HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA B P H T T S S G UKUPNO
1 Dominik Fistrić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
1 Lovro Kalinovčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
3 Dominik Matijaca 2 III. gimnazija Split 20 30 50 80 100 30 - - 290 (310)
3 Patrik Đurđević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 30 - - 290 (310)
5 Gabrijel Jambrošić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 80 100 30 - - 285 (305)
6 Luka Džimbeg 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 100 0 - - 280 (280)
6 Karlo Franić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 0 0 0 280 (280)
8 Fabijan Bošnjak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 80 100 - - - 260 (260)
8 Dorian Granoša 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 100 60 0 - 260 (260)
10 Adrian Brajković 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 60 30 - - 250 (270)
11 Karlo Gjogolović 2 Gimnazija Požega 20 30 50 80 - 30 - - 210 (210)
12 Matko Radojčić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 40 80 - 30 - - 200 (200)
12 Filip Rukavina 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 80 30 30 - - 200 (220)
14 Mislav Perić 2 Gimnazija Požega 20 30 30 80 - 30 - - 190 (190)
15 Anto Matanović 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
15 Valentino Vukelić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
17 Tomislav Žiger 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 15 80 0 30 0 - 175 (175)
18 Luka Ivanković 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 10 80 0 30 0 - 170 (170)
19 Karlo Puh 2 Srednja škola Krapina 20 30 5 80 0 30 0 - 165 (165)
19 Robert Špralja 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 35 80 - - - - 165 (165)
21 Luka Šimek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 - 45 - - 161 (161)
22 Marko Lihter 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 2 30 15 80 0 30 0 - 157 (157)
23 Karlo Vučilovski 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 15 80 - - 0 - 145 (145)
24 Fran Zekan 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 16 0 30 - - 126 (126)
25 Vinko Sabolčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 45 0 0 30 - - 125 (125)
26 Max Carin Balić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 16 - 30 - - 121 (121)
26 Luka Penjin 2 RIK Popovača 20 30 25 16 - 30 - - 121 (121)
28 Sven Stanisavljević 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 40 - - - - 120 (120)
29 Luka Korov 2 Gimnazija Požega 20 30 20 16 - 30 - - 116 (116)
30 Ana Hajdaš 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 15 16 - 30 - - 111 (111)
31 Martin Svažić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 25 16 - 0 - - 91 (91)
32 Josip Bartulović 2 III. gimnazija Split 20 30 40 - - - - - 90 (90)
33 Domagoj Herout 2 Srednja škola Krapina 20 30 5 24 - - - - 79 (79)
34 Tome Veršić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 16 30 15 16 - - - - 77 (77)
35 Vanesa Antolović 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 25 - - - - - 75 (75)
36 Žan Zuanović 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 - 16 - - - - 66 (66)
37 Antonio Peter 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 15 0 - - - - 65 (65)
38 Dino Santro 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 16 30 - 16 - - - - 62 (62)
39 Borna Colarić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 10 - - 0 - - 60 (60)
40 Bojan Štetić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 5 - - - - - 55 (55)
41 Eugen Car 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 0 15 16 - 0 - - 51 (51)
42 Ena Zelić 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
43 Kristijan Trnjar 2 Srednja škola Krapina 0 0 5 0 - 0 - - 5 (5)
44 Rene Javorić Ilić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 0 0 0 0 0 0 - - 0 (0)