HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
6. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA B P H T T S S G UKUPNO
1 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 42 - 392 (442)
1 Luka Jovanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 42 - 392 (442)
1 Josip Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb - 30 50 80 100 120 42 - 392 (422)
1 Martin Josip Kocijan 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 100 120 42 - 392 (442)
1 Vilim Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 42 - 392 (442)
1 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 120 42 - 392 (442)
1 Kristijan Verović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 100 120 42 - 392 (442)
8 Dominik Fistrić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
8 Jurica Horvat 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
8 Leonard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
8 Lovro Kalinovčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
8 Luka Merćep 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 0 - 380 (400)
8 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
8 Marko Čengić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 120 - - 380 (400)
15 Lovro Nuić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 35 80 100 120 42 - 377 (427)
16 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 90 120 0 - 370 (390)
16 Petar Nizić-Nikolac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 90 120 - - 370 (390)
18 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 45 80 80 120 - - 355 (375)
19 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 60 120 42 - 352 (402)
20 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 100 120 0 - 324 (344)
21 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 10 120 42 - 322 (352)
22 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 60 - - 320 (340)
22 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 60 - - 320 (340)
22 Matko Petrović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 60 - - 320 (340)
25 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 80 0 120 42 - 317 (337)
26 Pavel Kliska 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 35 80 100 60 - - 305 (325)
27 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - 42 - 302 (322)
27 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 20 30 50 80 100 - 42 - 302 (322)
27 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 100 - 42 - 302 (322)
30 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 120 0 - 300 (300)
31 Mislav Brnetić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 30 - - 290 (310)
31 Dominik Matijaca 2 III. gimnazija Split 20 30 50 80 100 30 - - 290 (310)
31 Patrik Đurđević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 30 - - 290 (310)
31 Jerko Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 30 - - 290 (310)
35 Gabrijel Jambrošić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 80 100 30 - - 285 (305)
35 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 35 80 - 120 - - 285 (285)
37 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 0 - - 280 (280)
37 Grgur Crnogorac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
37 Božidar Grgur Drmić 4 II. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 0 - - 280 (280)
37 Luka Džimbeg 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 100 0 - - 280 (280)
37 Karlo Franić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 0 0 0 280 (280)
37 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 0 0 - 280 (280)
37 Leon Stjepan Uroić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
37 Paula Vidas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 - 0 - 280 (280)
37 Lucija Žužić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 100 0 - - 280 (280)
46 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 20 30 45 80 100 - 0 - 275 (275)
46 Lana Šprajc 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 45 80 100 0 - - 275 (275)
48 Fabijan Bošnjak 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 80 100 - - - 260 (260)
48 Dorian Granoša 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 100 60 0 - 260 (260)
48 Ivan Sinčić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 40 80 90 15 - - 260 (275)
51 Adrian Brajković 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 60 30 - - 250 (270)
52 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 80 100 0 - - 245 (245)
52 Mihael Pristav 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 15 80 100 0 - - 245 (245)
54 Borna Cafuk 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 - 60 - - 240 (240)
54 Fran Halambek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 60 - - 240 (240)
56 Nikola Kušen 8 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 40 30 - - 230 (250)
57 Teo Samaržija 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 25 80 30 60 - - 225 (245)
58 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 80 60 - - - 220 (220)
58 Tea Arvaj 3 III. gimnazija Osijek 20 30 30 80 50 30 - - 220 (240)
58 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 30 0 - 220 (240)
61 Ivan Novak 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 35 80 40 30 - - 215 (235)
62 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - 30 - - 210 (210)
62 Mateo Dujić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 30 - - 210 (210)
62 Mirko Džaja 3 III. gimnazija Split 20 30 50 80 - 30 0 - 210 (210)
62 Karlo Gjogolović 2 Gimnazija Požega 20 30 50 80 - 30 - - 210 (210)
62 Igor Kladarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 25 80 30 45 - - 210 (230)
62 Juraj Marušić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 80 60 0 - - 210 (210)
62 Roko Parać 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 80 50 30 - - 210 (230)
62 Nika Utrobičić 1 III. gimnazija Split 20 30 50 80 0 30 - - 210 (210)
62 Mauricio Šmit 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 30 80 50 - - - 210 (210)
71 Matej Ivaniček 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 80 40 30 - - 205 (225)
71 Jan Murić 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 45 80 - 30 - - 205 (205)
73 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 40 80 - 30 - - 200 (200)
73 Toma Puljak 3 III. gimnazija Split 20 30 40 80 - 30 - - 200 (200)
73 Matko Radojčić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 40 80 - 30 - - 200 (200)
73 Filip Rukavina 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 80 30 30 - - 200 (220)
77 Marko Dorčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 35 80 0 30 0 - 195 (195)
77 Antonio Lukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 35 80 - 30 - - 195 (195)
77 Jakša Vidović 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 35 80 - 30 - - 195 (195)
77 Borna Šimić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - 15 - - 195 (195)
81 Marko Gregurović 3 Srednja škola Krapina 20 30 30 80 - 30 0 - 190 (190)
81 Antonio Janjić 3 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 20 30 30 80 - 30 - - 190 (190)
81 Mislav Perić 2 Gimnazija Požega 20 30 30 80 - 30 - - 190 (190)
81 Bojan Puvača 1 Dom mladih Rijeka 20 30 30 80 - 30 - - 190 (190)
85 Bruno Benčević 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 25 80 - 30 - - 185 (185)
85 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 25 80 - 30 - - 185 (185)
85 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega 20 30 25 80 - 30 0 - 185 (185)
85 Ivan Milinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 80 20 30 - - 185 (205)
85 Ana Vajić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 80 - 30 - - 185 (185)
90 Jakša Bilać 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
90 Marko Filipović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
90 Borna Massari 1 Dom mladih Rijeka 20 30 20 80 - 30 - - 180 (180)
90 Anto Matanović 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
90 Valentino Vukelić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
95 Tio Špicar 1 MIS Strahoninec 20 30 50 48 - 30 - - 178 (178)
96 Maja Drmač 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 80 - 30 - - 175 (175)
96 Luka Habuš 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 45 80 - 0 - - 175 (175)
96 Sebastian Soldat 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 45 80 - - - - 175 (175)
96 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 15 80 - 30 0 - 175 (175)
96 Tomislav Žiger 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 15 80 0 30 0 - 175 (175)
101 Filip Beleta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 80 - 30 - - 170 (170)
101 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 80 - - - - 170 (170)
101 Luka Ivanković 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 10 80 0 30 0 - 170 (170)
101 Ante Vladušić 3 III. gimnazija Split 20 30 40 80 - - - - 170 (170)
105 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 40 16 - 60 - - 166 (166)
106 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 5 80 - 30 0 - 165 (165)
106 Milan Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 5 80 - 30 - - 165 (165)
106 Marta Gračner 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 35 80 - - - - 165 (165)
106 Andrija Nakić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 35 80 0 - - - 165 (165)
106 Nino Nađ 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 5 80 - 30 - - 165 (165)
106 Karlo Puh 2 Srednja škola Krapina 20 30 5 80 0 30 0 - 165 (165)
106 Robert Špralja 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 35 80 - - - - 165 (165)
113 Luka Šimek 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 - 45 - - 161 (161)
114 Danijel Dražetić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - 80 - 30 - - 160 (160)
114 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 20 30 - 80 - 30 0 - 160 (160)
114 Mario Đurić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - 80 - 30 - - 160 (160)
117 Marko Lihter 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 2 30 15 80 0 30 0 - 157 (157)
117 Vito Lončarević 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 45 32 - 30 - - 157 (157)
119 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 24 10 30 - - 154 (164)
119 Ivan Vojvodić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 0 30 0 - 154 (154)
121 Petar Borko 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 20 80 0 0 - - 150 (150)
121 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 40 0 30 30 - - 150 (150)
123 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 20 48 0 30 - - 148 (148)
124 Gabrijel Boduljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 16 - 30 - - 146 (146)
125 Karlo Vučilovski 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 15 80 - - 0 - 145 (145)
126 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 30 64 - - - - 144 (144)
127 Ian Golob 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 35 0 40 15 0 - 140 (140)
128 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 25 32 - 30 - - 137 (137)
129 Adrian Cvijanović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 16 - 45 - - 136 (136)
129 Karlo Josip Kardum 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 16 - 60 - - 136 (136)
131 Ingo Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 5 80 - - - - 135 (135)
132 Dora Lendvaj 5 RIK Popovača 20 30 50 32 - 0 - - 132 (132)
132 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 20 30 50 32 0 0 - - 132 (132)
132 Matko Šimić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 32 - 30 - - 132 (132)
135 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 35 16 - 30 - - 131 (131)
135 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 35 16 0 30 - - 131 (131)
137 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - 80 - - - - 130 (130)
137 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega 20 30 - 80 - - 0 - 130 (130)
137 Viktor Poslončec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 - 80 - - - - 130 (130)
137 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - 80 - - - - 130 (130)
141 Luka Benić 3 Gimnazija Požega 20 30 25 24 - 30 - - 129 (129)
141 Danijel Slavulj 4 RIK Popovača 20 30 25 24 - 30 0 - 129 (129)
141 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 25 24 - 30 - - 129 (129)
144 Jelena Janjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 10 8 - 60 - - 128 (128)
145 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 30 16 0 30 - - 126 (126)
145 Eno Peršić 8 MIS Strahoninec 20 30 30 16 - 30 - - 126 (126)
145 Marko Vlaić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 16 - 30 - - 126 (126)
145 Fran Zekan 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 30 16 0 30 - - 126 (126)
149 Vinko Sabolčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 45 0 0 30 - - 125 (125)
150 Max Carin Balić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 25 16 - 30 - - 121 (121)
150 Mateo Drk 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 25 16 - 30 - - 121 (121)
150 Filip Hanžek 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 25 16 0 30 0 - 121 (121)
150 Luka Penjin 2 RIK Popovača 20 30 25 16 - 30 - - 121 (121)
150 Luka Ravenšćak 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 25 16 0 30 0 - 121 (121)
155 Josipa Bodrožić-Selak 3 III. gimnazija Split 20 30 40 0 - 30 - - 120 (120)
155 Viktorija Smlatić 3 III. gimnazija Split 20 30 40 0 - 30 - - 120 (120)
155 Sven Stanisavljević 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 40 - - - - 120 (120)
158 Filip Barbarić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 45 24 - - - - 119 (119)
159 Martin Bakač 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 20 16 - 30 - - 116 (116)
159 Luka Kodrnja 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 20 16 - 30 - - 116 (116)
159 Luka Korov 2 Gimnazija Požega 20 30 20 16 - 30 - - 116 (116)
159 Fran Lešković 6 RIK Popovača 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
159 Tomi Mavrin 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 20 16 - 30 - - 116 (116)
159 Anel Novak 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 16 - - - - 116 (116)
159 Fabijan Pitlović 5 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 20 16 - 30 - - 116 (116)
159 Lovro Srebačić 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 20 16 - 30 0 - 116 (116)
167 Mario Zelić 4 Gimnazija Požega 20 30 35 0 0 30 0 - 115 (115)
168 Matija Bujanic 6 MIS Strahoninec 20 30 15 48 - - - - 113 (113)
169 Ana Hajdaš 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 15 16 - 30 - - 111 (111)
170 Robert Pendelić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 - - 30 - - 110 (110)
171 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 20 30 35 24 - 0 - - 109 (109)
172 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 10 16 - 30 - - 106 (106)
173 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 35 16 - - - - 101 (101)
173 Domagoj Gavranić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 35 16 - - - - 101 (101)
175 Hrvoje Rađa 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
176 Aleks Florijan 8 MIS Strahoninec 20 30 25 24 - - - - 99 (99)
177 Rajković Matija 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 10 8 - 30 - - 98 (98)
178 Jan Grgić 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 15 32 - - - - 97 (97)
179 Filip Cvjetićanin 7 MIS Strahoninec 20 30 30 16 - - - - 96 (96)
179 Relja Šegvić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 16 - 30 - - 96 (96)
181 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 15 0 - 30 - - 95 (95)
182 Patrik Kukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 24 - 0 0 - 94 (94)
183 Martin Svažić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 25 16 - 0 - - 91 (91)
184 Josip Bartulović 2 III. gimnazija Split 20 30 40 - - - - - 90 (90)
184 Nena Vukšić 3 III. gimnazija Split 20 30 40 - - - - - 90 (90)
186 Vjeko Dimić 3 III. gimnazija Split 20 30 20 16 - - - - 86 (86)
186 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 20 16 - 0 0 - 86 (86)
186 Ivan Rissi 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 20 16 - - - - 86 (86)
189 Vladimir Šindler 1 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 5 - - 30 - - 85 (85)
189 Maro Štefanić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 5 - - 30 - - 85 (85)
191 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 15 16 - - - - 81 (81)
191 Fabjan Markovinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 16 0 0 - - 81 (81)
191 Mateo Mofardin 1 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 15 16 - 0 - - 81 (81)
194 Alek Blečić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - 30 - - 80 (80)
194 Borna Janežić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - 30 - - 80 (80)
194 Klara Puvača 5 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - 30 - - 80 (80)
194 Marko Srpak 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 30 - - - - - 80 (80)
198 Domagoj Herout 2 Srednja škola Krapina 20 30 5 24 - - - - 79 (79)
199 Leo Stričak 6 MIS Strahoninec 20 30 20 8 - 0 0 - 78 (78)
200 Tome Veršić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 16 30 15 16 - - - - 77 (77)
201 Matej Ištuk 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 10 16 - - - - 76 (76)
201 Ivan Janjić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 10 16 - 0 - - 76 (76)
203 Vanesa Antolović 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 25 - - - - - 75 (75)
203 Eva Knežević 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 25 - - - - - 75 (75)
205 Karlo Hlebec 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 5 16 - 0 - - 71 (71)
205 Leonardo Marinović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 5 16 - - - - 71 (71)
207 Nikolina Katavić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 20 - - - - - 70 (70)
207 Petra Mlinarek 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 - - - - 70 (70)
207 Andrija Palašek 6 MIS Strahoninec 20 30 20 - - - - - 70 (70)
207 Samuel Sobočan 5 MIS Strahoninec 20 30 20 - - - - - 70 (70)
207 Roko Stanić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 20 0 - 0 - - 70 (70)
207 Pavla Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 20 0 - - - - 70 (70)
213 Filip Relić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 8 - - - - 68 (68)
214 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 20 12 5 0 - 30 - - 67 (67)
215 Žan Zuanović 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 - 16 - - - - 66 (66)
216 Joshua Samuel Bell 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 15 - - - - - 65 (65)
216 Iva Bokšić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 15 - - - - - 65 (65)
216 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 20 30 15 - - - - - 65 (65)
216 Antonio Peter 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 15 0 - - - - 65 (65)
216 Ivan Rubinić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 15 0 - - - - 65 (65)
216 Lucija Uroić 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 15 - - - - - 65 (65)
222 Ivan Cepanec 1 Robotičko informatički klub Križ 20 30 5 8 0 0 - - 63 (63)
222 Ante Kolobarić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 5 8 0 0 0 0 63 (63)
224 Dino Santro 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 16 30 - 16 - - - - 62 (62)
225 Borna Colarić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 10 - - 0 - - 60 (60)
225 Nika Krsnik 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
225 Antonio Mišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 10 0 - - - - 60 (60)
225 Jakov Vulama 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
225 Petra Vučak 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 10 - - - - - 60 (60)
230 Mislav Tokić 1 III. gimnazija Split 20 30 - 8 - - - - 58 (58)
231 Lana Crnobrnja Perenčevi 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 5 - - - - - 55 (55)
231 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod 20 30 5 - - - - - 55 (55)
231 Ana Ilakovac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 5 - - - - - 55 (55)
231 Dora Kralj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 5 - - - - - 55 (55)
231 David Vodopija 7 Dom mladih Rijeka 20 30 5 - - - - - 55 (55)
231 Bojan Štetić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 5 - - - - - 55 (55)
237 Eugen Car 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 0 15 16 - 0 - - 51 (51)
238 Jana Antolović 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Matej Ban 5 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Šimun Bilas 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Dolores Crnjac 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 0 - - - - - 50 (50)
238 Bartol Dlačić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Grga Filajdić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Magdalena Kavka 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
238 Sebastian Krznarić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Nino Magić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Lucija Marinac 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
238 Tomislav Matić 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Viktor Merćep 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Adriana Dawn Mišković 1 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Patrik Modrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Marin Petric 1 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Jan Pintar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Dora Planinc 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Nino Strčić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Marin Topolnjak 5 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
238 Vittorio Vičević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
238 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - 0 - - 50 (50)
238 Ena Zelić 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
263 Ida Boić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 12 15 - - - - - 47 (47)
264 Borna Petak 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 2 30 - - - - - - 32 (32)
265 Vedran Bajšanski 1 Centar tehničke kulture Rijeka 0 15 0 16 - - - - 31 (31)
266 Marko Kraljić 4 Tehnička škola Čakovec - - - 8 - - - - 8 (8)
267 Kristijan Trnjar 2 Srednja škola Krapina 0 0 5 0 - 0 - - 5 (5)
268 Lucija Dikanović 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - 0 - - - - - - 0 (0)
268 Rene Javorić Ilić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 0 0 0 0 0 0 - - 0 (0)