HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
OSNOVNE ŠKOLE / 5. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 UKUPNO
1 Dora Lendvaj 5 RIK Popovača 100 100 50 100 100 132 124 706
2 Pavla Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 100 90 100 100 70 90 650
3 Fabijan Pitlović 5 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod - 34 80 180 115 116 124 649
4 Ingo Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 80 50 92 100 135 30 587
5 Borna Janežić 5 Dom mladih Rijeka 100 44 50 100 100 80 100 574
6 Samuel Sobočan 5 MIS Strahoninec 100 75 50 100 65 70 100 560
7 Bartol Dlačić 5 Dom mladih Rijeka 100 38 48 - 100 50 50 386
8 Grga Filajdić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 32 50 20 100 50 50 352
9 Petra Vučak 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 20 20 50 - 60 50 300
10 Nika Krsnik 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 44 20 - 70 60 50 294
11 Roko Stanić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 50 18 8 50 26 70 50 272
12 Ida Boić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 26 18 25 50 47 50 236
13 Dora Planinc 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 30 18 50 50 - 50 20 218
14 Jan Pintar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 - - - 50 50 50 200
15 Klara Puvača 5 Dom mladih Rijeka - - - - - 80 100 180
16 Marin Topolnjak 5 MIS Strahoninec 20 - 20 16 - 50 48 154
16 Martin Zadravec 5 MIS Strahoninec 50 38 20 46 - - - 154
18 Dolores Crnjac 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - - - 20 50 50 30 150
19 Matej Ban 5 Klub informatičara otoka Krka - - - - 20 50 50 120
20 Dora Kralj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 - - 16 55 20 111
21 Jana Antolović 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin - - - 20 20 50 - 90
22 Jan Belak 5 MIS Strahoninec 20 20 18 16 - - - 74
23 Janko Šeler 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 0 8 8 - 0 56
24 Renato Krpan 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 - - - - - - 50
24 Fran Mlinac 5 Robotičko informatički klub Križ 50 - - - - - - 50
24 Vedran Novaković 5 MIS Strahoninec 50 - - - - - - 50
24 Marko Prgomet 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - 0 18 12 20 - - 50
28 Roko Jović 5 Dom mladih Rijeka - 38 - - - - - 38
28 Jakov Robić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 38 - - - - - 38
30 Luka Dakić 5 MIS Strahoninec 26 - - - - - - 26
31 Lucija Dikanović 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 - - - - 0 - 20
31 Ivan Gabriel Šemper 5 Centar tehničke kulture Rijeka - 20 - - - - - 20