HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
7. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA E P B U I P P K UKUPNO
1 Luka Džimbeg 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 72 90 - - - 262 (262)
2 Filip Rukavina 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 32 100 12 - - 232 (244)
3 Gabrijel Jambrošić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 60 - - - 224 (224)
4 Karlo Franić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 30 48 0 - 214 (234)
5 Patrik Đurđević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 - - - 200 (200)
6 Adrian Brajković 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 48 40 - - - 188 (188)
6 Vinko Sabolčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 48 40 - - - 188 (188)
8 Dominik Balog 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 30 12 - - 186 (198)
9 Robert Špralja 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 72 10 - - - 182 (182)
10 Dominik Matijaca 2 III. gimnazija Split 20 30 50 72 0 - - - 172 (172)
11 Marko Lihter 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 56 - 12 - - 168 (168)
12 Karlo Puh 2 Srednja škola Krapina 20 30 50 56 0 0 - - 156 (156)
13 Karlo Vučilovski 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 32 20 - - - 152 (152)
14 Luka Ivanković 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
15 Sorrel Coumbassa 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
15 Karlo Gjogolović 2 Gimnazija Požega 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
17 Anto Matanović 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
18 Valentino Vukelić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 - 10 12 - - 122 (122)
19 Antonio Peter 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 - 64 - - - - 114 (114)
20 Matko Radojčić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 56 - - - - 106 (106)
21 Dorian Granoša 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 0 - - 100 (100)
22 Luka Korov 2 Gimnazija Požega 20 30 45 - - - - - 95 (95)
23 Rea Pintar 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - 24 - - - - 74 (74)
24 Borna Colarić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 18 30 - 24 - - 0 - 72 (72)
25 Veronika Tvrdy 2 Gimnazija Požega 16 30 - 24 - - - - 70 (70)
26 Marko Flajsig 2 Gimnazija Požega 20 25 - 24 - - - - 69 (69)
27 Antonia Bartulovic 2 III. gimnazija Split 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
27 Antun Smojvir 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
27 Matija Špoljarec 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
30 Vladimir Đurđević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 18 30 - - - - - - 48 (48)
30 Bojan Štetić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 18 30 - 0 - - - - 48 (48)
32 Marko Bunić 2 III. gimnazija Zagreb 14 30 - - - - - - 44 (44)
33 Kristijan Trnjar 2 Srednja škola Krapina 20 5 - 0 - - - 0 25 (25)