HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
7. KOLO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA E P B U I P P K UKUPNO
1 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 100 120 - - 372 (392)
2 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 48 56 - 334 (384)
2 Martin Josip Kocijan 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 100 48 56 0 334 (384)
4 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 30 120 - 0 310 (330)
4 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 70 120 - - 310 (330)
6 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 100 48 - - 308 (328)
6 Luka Jovanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 48 28 - 308 (356)
6 Josip Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 48 - - 308 (328)
6 Kristijan Verović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 80 100 48 - - 308 (328)
10 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 120 - - 300 (320)
11 Vilim Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 20 0 50 80 100 48 - 0 298 (298)
12 Igor Kladarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 15 48 100 84 - - 282 (297)
13 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 20 30 50 80 100 - - - 280 (280)
13 Paula Vidas 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 30 90 - - 280 (300)
15 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 10 96 - - 276 (286)
16 Petar Nizić-Nikolac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 100 18 0 0 272 (290)
16 Ivan Novak 3 Srednja škola Vrbovec 20 30 50 72 100 - - - 272 (272)
18 Pavel Kliska 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 48 - - 268 (288)
18 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 60 48 - - 268 (288)
20 Luka Džimbeg 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 72 90 - - - 262 (262)
21 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 20 30 50 72 60 48 - - 260 (280)
22 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 40 48 - - 248 (268)
23 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 20 30 50 80 60 - - - 240 (240)
23 Lovro Nuić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 40 48 - 0 240 (260)
23 Matko Petrović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 60 12 - - 240 (252)
26 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 40 50 66 14 - 236 (270)
27 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 60 12 0 - 232 (244)
27 Filip Rukavina 2 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 32 100 12 - - 232 (244)
29 Leonard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 30 48 - - 230 (250)
30 Gabrijel Jambrošić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 60 - - - 224 (224)
30 Nikola Sole 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 100 12 0 - 224 (236)
30 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 60 0 - - 224 (224)
33 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 40 - - 0 220 (220)
33 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220 (220)
33 Jurica Horvat 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 80 40 12 - - 220 (232)
33 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 - 48 0 - 220 (220)
33 Lucija Žužić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 40 0 - - 220 (220)
38 Božidar Grgur Drmić 4 II. gimnazija Zagreb 18 30 50 80 40 12 - 0 218 (230)
39 Karlo Franić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 30 48 0 - 214 (234)
40 Mislav Brnetić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 40 12 0 - 212 (224)
41 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 40 40 48 - - 208 (228)
42 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 64 40 0 0 - 204 (204)
43 Marko Čengić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 12 - - 200 (212)
43 Patrik Đurđević 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 20 - - - 200 (200)
43 Borna Šimić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 80 20 12 - - 200 (212)
46 Antonio Babić 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 40 - - - 196 (196)
47 Grgur Crnogorac 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 20 - - - 192 (192)
47 Leon Stjepan Uroić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 20 - - - 192 (192)
49 Jakov Manjkas 1 Gimnazija Bjelovar 20 0 50 80 40 - - - 190 (190)
49 Andrej Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
49 Mauricio Šmit 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 80 10 - - - 190 (190)
52 Adrian Brajković 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 30 50 48 40 - - - 188 (188)
52 Luka Merćep 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 16 40 48 0 0 188 (204)
52 Vinko Sabolčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 48 40 - - - 188 (188)
55 Dominik Balog 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 30 12 - - 186 (198)
55 Jerko Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 56 30 - - 0 186 (186)
57 Robert Špralja 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 72 10 - - - 182 (182)
58 Borna Cafuk 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
58 Roko Parać 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - 0 180 (180)
58 Ivan Vojvodić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 0 0 - 180 (180)
58 Relja Šegvić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 0 - - - 180 (180)
62 Teo Samaržija 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 48 30 - - - 178 (178)
63 Ivan Sinčić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 10 40 20 66 - - 176 (186)
64 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 45 80 0 - - - 175 (175)
65 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 64 10 - - 0 174 (174)
66 Tea Arvaj 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 72 - - - - 172 (172)
66 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 20 30 50 72 0 - - - 172 (172)
66 Dominik Matijaca 2 III. gimnazija Split 20 30 50 72 0 - - - 172 (172)
69 Marko Lihter 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 56 - 12 - - 168 (168)
70 Marko Gregurović 3 Srednja škola Krapina 20 30 50 56 10 - 0 - 166 (166)
70 Antonio Lukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 10 - - - 166 (166)
70 Ivan Milinović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 56 60 - - 0 166 (166)
73 Fran Halambek 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 40 12 - - 164 (176)
73 Tomi Mavrin 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 64 - - - - 164 (164)
73 Luka Ravenšćak 3 Tehnička škola Bjelovar 12 30 50 72 - - - - 164 (164)
73 Lovro Srebačić 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 64 0 - 0 - 164 (164)
73 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 64 0 - - - 164 (164)
78 Nikola Capan 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 48 10 - - - 158 (158)
79 Ivan Cepanec 1 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 56 0 - - - 156 (156)
79 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 56 0 - - - 156 (156)
79 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 56 0 - - - 156 (156)
79 Eno Peršić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 56 - - - - 156 (156)
79 Karlo Puh 2 Srednja škola Krapina 20 30 50 56 0 0 - - 156 (156)
79 Viktorija Smlatić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 56 0 - - - 156 (156)
85 Filip Hanžek 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 24 30 - - - 154 (154)
85 Luka Kodrnja 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 24 30 - - - 154 (154)
85 Krunoslav Tomičić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 18 30 50 56 - - - - 154 (154)
88 Petar Borko 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 32 20 12 - - 152 (164)
88 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 40 12 - - 152 (152)
88 Karlo Vučilovski 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 32 20 - - - 152 (152)
91 Luka Ivanković 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 48 0 - - - 148 (148)
92 Karlo Kovačić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 32 - 12 - - 144 (144)
92 Vito Lončarević 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 24 20 - - - 144 (144)
94 Matej Đudarić 1 RIK Popovača 20 15 50 56 - - - - 141 (141)
95 Nikola Banković 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
95 Mateo Dujić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
95 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 40 - - - - 140 (140)
98 Matija Bujanic 6 MIS Strahoninec 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
98 Adrian Cvijanović 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
98 Marko Dorčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
98 Jura Hostić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
98 Marko Kraljić 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
98 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
98 Filip Relić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 64 20 - - - 134 (134)
98 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
98 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 24 10 - - - 134 (134)
107 Filip Barbarić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
107 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
107 Sorrel Coumbassa 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
107 Karlo Gjogolović 2 Gimnazija Požega 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
107 Rajković Matija 3 Tehnička škola Bjelovar 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
107 Matko Šimić 1 XV. gimnazija Zagreb 18 30 50 24 10 - - - 132 (132)
113 Bruno Benčević 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 18 30 50 32 - - - - 130 (130)
113 Gabrijel Boduljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - 30 - - - 130 (130)
113 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 - 0 30 - - 130 (130)
116 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 24 0 - - - 124 (124)
116 Maja Drmač 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
116 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
116 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
116 Karlo Josip Kardum 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 0 - - - 124 (124)
116 Dora Lendvaj 5 RIK Popovača 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
116 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
116 Anto Matanović 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
116 Fabijan Pitlović 5 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 24 0 - - - 124 (124)
116 Ivan Rissi 4 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
116 Gabrijel Turčić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 20 30 50 24 0 - - - 124 (124)
116 Marko Vlaić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
128 Ian Golob 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 0 72 0 - - - 122 (122)
128 Valentino Vukelić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 20 30 50 - 10 12 - - 122 (122)
130 Borna Massari 1 Dom mladih Rijeka 20 30 0 56 10 - - - 116 (116)
130 Til Ocvirk 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 56 10 - - - 116 (116)
132 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 16 25 50 24 - - - - 115 (115)
133 Fran Lešković 6 RIK Popovača 20 30 - 64 - - - - 114 (114)
133 Antonio Peter 2 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 - 64 - - - - 114 (114)
135 Luka Habuš 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 0 32 30 - - - 112 (112)
136 Vito Anić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 40 20 - - - 110 (110)
136 Dominik Kinkela 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 10 40 10 - - - 110 (110)
136 Toma Puljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - 10 - - - 110 (110)
136 Ante Vladušić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 0 10 - - - 110 (110)
136 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 0 10 - - - 110 (110)
141 Mirko Džaja 3 III. gimnazija Split 18 30 50 - 10 - - - 108 (108)
141 Ivan Rubinić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 8 0 - - - 108 (108)
143 Patrik Kukić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 - 56 - - - - 106 (106)
143 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega 20 30 - 56 - - - - 106 (106)
143 Patrik Modrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 56 - - - - 106 (106)
143 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 20 30 - 56 - - - - 106 (106)
143 Matko Radojčić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 56 - - - - 106 (106)
143 Mario Đurić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - 56 - - - - 106 (106)
149 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 20 30 10 40 0 - - - 100 (100)
149 Dorian Granoša 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 0 - - 100 (100)
149 Borna Janežić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
149 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
149 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
149 Antonio Mišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
149 Nino Nađ 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
149 Viktor Poslončec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
149 Mihael Pristav 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
149 Klara Puvača 5 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
149 Samuel Sobočan 5 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
149 Marko Srpak 1 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
149 Mateo Tošić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - - 100 (100)
149 Lucija Uroić 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
149 Nika Utrobičić 1 III. gimnazija Split 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
149 Ana Vajić 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
165 Jakša Bilać 1 XV. gimnazija Zagreb 18 30 50 - - - - - 98 (98)
165 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 18 30 50 - - - - - 98 (98)
165 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 18 30 50 - - - - - 98 (98)
165 Vladimir Šindler 1 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 18 30 50 - - - - - 98 (98)
169 Luka Korov 2 Gimnazija Požega 20 30 45 - - - - - 95 (95)
170 Luka Benić 3 Gimnazija Požega 20 30 10 24 10 - - - 94 (94)
171 Pavla Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - 40 - - - - 90 (90)
172 Jelena Janjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 15 24 - - - - 89 (89)
173 Maro Štefanić 6 Dom mladih Rijeka 20 15 50 - - - - - 85 (85)
174 Filip Beleta 1 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 24 10 - - - 84 (84)
174 Ivan Janjić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 20 30 10 24 - - 0 - 84 (84)
174 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 10 24 - - - - 84 (84)
177 Sebastian Soldat 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 30 - - - - - 80 (80)
177 Lana Šprajc 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 20 30 30 0 - - - - 80 (80)
179 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 24 0 - - - 74 (74)
179 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 20 30 0 24 - - 0 - 74 (74)
179 Laura Kunjašić 3 III. gimnazija Split 20 30 - 24 - - - - 74 (74)
179 Rea Pintar 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - 24 - - - - 74 (74)
179 Petar Poljarevic 3 III. gimnazija Osijek 20 30 0 24 - - - - 74 (74)
184 Borna Colarić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 18 30 - 24 - - 0 - 72 (72)
185 Veronika Tvrdy 2 Gimnazija Požega 16 30 - 24 - - - - 70 (70)
185 Martin Vrbovčan 6 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 20 - - - - - 70 (70)
187 Marko Flajsig 2 Gimnazija Požega 20 25 - 24 - - - - 69 (69)
188 Fran Babić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 16 0 - - - 66 (66)
188 Leona Wright 3 III. gimnazija Split 20 30 - 16 - - - - 66 (66)
190 Orsat Puljizević 8 OŠ Mokošica 20 30 10 0 0 - - - 60 (60)
191 Ivan Badrov 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
191 Vedran Bajšanski 1 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - - 50 (50)
191 Ivor Balog 1 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Matej Ban 5 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Antonia Bartulovic 2 III. gimnazija Split 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
191 Šimun Bilas 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Ilija Biškup 8 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Ida Boić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Milan Buljan 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Lana Crnobrnja Perenčevi 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - - 0 - - - 50 (50)
191 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod 20 30 - 0 0 - - - 50 (50)
191 Bartol Dlačić 5 Dom mladih Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Mateo Drk 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Grga Filajdić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
191 Ivan Galović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Matko Grgic 1 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Ana Ilakovac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
191 Matej Ištuk 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
191 Erik Jermaniš 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 0 - - - - - 50 (50)
191 Nikolina Katavić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 0 0 - - - - 50 (50)
191 Vito Križaić 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Nika Krsnik 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Miron Lončarić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Nino Magić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Leonardo Marinović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 0 - - - - - 50 (50)
191 Viktor Merćep 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Lovro Milišić 6 OŠ Retkovec Zagreb 20 30 0 0 - - 0 - 50 (50)
191 Mateo Mofardin 1 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Vid Mulc 1 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Andrija Palašek 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Jan Pintar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - 0 - - - 50 (50)
191 Lora Simic 1 III. gimnazija Osijek 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Leon Sinković-Gašparić 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
191 Antun Smojvir 2 Gimnazija Požega 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Roko Stanić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 - 0 0 - 0 - 50 (50)
191 Jura Starčević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - 0 - - 50 (50)
191 Leo Stričak 6 MIS Strahoninec 20 30 - 0 - - - - 50 (50)
191 Ivan Vlašić 4 III. gimnazija Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
191 Petra Vučak 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Filip Šiktar 1 V. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Frane Škaro 3 III. gimnazija Split 20 30 - - - - - - 50 (50)
191 Matija Špoljarec 2 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
240 Tomislav Matić 1 V. gimnazija Zagreb 18 30 - - - - - - 48 (48)
240 Marin Topolnjak 5 MIS Strahoninec 18 30 - - - - - - 48 (48)
240 Vladimir Đurđević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 18 30 - - - - - - 48 (48)
240 Bojan Štetić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 18 30 - 0 - - - - 48 (48)
240 Renato Štrbac 4 Centar tehničke kulture Rijeka 18 30 - - - - - - 48 (48)
245 Karlo Hlebec 3 Tehnička škola Bjelovar 20 25 - 0 - - - - 45 (45)
246 Marko Bunić 2 III. gimnazija Zagreb 14 30 - - - - - - 44 (44)
247 Dolores Crnjac 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 10 - - - - - - 30 (30)
247 Magdalena Kavka 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 10 - 0 - - - - 30 (30)
247 Ingo Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 10 0 0 0 - - - 30 (30)
250 Nino Strčić 6 Klub informatičara otoka Krka 18 10 - - - - - - 28 (28)
251 Ivor Dakić 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 5 - - - - - - 25 (25)
251 Mihael Maslov 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 5 - - - - - - 25 (25)
251 Kristijan Trnjar 2 Srednja škola Krapina 20 5 - 0 - - - 0 25 (25)
254 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar 20 0 - - - - - - 20 (20)
254 Dora Kralj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
254 Dora Planinc 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 - - - - - - - 20 (20)
257 Janko Šeler 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 0 - - - - - - - 0 (0)