HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
7. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 1. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA E P B U I P P K UKUPNO
1 Martin Josip Kocijan 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 100 48 56 0 334 (384)
2 Pavel Kliska 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 48 - - 268 (288)
3 Mislav Brnetić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 40 12 0 - 212 (224)
4 Marko Čengić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 12 - - 200 (212)
5 Leon Stjepan Uroić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 20 - - - 192 (192)
6 Jakov Manjkas 1 Gimnazija Bjelovar 20 0 50 80 40 - - - 190 (190)
7 Jerko Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 56 30 - - 0 186 (186)
8 Antonio Lukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 10 - - - 166 (166)
8 Ivan Milinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 56 60 - - 0 166 (166)
10 Nikola Capan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 10 - - - 158 (158)
11 Ivan Cepanec 1 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 56 0 - - - 156 (156)
12 Krunoslav Tomičić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 18 30 50 56 - - - - 154 (154)
13 Matej Đudarić 1 RIK Popovača 20 15 50 56 - - - - 141 (141)
14 Adrian Cvijanović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
15 Matko Šimić 1 XV. gimnazija Zagreb 18 30 50 24 10 - - - 132 (132)
16 Maja Drmač 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
16 Karlo Josip Kardum 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 0 - - - 124 (124)
16 Marko Vlaić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
19 Ian Golob 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 0 72 0 - - - 122 (122)
20 Borna Massari 1 Dom mladih Rijeka 20 30 0 56 10 - - - 116 (116)
20 Til Ocvirk 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 56 10 - - - 116 (116)
22 Patrik Kukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 56 - - - - 106 (106)
23 Antonio Mišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
23 Mihael Pristav 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
23 Marko Srpak 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
23 Nika Utrobičić 1 III. gimnazija Split 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
23 Ana Vajić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
28 Jakša Bilać 1 XV. gimnazija Zagreb 18 30 50 - - - - - 98 (98)
28 Vladimir Šindler 1 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 18 30 50 - - - - - 98 (98)
30 Filip Beleta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 24 10 - - - 84 (84)
31 Sebastian Soldat 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 30 - - - - - 80 (80)
31 Lana Šprajc 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 30 0 - - - - 80 (80)
33 Vedran Bajšanski 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - - 50 (50)
33 Ivor Balog 1 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
33 Ivan Galović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
33 Matko Grgic 1 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
33 Matej Ištuk 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
33 Leonardo Marinović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - - 50 (50)
33 Mateo Mofardin 1 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - - 50 (50)
33 Vid Mulc 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
33 Lora Simic 1 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
33 Jura Starčević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - 0 - - 50 (50)
33 Filip Šiktar 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
44 Tomislav Matić 1 V. gimnazija Zagreb 18 30 - - - - - - 48 (48)