HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 UKUPNO
1 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 180 268 210 250 210 380 248 1746
2 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 156 268 140 230 406 154 240 1594
3 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 100 124 105 180 186 129 164 988
4 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 148 90 180 150 148 156 972
5 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 136 75 165 150 131 134 891
6 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 100 100 180 100 165 124 869
7 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 126 108 100 100 175 134 843
8 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 100 100 164 65 170 98 797
9 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 100 100 88 180 100 95 115 778
10 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 100 134 75 180 100 67 100 756
11 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 100 94 50 180 100 130 - 654
12 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 100 73 100 180 - 50 603
13 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 100 86 40 180 100 - 74 580
14 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 50 98 100 85 81 50 564
15 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 100 58 - 100 101 74 533
16 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 100 44 48 100 26 130 50 498
17 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 55 44 50 100 100 50 - 399
18 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod - 38 50 90 60 55 50 343
19 Filip Cvjetićanin 7 MIS Strahoninec 100 44 - 100 - 96 - 340
20 David Vodopija 7 Dom mladih Rijeka 100 - 50 - 65 55 - 270
21 Martin Majsec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 100 - 53 96 - - - 249
22 Miron Lončarić 7 Centar tehničke kulture Rijeka - 29 48 20 44 - 50 191
23 Vilim Hrupelj 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 - 50 - - - - 150
23 Filip Jakšić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 50 - - - - - 150
23 Silvija Rade 7 Centar tehničke kulture Rijeka 100 - 50 - - - - 150
26 Matej Golub 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 50 44 48 - - - - 142
27 Vito Anić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - - - - - - 110 110
28 Domagoj Sabolić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - - 105 - - - - 105
29 Mateo Karakaš 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 50 0 8 20 20 - - 98
30 Lovro Vidović 7 MIS Strahoninec 50 - 20 - 20 - - 90
31 Maksimilijan Hižman 7 MIS Strahoninec 50 - - - - - - 50
32 Josip-Benjamin Szabo 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar - 38 - - - - - 38
33 Mate Baković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 20 0 - - - - 20
33 Michael Kiršek 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 20 - - - - - - 20
33 Mateo Kos 7 Centar tehničke kulture Rijeka - 20 - - - - - 20
33 Silvio Pokorni 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar - 20 - - - - - 20