HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
7. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA E P B U I P P K UKUPNO
1 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 100 120 - - 372 (392)
2 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 48 56 - 334 (384)
3 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 30 120 - 0 310 (330)
4 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 48 - - 308 (328)
5 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 120 - - 300 (320)
6 Igor Kladarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 15 48 100 84 - - 282 (297)
7 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 96 - - 276 (286)
8 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 60 48 - - 268 (288)
9 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 50 66 14 - 236 (270)
10 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 60 12 0 - 232 (244)
11 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 60 0 - - 224 (224)
12 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 40 - - 0 220 (220)
12 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 - 48 0 - 220 (220)
14 Božidar Grgur Drmić 4 II. gimnazija Zagreb 18 30 50 80 40 12 - 0 218 (230)
15 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 45 80 0 - - - 175 (175)
16 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 10 - - 0 174 (174)
17 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 72 0 - - - 172 (172)
18 Tomi Mavrin 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 64 - - - - 164 (164)
19 Karlo Kovačić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 32 - 12 - - 144 (144)
19 Vito Lončarević 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 24 20 - - - 144 (144)
21 Nikola Banković 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
21 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
23 Marko Kraljić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
23 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
25 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
26 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 30 - - 130 (130)
27 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
27 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
27 Ivan Rissi 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
27 Gabrijel Turčić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 24 0 - - - 124 (124)
31 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 0 10 - - - 110 (110)
32 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega 20 30 - 56 - - - - 106 (106)
32 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 20 30 - 56 - - - - 106 (106)
32 Mario Đurić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - 56 - - - - 106 (106)
35 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 20 30 10 40 0 - - - 100 (100)
36 Jelena Janjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 15 24 - - - - 89 (89)
37 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 24 - - - - 84 (84)
38 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
38 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - 0 - - - 50 (50)
38 Ivan Vlašić 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
41 Renato Štrbac 4 Centar tehničke kulture Rijeka 18 30 - - - - - - 48 (48)