HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA B P H T T S S G UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 120 42 - 392 (442)
2 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
3 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 60 - - 320 (340)
4 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 20 30 50 80 100 - 42 - 302 (322)
5 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 0 - - 280 (280)
6 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 80 100 0 - - 245 (245)
7 Nikola Kušen 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 40 30 - - 230 (250)
8 Jan Murić 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 45 80 - 30 - - 205 (205)
9 Marko Dorčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 35 80 0 30 0 - 195 (195)
10 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 15 80 - 30 0 - 175 (175)
11 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 80 - - - - 170 (170)
12 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 5 80 - 30 0 - 165 (165)
13 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 24 10 30 - - 154 (164)
13 Ivan Vojvodić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 0 30 0 - 154 (154)
15 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 48 0 30 - - 148 (148)
16 Ingo Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 5 80 - - - - 135 (135)
17 Dora Lendvaj 5 RIK Popovača 20 30 50 32 - 0 - - 132 (132)
17 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 20 30 50 32 0 0 - - 132 (132)
19 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 35 16 0 30 - - 131 (131)
20 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - 80 - - - - 130 (130)
20 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - 80 - - - - 130 (130)
22 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 25 24 - 30 - - 129 (129)
23 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 30 16 0 30 - - 126 (126)
23 Eno Peršić 8 MIS Strahoninec 20 30 30 16 - 30 - - 126 (126)
25 Fran Lešković 6 RIK Popovača 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
25 Fabijan Pitlović 5 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 20 16 - 30 - - 116 (116)
27 Matija Bujanic 6 MIS Strahoninec 20 30 15 48 - - - - 113 (113)
28 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 20 30 35 24 - 0 - - 109 (109)
29 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 10 16 - 30 - - 106 (106)
30 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 35 16 - - - - 101 (101)
30 Domagoj Gavranić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 35 16 - - - - 101 (101)
32 Aleks Florijan 8 MIS Strahoninec 20 30 25 24 - - - - 99 (99)
33 Filip Cvjetićanin 7 MIS Strahoninec 20 30 30 16 - - - - 96 (96)
33 Relja Šegvić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 16 - 30 - - 96 (96)
35 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 15 0 - 30 - - 95 (95)
36 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 20 16 - 0 0 - 86 (86)
37 Maro Štefanić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 5 - - 30 - - 85 (85)
38 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 15 16 - - - - 81 (81)
38 Fabjan Markovinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 16 0 0 - - 81 (81)
40 Alek Blečić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - 30 - - 80 (80)
40 Borna Janežić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - 30 - - 80 (80)
40 Klara Puvača 5 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - 30 - - 80 (80)
43 Leo Stričak 6 MIS Strahoninec 20 30 20 8 - 0 0 - 78 (78)
44 Ivan Janjić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 10 16 - 0 - - 76 (76)
45 Nikolina Katavić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 20 - - - - - 70 (70)
45 Andrija Palašek 6 MIS Strahoninec 20 30 20 - - - - - 70 (70)
45 Samuel Sobočan 5 MIS Strahoninec 20 30 20 - - - - - 70 (70)
45 Roko Stanić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 20 0 - 0 - - 70 (70)
45 Pavla Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 0 - - - - 70 (70)
50 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 20 12 5 0 - 30 - - 67 (67)
51 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 20 30 15 - - - - - 65 (65)
51 Lucija Uroić 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 15 - - - - - 65 (65)
53 Nika Krsnik 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
53 Petra Vučak 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
55 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod 20 30 5 - - - - - 55 (55)
55 Ana Ilakovac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 5 - - - - - 55 (55)
55 Dora Kralj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 5 - - - - - 55 (55)
55 David Vodopija 7 Dom mladih Rijeka 20 30 5 - - - - - 55 (55)
59 Jana Antolović 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - - 50 (50)
59 Matej Ban 5 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
59 Šimun Bilas 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
59 Dolores Crnjac 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
59 Bartol Dlačić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
59 Grga Filajdić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
59 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 - - - - - - 50 (50)
59 Magdalena Kavka 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
59 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
59 Viktor Merćep 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
59 Patrik Modrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
59 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
59 Jan Pintar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
59 Dora Planinc 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
59 Nino Strčić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
59 Marin Topolnjak 5 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
59 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - 0 - - 50 (50)
76 Ida Boić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 12 15 - - - - - 47 (47)
77 Lucija Dikanović 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - 0 - - - - - - 0 (0)