HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA B P H T T S S G UKUPNO
1 Luka Jovanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 42 - 392 (442)
1 Josip Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 80 100 120 42 - 392 (422)
1 Vilim Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 42 - 392 (442)
1 Kristijan Verović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 100 120 42 - 392 (442)
5 Jurica Horvat 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
5 Leonard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
5 Luka Merćep 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 0 - 380 (400)
8 Lovro Nuić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 35 80 100 120 42 - 377 (427)
9 Petar Nizić-Nikolac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 90 120 - - 370 (390)
10 Matko Petrović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 60 - - 320 (340)
11 Grgur Crnogorac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
11 Paula Vidas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - 0 - 280 (280)
11 Lucija Žužić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 100 0 - - 280 (280)
14 Ivan Sinčić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 40 80 90 15 - - 260 (275)
15 Borna Cafuk 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 - 60 - - 240 (240)
15 Fran Halambek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 60 - - 240 (240)
17 Teo Samaržija 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 25 80 30 60 - - 225 (245)
18 Tea Arvaj 3 III. gimnazija Osijek 20 30 30 80 50 30 - - 220 (240)
19 Ivan Novak 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 35 80 40 30 - - 215 (235)
20 Mateo Dujić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 30 - - 210 (210)
20 Mirko Džaja 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - 30 0 - 210 (210)
20 Juraj Marušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 80 60 0 - - 210 (210)
20 Roko Parać 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 80 50 30 - - 210 (230)
20 Mauricio Šmit 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 30 80 50 - - - 210 (210)
25 Matej Ivaniček 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 80 40 30 - - 205 (225)
26 Toma Puljak 3 III. gimnazija Split 20 30 40 80 - 30 - - 200 (200)
27 Jakša Vidović 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 35 80 - 30 - - 195 (195)
27 Borna Šimić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - 15 - - 195 (195)
29 Marko Gregurović 3 Srednja škola Krapina 20 30 30 80 - 30 0 - 190 (190)
29 Antonio Janjić 3 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 30 80 - 30 - - 190 (190)
31 Bruno Benčević 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 25 80 - 30 - - 185 (185)
32 Marko Filipović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
33 Luka Habuš 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 45 80 - 0 - - 175 (175)
34 Ante Vladušić 3 III. gimnazija Split 20 30 40 80 - - - - 170 (170)
35 Milan Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 5 80 - 30 - - 165 (165)
35 Marta Gračner 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 35 80 - - - - 165 (165)
35 Andrija Nakić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 35 80 0 - - - 165 (165)
35 Nino Nađ 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 5 80 - 30 - - 165 (165)
39 Petar Borko 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 20 80 0 0 - - 150 (150)
40 Gabrijel Boduljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 16 - 30 - - 146 (146)
41 Viktor Poslončec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - 80 - - - - 130 (130)
42 Luka Benić 3 Gimnazija Požega 20 30 25 24 - 30 - - 129 (129)
43 Mateo Drk 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 25 16 - 30 - - 121 (121)
43 Filip Hanžek 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 25 16 0 30 0 - 121 (121)
43 Luka Ravenšćak 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 25 16 0 30 0 - 121 (121)
46 Josipa Bodrožić-Selak 3 III. gimnazija Split 20 30 40 0 - 30 - - 120 (120)
46 Viktorija Smlatić 3 III. gimnazija Split 20 30 40 0 - 30 - - 120 (120)
48 Filip Barbarić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 45 24 - - - - 119 (119)
49 Luka Kodrnja 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 20 16 - 30 - - 116 (116)
49 Lovro Srebačić 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 20 16 - 30 0 - 116 (116)
51 Hrvoje Rađa 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
52 Rajković Matija 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 10 8 - 30 - - 98 (98)
53 Jan Grgić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 15 32 - - - - 97 (97)
54 Nena Vukšić 3 III. gimnazija Split 20 30 40 - - - - - 90 (90)
55 Vjeko Dimić 3 III. gimnazija Split 20 30 20 16 - - - - 86 (86)
56 Eva Knežević 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 25 - - - - - 75 (75)
57 Karlo Hlebec 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 5 16 - 0 - - 71 (71)
58 Petra Mlinarek 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 - - - - 70 (70)
59 Filip Relić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 8 - - - - 68 (68)
60 Iva Bokšić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 15 - - - - - 65 (65)
60 Ivan Rubinić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 15 0 - - - - 65 (65)
62 Ante Kolobarić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 5 8 0 0 0 0 63 (63)
63 Lana Crnobrnja Perenčevi 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 5 - - - - - 55 (55)
64 Sebastian Krznarić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Nino Magić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
64 Lucija Marinac 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)