HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO (za pozivanje na HIO - vrednuje se 6 najboljih kola)
SREDNJE ŠKOLE / II. PODSKUPINA
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 UKUPNO
1 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 224 376 420 356 490 392 334 2368
2 Josip Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 310 380 416 276 536 392 308 2342
3 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 376 380 300 400 475 352 310 2293
4 Vilim Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 230 380 305 416 380 392 298 2171
5 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 260 316 365 286 470 370 276 2083
6 Luka Jovanović 3 XV. gimnazija Zagreb 316 284 265 266 490 392 308 2056
7 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 296 348 380 312 380 322 236 2038
8 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 274 356 280 222 434 317 372 2033
9 Leonard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 166 332 160 230 584 380 230 1922
10 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 316 380 273 208 280 302 300 1851
11 Lovro Nuić 3 XV. gimnazija Zagreb 144 380 220 236 345 377 240 1798
12 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 100 380 210 262 406 280 220 1758
13 Kristijan Verović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 132 280 220 230 316 392 308 1746
14 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 164 318 140 192 406 320 308 1708
15 Jurica Horvat 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 144 252 140 266 423 380 220 1685
16 Petar Nizić-Nikolac 3 XV. gimnazija Zagreb - 380 130 230 300 370 272 1682
17 Luka Merćep 3 V. gimnazija Zagreb 280 252 176 208 346 380 188 1654
18 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 196 284 215 296 330 324 130 1645
19 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 140 260 265 218 400 275 172 1590
20 Paula Vidas 3 XV. gimnazija Zagreb 176 268 165 252 240 280 280 1496
21 Božidar Grgur Drmić 4 II. gimnazija Zagreb 108 320 170 - 384 280 218 1480
22 Matko Petrović 3 XV. gimnazija Zagreb 180 204 190 232 266 320 240 1452
23 Grgur Crnogorac 3 XV. gimnazija Zagreb 100 246 145 180 381 280 192 1424
24 Borna Šimić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 148 214 195 230 380 195 200 1414
25 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb 100 254 165 192 266 300 232 1409
26 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 180 191 140 230 236 302 268 1407
27 Borna Cafuk 3 Gimnazija Bjelovar 140 286 170 180 280 240 180 1336
28 Teo Samaržija 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 148 214 205 216 266 225 178 1304
29 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 100 180 110 230 266 285 224 1295
30 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb - 172 170 178 311 220 220 1271
31 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 116 100 150 200 250 355 175 1246
32 Mauricio Šmit 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 180 268 150 - 230 210 190 1228
33 Ivan Novak 3 Srednja škola Vrbovec 116 140 135 230 186 215 272 1178
34 Lucija Žužić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 156 172 150 192 106 280 220 1170
35 Mateo Dujić 3 III. gimnazija Split 120 172 135 180 266 210 140 1103
35 Fran Halambek 3 XV. gimnazija Zagreb 116 164 125 180 230 240 164 1103
37 Roko Parać 3 XV. gimnazija Zagreb 108 172 185 - 216 210 180 1071
38 Toma Puljak 3 III. gimnazija Split 100 126 135 180 266 200 110 1017
39 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb - 172 110 180 138 220 174 994
39 Filip Barbarić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 108 172 115 180 276 119 132 994
41 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 100 148 140 180 204 210 100 982
42 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 100 174 120 180 220 144 140 978
43 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 100 166 140 180 236 131 124 977
44 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 100 172 110 180 182 200 132 976
45 Mirko Džaja 3 III. gimnazija Split - 100 140 180 236 210 108 974
46 Luka Habuš 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 100 252 130 194 - 175 112 963
47 Tea Arvaj 3 III. gimnazija Osijek 100 125 - 180 160 220 172 957
48 Ivan Sinčić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 132 - 115 252 - 260 176 935
49 Igor Kladarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - 202 100 - 116 210 282 910
50 Nikola Sole 3 V. gimnazija Zagreb - 172 50 180 262 - 224 888
51 Gabrijel Boduljak 3 III. gimnazija Split - 140 - 164 276 146 130 856
52 Petar Borko 3 Prva gimnazija Varaždin 108 148 105 180 - 150 152 843
53 Marko Filipović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 148 - 180 230 180 - 838
54 Joško Kristić 3 III. gimnazija Split 50 218 110 192 262 - - 832
55 Lovro Srebačić 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 100 136 95 174 130 116 164 820
56 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 100 148 50 100 180 137 134 799
57 Ivan Rubinić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 100 148 - 180 196 65 108 797
58 Marko Lazarić 4 Društvo informatičara Pula 100 188 145 180 180 - - 793
59 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 100 100 50 180 100 185 124 789
60 Bruno Benčević 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 100 63 - 176 134 185 130 788
61 Luka Benić 3 Gimnazija Požega 100 142 108 160 147 129 94 786
62 Filip Relić 3 XV. gimnazija Zagreb 100 100 80 172 194 68 134 780
63 Karlo Kovačić 4 Tehnička škola Čakovec 116 142 - 192 180 - 144 774
64 Jelena Janjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 100 148 115 192 - 128 89 772
65 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 100 124 75 116 194 150 84 768
66 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 100 100 50 124 222 166 50 762
67 Nino Nađ 3 Tehnička škola Čakovec 100 26 100 176 110 165 100 751
68 Antonio Janjić 3 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 100 142 - 180 127 190 - 739
69 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 70 116 50 180 100 160 106 732
70 Vjeko Dimić 3 III. gimnazija Split 100 94 100 164 180 86 - 724
71 Tomi Mavrin 4 Tehnička škola Čakovec 100 93 - 120 130 116 164 723
72 Bartul Kovačić 3 III. gimnazija Split 100 172 - 180 256 - - 708
72 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 100 128 50 180 140 - 110 708
74 Luka Ravenšćak 3 Tehnička škola Bjelovar 100 100 55 100 110 121 164 695
75 Milan Buljan 3 III. gimnazija Split 100 98 135 - 136 165 50 684
76 Mario Zelić 4 Gimnazija Požega 100 134 - 164 130 115 - 643
77 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega - 80 50 168 100 185 50 633
78 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega 50 86 50 160 100 130 106 632
79 Vito Lončarević 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 100 100 - - 130 157 144 631
80 Rino Čala 4 III. gimnazija Split 100 148 140 - 216 - - 604
81 Nena Vukšić 3 III. gimnazija Split 100 100 105 100 100 90 - 595
82 Marta Gračner 3 Srednja škola Vrbovec - 94 70 156 100 165 - 585
82 Marko Kraljić 4 Tehnička škola Čakovec 100 93 70 180 - 8 134 585
84 Luka Dumančić 4 V. gimnazija Zagreb 128 310 140 - - - - 578
85 Viktorija Smlatić 3 III. gimnazija Split - 100 100 - 100 120 156 576
86 Rajković Matija 3 Tehnička škola Bjelovar 50 124 70 100 - 98 132 574
87 Ivan Rissi 4 Prva gimnazija Varaždin - 180 - 180 - 86 124 570
88 Mateo Drk 3 Tehnička škola Čakovec 100 71 70 100 100 121 50 562
89 Andrija Nakić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 124 100 50 100 - 165 - 539
90 Josip Zavada 3 III. gimnazija Zagreb - 136 70 180 150 - - 536
91 Ante Vladušić 3 III. gimnazija Split - - 38 - 210 170 110 528
92 Marko Gregurović 3 Srednja škola Krapina - - - - 156 190 166 512
93 Petar Poljarevic 3 III. gimnazija Osijek 100 - 90 140 100 - 74 504
94 Filip Kuzminski 3 Prva gimnazija Varaždin 100 248 140 - - - - 488
95 Goran Petrović 3 Prva gimnazija Varaždin 108 94 105 180 - - - 487
96 Dominik Kinkela 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - 74 96 176 - - 110 456
97 Dominik Špiljak 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 100 164 - - 180 - - 444
98 Dario Ćirić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - 112 140 180 - - - 432
99 Petra Brčić 3 III. gimnazija Split 100 148 - 180 - - - 428
100 Anel Novak 4 Prva gimnazija Varaždin 100 124 80 - - 116 - 420
101 Ivan Vlašić 4 III. gimnazija Zagreb 100 100 30 - 135 - 50 415
102 Filip Bilandzija 3 III. gimnazija Osijek 100 204 110 - - - - 414
103 Danijel Dražetić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 100 - 50 - 100 160 - 410
103 Karlo Hlebec 3 Tehnička škola Bjelovar 100 74 70 50 - 71 45 410
103 Erik Jermaniš 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - 100 80 180 - - 50 410
106 Joshua Samuel Bell 4 III. gimnazija Zagreb - - 46 180 109 65 - 400
107 Anton Frlan 4 Centar tehničke kulture Rijeka 100 100 40 - 156 - - 396
108 Leon Sinković-Gašparić 3 Tehnička škola Čakovec 100 72 70 - 100 - 50 392
109 Matej Galić 3 Gimnazija Velika Gorica 116 - 95 180 - - - 391
110 Luka Martić 4 III. gimnazija Split 100 - 100 180 - - - 380
111 Frane Škaro 3 III. gimnazija Split - 78 50 100 100 - 50 378
112 Filip Hanžek 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - 100 - 121 154 375
113 Mario Đurić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 74 - - - 160 106 360
114 Mateo Tošić 3 III. gimnazija Split 100 148 - - - - 100 348
115 Robert Pendelić 4 XV. gimnazija Zagreb - - - - 236 110 - 346
116 Iva Bokšić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 100 - - - 180 65 - 345
116 Jakša Vidović 3 Tehnička škola Čakovec - - - - 150 195 - 345
118 Jan Grgić 3 III. gimnazija Zagreb - - 60 - 180 97 - 337
119 Juraj Marušić 3 XV. gimnazija Zagreb - - 125 - - 210 - 335
120 Viktor Poslončec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - - - 100 130 100 330
121 Hrvoje Bolešić 4 V. gimnazija Zagreb - 140 - 180 - - - 320
122 Nino Magić 3 Tehnička škola Čakovec 100 32 50 20 - 50 50 302
123 Danijel Slavulj 4 RIK Popovača - - - - 168 129 - 297
124 Bruno Delić 3 Gimnazija Velika Gorica 116 - - 180 - - - 296
125 Sven Posavec 4 Prva gimnazija Varaždin 100 100 95 - - - - 295
126 Josipa Bodrožić-Selak 3 III. gimnazija Split - 100 70 - - 120 - 290
127 Ivona Tomašić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 - - 180 - - - 280
128 Ivan Vrkić 3 III. gimnazija Zagreb - 93 - - 184 - - 277
129 Laura Kunjašić 3 III. gimnazija Split - - - 100 100 - 74 274
130 Luka Kodrnja 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - 116 154 270
131 Leona Wright 3 III. gimnazija Split - - - 100 100 - 66 266
132 Eva Knežević 3 III. gimnazija Zagreb - - - 86 100 75 - 261
133 Lana Crnobrnja Perenčevi 3 III. gimnazija Zagreb - - 45 - 100 55 50 250
133 Bernard Spiegl 3 III. gimnazija Zagreb - 124 - 126 - - - 250
135 Lovro Puh 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 100 142 - - - - - 242
136 Filip Škrlec 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci - 136 105 - - - - 241
137 Jakov Vulama 4 III. gimnazija Zagreb 100 77 - - - 60 - 237
138 Renato Čiž 3 RIK Popovača - - - - 217 - - 217
139 Lucija Marinac 3 III. gimnazija Zagreb - - - 86 76 50 - 212
140 Matej Ivaniček 3 XV. gimnazija Zagreb - - - - - 205 - 205
141 Sebastian Krznarić 3 Tehnička škola Čakovec - - 50 - 100 50 - 200
141 Josip Pavicic 3 III. gimnazija Osijek 100 - - 100 - - - 200
141 Hrvoje Rađa 3 III. gimnazija Split - - - - 100 100 - 200
141 Matija Turk 3 III. gimnazija Zagreb - 130 70 - - - - 200
145 Antonio Babić 3 XIII. gimnazija Zagreb - - - - - - 196 196
145 Ivor Kakuk 3 Gimnazija Požega - - - 50 146 - - 196
147 Ivan Terzić 3 V. gimnazija Zagreb 100 94 - - - - - 194
148 Marin Ujević 4 III. gimnazija Split - - 90 100 - - - 190
149 Marija Dragošević 3 III. gimnazija Split - 100 70 - - - - 170
150 Duje Drobac 4 III. gimnazija Split - - 63 100 - - - 163
151 Petra Mlinarek 3 III. gimnazija Zagreb - - - 86 - 70 - 156
152 Vid Mužević 3 V. gimnazija Zagreb - - 55 - 100 - - 155
153 Mislav Petrović 3 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 94 57 - - - - - 151
154 Stjepan Gotovac 4 Gimnazija Požega 100 50 - - - - - 150
154 Filip Zrnčić 4 Gimnazija Požega 100 - 50 - - - - 150
156 Josip Frkin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 148 - - - - - 148
157 Nikola Banković 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - - 140 140
158 Benedikt Prpić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 100 38 - - - - - 138
159 Gabrijel Turčić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - - 124 124
160 Dominik Kerner 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 100 20 - - - - - 120
161 Nikola Olčar 3 Tehnička škola Čakovec 116 - - - - - - 116
161 Bruno Đapić 3 III. gimnazija Zagreb 50 - - 66 - - - 116
163 Jan Juričić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - 115 - - - - 115
164 Slavko Rodin 3 III. gimnazija Split - - - - 104 - - 104
165 Emina Ajeti 3 III. gimnazija Split - - - 100 - - - 100
165 Matija Bognar 3 XV. gimnazija Zagreb 100 - - - - - - 100
165 Vanja Buturac 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 100 - - - - - - 100
165 Antonio Cerović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 100 - - - - - - 100
165 Krešimir Domazet 3 III. gimnazija Split 100 - - - - - - 100
165 Denis Hodak 3 Gimnazija Požega - - - 100 - - - 100
165 Bruno Jakoubek 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 50 50 0 - - - - 100
165 Margareta Jurišić 3 II. gimnazija Zagreb 100 - - - - - - 100
165 Martin Kranjčec 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 100 - - - - - - 100
165 Antonio Krivić 3 III. gimnazija Split - 100 - - - - - 100
165 Toni Novosel 3 Tehnička škola Bjelovar - 100 - - - - - 100
165 Ivan Skorupan 4 XV. gimnazija Zagreb 100 - - - - - - 100
165 Mislav Stojanović 4 V. gimnazija Zagreb 100 - - - - - - 100
165 Petar Zec 4 Centar tehničke kulture Rijeka 100 - - - - - - 100
165 Filp Zmiša 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 - - - - - - 100
165 Karlo Čuljak 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 100 - - - - - - 100
165 Marin Švenda 4 Tehnička škola Čakovec 100 - - - - - - 100
182 Tin Jagar 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - - 98 - - - 98
183 Marin Šimić 4 III. gimnazija Split - - 90 - - - - 90
184 Marin Doričić 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - 89 - - - - - 89
185 Renato Štrbac 4 Centar tehničke kulture Rijeka - - 33 - 0 - 48 81
186 Ante Kolobarić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - - - - - 63 - 63
187 Nikola Kešćec 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 - - - - - - 50