HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
7. KOLO
SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA E P B U I P P K UKUPNO
1 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 100 120 - - 372 (392)
2 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 48 56 - 334 (384)
2 Martin Josip Kocijan 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 100 48 56 0 334 (384)
4 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 30 120 - 0 310 (330)
5 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 48 - - 308 (328)
5 Luka Jovanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 48 28 - 308 (356)
5 Josip Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 48 - - 308 (328)
5 Kristijan Verović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 100 48 - - 308 (328)
9 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 120 - - 300 (320)
10 Vilim Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 0 50 80 100 48 - 0 298 (298)
11 Igor Kladarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 15 48 100 84 - - 282 (297)
12 Paula Vidas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 90 - - 280 (300)
13 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 96 - - 276 (286)
14 Petar Nizić-Nikolac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 100 18 0 0 272 (290)
14 Ivan Novak 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 72 100 - - - 272 (272)
16 Pavel Kliska 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 48 - - 268 (288)
16 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 60 48 - - 268 (288)
18 Luka Džimbeg 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 72 90 - - - 262 (262)
19 Lovro Nuić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 40 48 - 0 240 (260)
19 Matko Petrović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 12 - - 240 (252)
21 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 50 66 14 - 236 (270)
22 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 60 12 0 - 232 (244)
22 Filip Rukavina 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 32 100 12 - - 232 (244)
24 Leonard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 30 48 - - 230 (250)
25 Gabrijel Jambrošić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 60 - - - 224 (224)
25 Nikola Sole 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 100 12 0 - 224 (236)
25 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 60 0 - - 224 (224)
28 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 40 - - 0 220 (220)
28 Jurica Horvat 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 40 12 - - 220 (232)
28 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 - 48 0 - 220 (220)
28 Lucija Žužić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 40 0 - - 220 (220)
32 Božidar Grgur Drmić 4 II. gimnazija Zagreb 18 30 50 80 40 12 - 0 218 (230)
33 Karlo Franić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 30 48 0 - 214 (234)
34 Mislav Brnetić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 40 12 0 - 212 (224)
35 Marko Čengić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 12 - - 200 (212)
35 Patrik Đurđević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 - - - 200 (200)
35 Borna Šimić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 20 12 - - 200 (212)
38 Antonio Babić 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 40 - - - 196 (196)
39 Grgur Crnogorac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 20 - - - 192 (192)
39 Leon Stjepan Uroić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 20 - - - 192 (192)
41 Jakov Manjkas 1 Gimnazija Bjelovar 20 0 50 80 40 - - - 190 (190)
41 Mauricio Šmit 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
43 Adrian Brajković 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 48 40 - - - 188 (188)
43 Luka Merćep 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 40 48 0 0 188 (204)
43 Vinko Sabolčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 48 40 - - - 188 (188)
46 Dominik Balog 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 30 12 - - 186 (198)
46 Jerko Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 56 30 - - 0 186 (186)
48 Robert Špralja 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 72 10 - - - 182 (182)
49 Borna Cafuk 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
49 Roko Parać 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - 0 180 (180)
51 Teo Samaržija 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 48 30 - - - 178 (178)
52 Ivan Sinčić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 10 40 20 66 - - 176 (186)
53 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 45 80 0 - - - 175 (175)
54 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 10 - - 0 174 (174)
55 Tea Arvaj 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 72 - - - - 172 (172)
55 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 72 0 - - - 172 (172)
55 Dominik Matijaca 2 III. gimnazija Split 20 30 50 72 0 - - - 172 (172)
58 Marko Lihter 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 56 - 12 - - 168 (168)
59 Marko Gregurović 3 Srednja škola Krapina 20 30 50 56 10 - 0 - 166 (166)
59 Antonio Lukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 10 - - - 166 (166)
59 Ivan Milinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 56 60 - - 0 166 (166)
62 Fran Halambek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 40 12 - - 164 (176)
62 Tomi Mavrin 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 64 - - - - 164 (164)
62 Luka Ravenšćak 3 Tehnička škola Bjelovar 12 30 50 72 - - - - 164 (164)
62 Lovro Srebačić 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 64 0 - 0 - 164 (164)
66 Nikola Capan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 10 - - - 158 (158)
67 Ivan Cepanec 1 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 56 0 - - - 156 (156)
67 Karlo Puh 2 Srednja škola Krapina 20 30 50 56 0 0 - - 156 (156)
67 Viktorija Smlatić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 56 0 - - - 156 (156)
70 Filip Hanžek 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 24 30 - - - 154 (154)
70 Luka Kodrnja 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 24 30 - - - 154 (154)
70 Krunoslav Tomičić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 18 30 50 56 - - - - 154 (154)
73 Petar Borko 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 32 20 12 - - 152 (164)
73 Karlo Vučilovski 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 32 20 - - - 152 (152)
75 Luka Ivanković 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
76 Karlo Kovačić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 32 - 12 - - 144 (144)
76 Vito Lončarević 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 24 20 - - - 144 (144)
78 Matej Đudarić 1 RIK Popovača 20 15 50 56 - - - - 141 (141)
79 Nikola Banković 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
79 Mateo Dujić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
79 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
82 Adrian Cvijanović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
82 Marko Kraljić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
82 Filip Relić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 64 20 - - - 134 (134)
82 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
86 Filip Barbarić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
86 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
86 Sorrel Coumbassa 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
86 Karlo Gjogolović 2 Gimnazija Požega 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
86 Rajković Matija 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
86 Matko Šimić 1 XV. gimnazija Zagreb 18 30 50 24 10 - - - 132 (132)
92 Bruno Benčević 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 18 30 50 32 - - - - 130 (130)
92 Gabrijel Boduljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - 30 - - - 130 (130)
92 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 30 - - 130 (130)
95 Maja Drmač 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
95 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
95 Karlo Josip Kardum 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 0 - - - 124 (124)
95 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
95 Anto Matanović 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
95 Ivan Rissi 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
95 Gabrijel Turčić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 24 0 - - - 124 (124)
95 Marko Vlaić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
103 Ian Golob 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 0 72 0 - - - 122 (122)
103 Valentino Vukelić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 - 10 12 - - 122 (122)
105 Borna Massari 1 Dom mladih Rijeka 20 30 0 56 10 - - - 116 (116)
105 Til Ocvirk 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 56 10 - - - 116 (116)
107 Antonio Peter 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 - 64 - - - - 114 (114)
108 Luka Habuš 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 0 32 30 - - - 112 (112)
109 Dominik Kinkela 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 10 40 10 - - - 110 (110)
109 Toma Puljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - 10 - - - 110 (110)
109 Ante Vladušić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 10 - - - 110 (110)
109 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 0 10 - - - 110 (110)
113 Mirko Džaja 3 III. gimnazija Split 18 30 50 - 10 - - - 108 (108)
113 Ivan Rubinić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
115 Patrik Kukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 56 - - - - 106 (106)
115 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega 20 30 - 56 - - - - 106 (106)
115 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 20 30 - 56 - - - - 106 (106)
115 Matko Radojčić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 56 - - - - 106 (106)
115 Mario Đurić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - 56 - - - - 106 (106)
120 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 20 30 10 40 0 - - - 100 (100)
120 Dorian Granoša 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 0 - - 100 (100)
120 Antonio Mišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
120 Nino Nađ 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
120 Viktor Poslončec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
120 Mihael Pristav 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
120 Marko Srpak 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
120 Mateo Tošić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
120 Nika Utrobičić 1 III. gimnazija Split 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
120 Ana Vajić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
130 Jakša Bilać 1 XV. gimnazija Zagreb 18 30 50 - - - - - 98 (98)
130 Vladimir Šindler 1 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 18 30 50 - - - - - 98 (98)
132 Luka Korov 2 Gimnazija Požega 20 30 45 - - - - - 95 (95)
133 Luka Benić 3 Gimnazija Požega 20 30 10 24 10 - - - 94 (94)
134 Jelena Janjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 15 24 - - - - 89 (89)
135 Filip Beleta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 24 10 - - - 84 (84)
135 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 24 - - - - 84 (84)
137 Sebastian Soldat 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 30 - - - - - 80 (80)
137 Lana Šprajc 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 30 0 - - - - 80 (80)
139 Laura Kunjašić 3 III. gimnazija Split 20 30 - 24 - - - - 74 (74)
139 Rea Pintar 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - 24 - - - - 74 (74)
139 Petar Poljarevic 3 III. gimnazija Osijek 20 30 0 24 - - - - 74 (74)
142 Borna Colarić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 18 30 - 24 - - 0 - 72 (72)
143 Veronika Tvrdy 2 Gimnazija Požega 16 30 - 24 - - - - 70 (70)
144 Marko Flajsig 2 Gimnazija Požega 20 25 - 24 - - - - 69 (69)
145 Leona Wright 3 III. gimnazija Split 20 30 - 16 - - - - 66 (66)
146 Vedran Bajšanski 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - - 50 (50)
146 Ivor Balog 1 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
146 Antonia Bartulovic 2 III. gimnazija Split 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
146 Milan Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - - 50 (50)
146 Lana Crnobrnja Perenčevi 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
146 Mateo Drk 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
146 Ivan Galović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
146 Matko Grgic 1 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
146 Matej Ištuk 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
146 Erik Jermaniš 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 0 - - - - - 50 (50)
146 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
146 Nino Magić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
146 Leonardo Marinović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - - 50 (50)
146 Mateo Mofardin 1 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - - 50 (50)
146 Vid Mulc 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
146 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - 0 - - - 50 (50)
146 Lora Simic 1 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
146 Leon Sinković-Gašparić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
146 Antun Smojvir 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
146 Jura Starčević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - 0 - - 50 (50)
146 Ivan Vlašić 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
146 Filip Šiktar 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
146 Frane Škaro 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - - 50 (50)
146 Matija Špoljarec 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
170 Tomislav Matić 1 V. gimnazija Zagreb 18 30 - - - - - - 48 (48)
170 Vladimir Đurđević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 18 30 - - - - - - 48 (48)
170 Bojan Štetić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 18 30 - 0 - - - - 48 (48)
170 Renato Štrbac 4 Centar tehničke kulture Rijeka 18 30 - - - - - - 48 (48)
174 Karlo Hlebec 3 Tehnička škola Bjelovar 20 25 - 0 - - - - 45 (45)
175 Marko Bunić 2 III. gimnazija Zagreb 14 30 - - - - - - 44 (44)
176 Kristijan Trnjar 2 Srednja škola Krapina 20 5 - 0 - - - 0 25 (25)