HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
7. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA E P B U I P P K UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 70 120 - - 310 (330)
2 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
3 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 20 30 50 72 60 48 - - 260 (280)
4 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 40 48 - - 248 (268)
5 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 80 60 - - - 240 (240)
6 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220 (220)
7 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 40 48 - - 208 (228)
8 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 64 40 0 0 - 204 (204)
9 Andrej Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
10 Ivan Vojvodić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 0 0 - 180 (180)
10 Relja Šegvić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
12 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 64 0 - - - 164 (164)
13 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 56 0 - - - 156 (156)
13 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 56 0 - - - 156 (156)
13 Eno Peršić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 56 - - - - 156 (156)
16 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 40 12 - - 152 (152)
17 Matija Bujanic 6 MIS Strahoninec 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
17 Marko Dorčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
17 Jura Hostić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
17 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
17 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
22 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 24 0 - - - 124 (124)
22 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
22 Dora Lendvaj 5 RIK Popovača 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
22 Fabijan Pitlović 5 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 24 0 - - - 124 (124)
26 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 16 25 50 24 - - - - 115 (115)
27 Fran Lešković 6 RIK Popovača 20 30 - 64 - - - - 114 (114)
28 Vito Anić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 40 20 - - - 110 (110)
29 Patrik Modrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 56 - - - - 106 (106)
30 Borna Janežić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
30 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
30 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
30 Klara Puvača 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
30 Samuel Sobočan 5 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
30 Lucija Uroić 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
36 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 18 30 50 - - - - - 98 (98)
36 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 18 30 50 - - - - - 98 (98)
38 Pavla Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - 40 - - - - 90 (90)
39 Maro Štefanić 6 Dom mladih Rijeka 20 15 50 - - - - - 85 (85)
40 Ivan Janjić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 10 24 - - 0 - 84 (84)
41 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 24 0 - - - 74 (74)
41 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 0 24 - - 0 - 74 (74)
43 Martin Vrbovčan 6 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 20 - - - - - 70 (70)
44 Fran Babić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 16 0 - - - 66 (66)
45 Orsat Puljizević 8 OŠ Mokošica 20 30 10 0 0 - - - 60 (60)
46 Ivan Badrov 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
46 Matej Ban 5 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Šimun Bilas 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Ilija Biškup 8 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Ida Boić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - 0 - - - 50 (50)
46 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod 20 30 - 0 0 - - - 50 (50)
46 Bartol Dlačić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Grga Filajdić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
46 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Ana Ilakovac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
46 Nikolina Katavić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
46 Vito Križaić 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Nika Krsnik 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Miron Lončarić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Viktor Merćep 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Lovro Milišić 6 OŠ Retkovec Zagreb 20 30 0 0 - - 0 - 50 (50)
46 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Andrija Palašek 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Jan Pintar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
46 Roko Stanić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - 0 0 - 0 - 50 (50)
46 Leo Stričak 6 MIS Strahoninec 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
46 Petra Vučak 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
71 Marin Topolnjak 5 MIS Strahoninec 18 30 - - - - - - 48 (48)
72 Dolores Crnjac 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 10 - - - - - - 30 (30)
72 Magdalena Kavka 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 10 - 0 - - - - 30 (30)
72 Ingo Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 10 0 0 0 - - - 30 (30)
75 Nino Strčić 6 Klub informatičara otoka Krka 18 10 - - - - - - 28 (28)
76 Ivor Dakić 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 5 - - - - - - 25 (25)
76 Mihael Maslov 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 5 - - - - - - 25 (25)
78 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 0 - - - - - - 20 (20)
78 Dora Kralj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
78 Dora Planinc 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
81 Janko Šeler 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)