HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 1. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA B P H T T S S G UKUPNO
1 Martin Josip Kocijan 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 100 120 42 - 392 (442)
2 Marko Čengić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
3 Pavel Kliska 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 35 80 100 60 - - 305 (325)
4 Mislav Brnetić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 30 - - 290 (310)
4 Jerko Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 30 - - 290 (310)
6 Leon Stjepan Uroić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
7 Lana Šprajc 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 45 80 100 0 - - 275 (275)
8 Mihael Pristav 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 15 80 100 0 - - 245 (245)
9 Nika Utrobičić 1 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 30 - - 210 (210)
10 Antonio Lukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 35 80 - 30 - - 195 (195)
11 Bojan Puvača 1 Dom mladih Rijeka 20 30 30 80 - 30 - - 190 (190)
12 Ivan Milinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 80 20 30 - - 185 (205)
12 Ana Vajić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 80 - 30 - - 185 (185)
14 Jakša Bilać 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
14 Borna Massari 1 Dom mladih Rijeka 20 30 20 80 - 30 - - 180 (180)
16 Tio Špicar 1 MIS Strahoninec 20 30 50 48 - 30 - - 178 (178)
17 Maja Drmač 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 80 - 30 - - 175 (175)
17 Sebastian Soldat 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 45 80 - - - - 175 (175)
19 Filip Beleta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 80 - 30 - - 170 (170)
20 Ian Golob 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 35 0 40 15 0 - 140 (140)
21 Adrian Cvijanović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 16 - 45 - - 136 (136)
21 Karlo Josip Kardum 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 16 - 60 - - 136 (136)
23 Matko Šimić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 32 - 30 - - 132 (132)
24 Marko Vlaić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 16 - 30 - - 126 (126)
25 Martin Bakač 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 20 16 - 30 - - 116 (116)
26 Patrik Kukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 24 - 0 0 - 94 (94)
27 Vladimir Šindler 1 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 5 - - 30 - - 85 (85)
28 Mateo Mofardin 1 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 15 16 - 0 - - 81 (81)
29 Marko Srpak 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 - - - - - 80 (80)
30 Matej Ištuk 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 10 16 - - - - 76 (76)
31 Leonardo Marinović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 5 16 - - - - 71 (71)
32 Ivan Cepanec 1 Robotičko informatički klub Križ 20 30 5 8 0 0 - - 63 (63)
33 Antonio Mišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 10 0 - - - - 60 (60)
34 Mislav Tokić 1 III. gimnazija Split 20 30 - 8 - - - - 58 (58)
35 Tomislav Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
35 Adriana Dawn Mišković 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - - 50 (50)
35 Marin Petric 1 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - - 50 (50)
35 Vittorio Vičević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
39 Borna Petak 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 2 30 - - - - - - 32 (32)
40 Vedran Bajšanski 1 Centar tehničke kulture Rijeka 0 15 0 16 - - - - 31 (31)