HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 180 340 320 296 320 392 310 2158
2 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 108 204 150 252 236 302 260 1512
3 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 142 140 200 276 320 208 1386
4 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 112 154 140 180 240 245 204 1275
5 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 100 190 145 172 252 132 280 1271
6 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 148 140 180 190 280 220 1258
7 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 159 120 180 266 126 152 1103
8 Andrej Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 116 142 140 180 180 - 190 948
9 Ivan Vojvodić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 172 130 180 - 154 180 916
10 Eno Peršić 8 MIS Strahoninec 100 148 - 180 180 126 156 890
11 Jura Hostić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 166 75 100 278 - 134 853
12 Orsat Puljizević 8 OŠ Mokošica 116 158 140 180 190 - 60 844
13 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 100 100 180 115 106 124 825
14 Jan Murić 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije - 148 85 194 192 205 - 824
15 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 100 85 180 115 86 156 822
16 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 100 80 50 80 100 109 100 619
17 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 100 63 100 100 50 65 98 576
18 Nikola Kušen 8 Prva gimnazija Varaždin - - - 180 130 230 - 540
19 Aleks Florijan 8 MIS Strahoninec 50 70 80 96 100 99 - 495
20 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec - 10 50 96 100 50 50 356
21 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 49 6 6 75 59 50 50 295
22 Mihael Maslov 8 OŠ Zrinskih Nuštar - 38 88 21 100 - 25 272
22 Josip Šarec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 88 80 104 - - - 272
24 Ivor Dakić 8 OŠ Zrinskih Nuštar - 32 88 19 100 - 25 264
25 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar - 38 68 21 50 50 20 247
26 Filip Jamuljak 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 46 - 96 40 - - 182
27 Marin Šipek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 38 30 - - - - 168
28 Ilija Biškup 8 MIS Strahoninec 94 - - - - - 50 144
29 Andrey Tolstikov 8 Centar tehničke kulture Rijeka 100 - - - - - - 100
30 Adrijan Hirnig 8 Centar tehničke kulture Rijeka - - 50 - - - - 50
31 Lukas Baltas 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 38 - - - - - 38
32 Lucijan Hrvaćanin 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - - - 30 - - - 30