HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
7. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA E P B U I P P K UKUPNO
1 Luka Jovanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 48 28 - 308 (356)
1 Josip Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 48 - - 308 (328)
1 Kristijan Verović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 100 48 - - 308 (328)
4 Vilim Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 0 50 80 100 48 - 0 298 (298)
5 Paula Vidas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 90 - - 280 (300)
6 Petar Nizić-Nikolac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 100 18 0 0 272 (290)
6 Ivan Novak 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 72 100 - - - 272 (272)
8 Lovro Nuić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 40 48 - 0 240 (260)
8 Matko Petrović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 12 - - 240 (252)
10 Leonard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 30 48 - - 230 (250)
11 Nikola Sole 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 100 12 0 - 224 (236)
12 Jurica Horvat 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 40 12 - - 220 (232)
12 Lucija Žužić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 40 0 - - 220 (220)
14 Borna Šimić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 20 12 - - 200 (212)
15 Antonio Babić 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 40 - - - 196 (196)
16 Grgur Crnogorac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 20 - - - 192 (192)
17 Mauricio Šmit 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
18 Luka Merćep 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 40 48 0 0 188 (204)
19 Borna Cafuk 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
19 Roko Parać 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - 0 180 (180)
21 Teo Samaržija 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 48 30 - - - 178 (178)
22 Ivan Sinčić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 10 40 20 66 - - 176 (186)
23 Tea Arvaj 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 72 - - - - 172 (172)
24 Marko Gregurović 3 Srednja škola Krapina 20 30 50 56 10 - 0 - 166 (166)
25 Fran Halambek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 40 12 - - 164 (176)
25 Luka Ravenšćak 3 Tehnička škola Bjelovar 12 30 50 72 - - - - 164 (164)
25 Lovro Srebačić 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 64 0 - 0 - 164 (164)
28 Viktorija Smlatić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 56 0 - - - 156 (156)
29 Filip Hanžek 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 24 30 - - - 154 (154)
29 Luka Kodrnja 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 24 30 - - - 154 (154)
31 Petar Borko 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 32 20 12 - - 152 (164)
32 Mateo Dujić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
33 Filip Relić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 64 20 - - - 134 (134)
34 Filip Barbarić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
34 Rajković Matija 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
36 Bruno Benčević 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 18 30 50 32 - - - - 130 (130)
36 Gabrijel Boduljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - 30 - - - 130 (130)
38 Luka Habuš 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 0 32 30 - - - 112 (112)
39 Dominik Kinkela 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 10 40 10 - - - 110 (110)
39 Toma Puljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - 10 - - - 110 (110)
39 Ante Vladušić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 10 - - - 110 (110)
42 Mirko Džaja 3 III. gimnazija Split 18 30 50 - 10 - - - 108 (108)
42 Ivan Rubinić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
44 Nino Nađ 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
44 Viktor Poslončec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
44 Mateo Tošić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
47 Luka Benić 3 Gimnazija Požega 20 30 10 24 10 - - - 94 (94)
48 Laura Kunjašić 3 III. gimnazija Split 20 30 - 24 - - - - 74 (74)
48 Petar Poljarevic 3 III. gimnazija Osijek 20 30 0 24 - - - - 74 (74)
50 Leona Wright 3 III. gimnazija Split 20 30 - 16 - - - - 66 (66)
51 Milan Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - - 50 (50)
51 Lana Crnobrnja Perenčevi 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
51 Mateo Drk 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
51 Erik Jermaniš 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 0 - - - - - 50 (50)
51 Nino Magić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
51 Leon Sinković-Gašparić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
51 Frane Škaro 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - - 50 (50)
58 Karlo Hlebec 3 Tehnička škola Bjelovar 20 25 - 0 - - - - 45 (45)