HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO (za pozivanje na JHIO - vrednuje se 6 najboljih kola)
OSNOVNE ŠKOLE / I. PODSKUPINA
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 UKUPNO
1 Marko Dorčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 172 75 165 100 195 134 866
2 Matija Bujanic 6 MIS Strahoninec 100 148 50 180 115 113 134 790
3 Ivan Janjić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 100 100 84 180 160 76 84 708
4 Dora Lendvaj 5 RIK Popovača 100 100 50 100 100 132 124 656
5 Fabijan Pitlović 5 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod - 34 80 180 115 116 124 649
6 Relja Šegvić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 82 50 100 70 96 180 628
7 Patrik Modrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 94 80 100 100 50 106 580
7 Pavla Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 100 90 100 100 70 90 580
9 Ingo Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 80 50 92 100 135 30 557
10 Borna Janežić 5 Dom mladih Rijeka 100 44 50 100 100 80 100 530
11 Samuel Sobočan 5 MIS Strahoninec 100 75 50 100 65 70 100 510
12 Fran Lešković 6 RIK Popovača 100 50 50 46 40 116 114 476
12 Lucija Uroić 6 Robotičko informatički klub Križ 100 63 98 50 50 65 100 476
14 Nikolina Katavić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 44 70 100 - 70 50 434
15 Lovro Milišić 6 OŠ Retkovec Zagreb 100 28 50 100 100 - 50 428
16 Viktor Merćep 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 100 50 36 73 100 50 50 423
17 Vlatko Borevković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 94 100 100 110 - - 404
18 Bartol Dlačić 5 Dom mladih Rijeka 100 38 48 - 100 50 50 386
19 Leo Stričak 6 MIS Strahoninec 50 12 48 100 50 78 50 376
20 Nino Strčić 6 Klub informatičara otoka Krka 100 44 50 94 20 50 28 366
21 Maro Štefanić 6 Dom mladih Rijeka - 88 - - 100 85 85 358
22 Ana Ilakovac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 38 48 50 50 55 50 353
23 Andrija Palašek 6 MIS Strahoninec 50 38 50 50 80 70 50 350
24 Ivan Badrov 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 20 50 100 76 - 50 346
25 Grga Filajdić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 32 50 20 100 50 50 332
26 Fabjan Markovinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 - 50 100 - 81 - 331
27 Šimun Bilas 6 MIS Strahoninec 50 23 50 - 100 50 50 323
28 Domagoj Gavranić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 100 26 85 - - 101 - 312
29 Petra Vučak 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 20 20 50 - 60 50 300
30 Nika Krsnik 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 44 20 - 70 60 50 294
31 Magdalena Kavka 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 50 50 23 55 50 50 30 285
32 Roko Stanić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 50 18 8 50 26 70 50 264
33 Vito Križaić 6 MIS Strahoninec 50 32 50 - 65 - 50 247
34 Ida Boić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 26 18 25 50 47 50 218
34 Dora Planinc 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 30 18 50 50 - 50 20 218
36 Jan Pintar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 - - - 50 50 50 200
37 Elisa Marčinko 6 Centar tehničke kulture Rijeka - 52 68 70 - - - 190
38 Alek Blečić 6 Dom mladih Rijeka - - - - 100 80 - 180
38 Klara Puvača 5 Dom mladih Rijeka - - - - - 80 100 180
38 Martin Vrbovčan 6 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije - - 50 - 60 - 70 180
41 Marin Topolnjak 5 MIS Strahoninec 20 - 20 16 - 50 48 154
41 Martin Zadravec 5 MIS Strahoninec 50 38 20 46 - - - 154
43 Dolores Crnjac 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - - - 20 50 50 30 150
44 Matej Ban 5 Klub informatičara otoka Krka - - - - 20 50 50 120
45 Dora Kralj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 - - 16 55 20 111
46 Jana Antolović 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin - - - 20 20 50 - 90
46 Ivan Bezjak 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 50 20 - 20 - - 90
48 Dorian Bariša 6 Centar tehničke kulture Rijeka 50 38 0 - - - - 88
49 Jan Belak 5 MIS Strahoninec 20 20 18 16 - - - 74
50 Fran Babić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - - - - - - 66 66
50 Ivan Đudarić 6 RIK Popovača - - 50 16 - - - 66
52 Janko Šeler 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 0 8 8 - 0 56
53 Renato Krpan 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 - - - - - - 50
53 Fran Mlinac 5 Robotičko informatički klub Križ 50 - - - - - - 50
53 Vedran Novaković 5 MIS Strahoninec 50 - - - - - - 50
53 Marko Prgomet 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - 0 18 12 20 - - 50
57 Roko Jović 5 Dom mladih Rijeka - 38 - - - - - 38
57 Jakov Robić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 38 - - - - - 38
59 Luka Dakić 5 MIS Strahoninec 26 - - - - - - 26
60 Lucija Dikanović 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 - - - - 0 - 20
60 Marin Hrvaćanin 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - - - 20 - - - 20
60 Ivan Gabriel Šemper 5 Centar tehničke kulture Rijeka - 20 - - - - - 20