - 70 (70)
239 Relja Šegvić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 - 50 - - - - 0 70 (70)
247 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 0 - - - - 65 (65)
247 Vito Križaić 6 MIS Strahoninec 20 30 15 - - 0 - - 65 (65)
247 Matko Radojčić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 15 - - - 0 - 65 (65)
247 Lora Simic 1 III. gimnazija Osijek 20 15 30 - - - - - 65 (65)
247 Samuel Sobočan 5 MIS Strahoninec 20 30 - - - 15 - - 65 (65)
247 Jura Starčević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 15 - - 0 0 - 65 (65)
247 David Vodopija 7 Dom mladih Rijeka 20 30 15 - - - - - 65 (65)
254 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod 20 30 10 - - - - - 60 (60)
254 Martin Vrbovčan 6 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 10 - - - - - 60 (60)
256 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 24 15 - - - - - 59 (59)
256 Filip Šiktar 1 V. gimnazija Zagreb 20 24 15 - - - - - 59 (59)
258 Luka Bakula 1 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
258 Ida Boić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
258 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
258 Dolores Crnjac 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
258 Ana Ilakovac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
258 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 - - - - - - 50 (50)
258 Magdalena Kavka 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
258 Jan Pintar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
258 Leo Stričak 6 MIS Strahoninec 20 30 - - 0 0 - - 50 (50)
258 Lucija Uroić 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
258 Tome Veršić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 - - - - - - 50 (50)
258 Žan Zuanović 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 - - - - - - 50 (50)
270 Marko Bunić 2 III. gimnazija Zagreb 20 24 - - - - - - 44 (44)
270 Miron Lončarić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 24 0 - 0 - - - 44 (44)
270 Borna Radojčić 2 III. gimnazija Zagreb 20 24 - - - - - - 44 (44)
273 Dino Santro 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 12 30 - - - - - - 42 (42)
273 Karlo Vučilovski 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - - 42 - 42 (42)
275 Filip Jamuljak 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 - 20 - - - - - 40 (40)
275 Fran Lešković 6 RIK Popovača 20 - 20 - - - - - 40 (40)
277 Kristijan Trnjar 2 Srednja škola Krapina 20 0 15 0 - - 0 - 35 (35)
278 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 6 - - - - - - 26 (26)
278 Roko Stanić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 6 - - - - - - 26 (26)
280 Viktor Habek 2 III. gimnazija Zagreb 0 24 - - - - - - 24 (24)
280 Marko Husnjak 2 III. gimnazija Zagreb 0 24 0 - - - - - 24 (24)
282 Jana Antolović 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 - - - - - - - 20 (20)
282 Matej Ban 5 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - - 20 (20)
282 Ivan Bezjak 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
282 Matko Grgic 1 III. gimnazija Osijek 20 - - - - - - - 20 (20)
282 Mateo Karakaš 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 0 - - - - - - 20 (20)
282 Marko Prgomet 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 - - - - - - - 20 (20)
282 Nino Strčić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 - - - - - - - 20 (20)
282 Lovro Vidović 7 MIS Strahoninec 20 - - - - - - - 20 (20)
282 Vladimir Vladetic 1 III. gimnazija Osijek 20 - - - - - - - 20 (20)
291 Dora Kralj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 16 - - - - - - - 16 (16)
292 Janko Šeler 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 8 - - - - - - - 8 (8)
293 Renato Štrbac 4 Centar tehničke kulture Rijeka 0 - - - - - - - 0 (0)