HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO (za pozivanje na JHIO - vrednuje se 6 najboljih kola)
OSNOVNE ŠKOLE / II. PODSKUPINA
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 UKUPNO
1 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 180 340 320 296 320 392 310 1978
2 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 180 268 210 250 210 380 248 1566
3 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 156 268 140 230 406 154 240 1454
4 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 108 204 150 252 236 302 260 1404
5 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 142 140 200 276 320 208 1286
6 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 100 190 145 172 252 132 280 1171
7 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 112 154 140 180 240 245 204 1163
8 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 148 140 180 190 280 220 1158
9 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 159 120 180 266 126 152 1003
10 Andrej Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 116 142 140 180 180 - 190 948
11 Ivan Vojvodić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 172 130 180 - 154 180 916
12 Eno Peršić 8 MIS Strahoninec 100 148 - 180 180 126 156 890
13 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 100 124 105 180 186 129 164 888
14 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 148 90 180 150 148 156 882
15 Jura Hostić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 166 75 100 278 - 134 853
16 Orsat Puljizević 8 OŠ Mokošica 116 158 140 180 190 - 60 844
17 Jan Murić 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije - 148 85 194 192 205 - 824
18 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 136 75 165 150 131 134 816
19 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 100 100 180 100 165 124 769
20 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 126 108 100 100 175 134 743
21 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 100 85 180 115 86 156 737
22 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 100 100 164 65 170 98 732
23 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 100 100 180 115 106 124 725
24 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 100 100 88 180 100 95 115 690
25 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 100 134 75 180 100 67 100 689
26 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 100 94 50 180 100 130 - 654
27 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 100 73 100 180 - 50 603
28 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 100 86 40 180 100 - 74 580
29 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 100 80 50 80 100 109 100 569
30 Nikola Kušen 8 Prva gimnazija Varaždin - - - 180 130 230 - 540
31 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 100 58 - 100 101 74 533
32 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 100 63 100 100 50 65 98 526
33 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 50 98 100 85 81 50 514
34 Aleks Florijan 8 MIS Strahoninec 50 70 80 96 100 99 - 495
35 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 100 44 48 100 26 130 50 472
36 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 55 44 50 100 100 50 - 399
37 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec - 10 50 96 100 50 50 356
38 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod - 38 50 90 60 55 50 343
39 Filip Cvjetićanin 7 MIS Strahoninec 100 44 - 100 - 96 - 340
40 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 49 6 6 75 59 50 50 289
41 Mihael Maslov 8 OŠ Zrinskih Nuštar - 38 88 21 100 - 25 272
41 Josip Šarec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 88 80 104 - - - 272
43 David Vodopija 7 Dom mladih Rijeka 100 - 50 - 65 55 - 270
44 Ivor Dakić 8 OŠ Zrinskih Nuštar - 32 88 19 100 - 25 264
45 Martin Majsec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 100 - 53 96 - - - 249
46 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar - 38 68 21 50 50 20 247
47 Miron Lončarić 7 Centar tehničke kulture Rijeka - 29 48 20 44 - 50 191
48 Filip Jamuljak 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 46 - 96 40 - - 182
49 Marin Šipek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 38 30 - - - - 168
50 Vilim Hrupelj 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 - 50 - - - - 150
50 Filip Jakšić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 50 - - - - - 150
50 Silvija Rade 7 Centar tehničke kulture Rijeka 100 - 50 - - - - 150
53 Ilija Biškup 8 MIS Strahoninec 94 - - - - - 50 144
54 Matej Golub 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 50 44 48 - - - - 142
55 Vito Anić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - - - - - - 110 110
56 Domagoj Sabolić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - - 105 - - - - 105
57 Andrey Tolstikov 8 Centar tehničke kulture Rijeka 100 - - - - - - 100
58 Mateo Karakaš 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 50 0 8 20 20 - - 98
59 Lovro Vidović 7 MIS Strahoninec 50 - 20 - 20 - - 90
60 Adrijan Hirnig 8 Centar tehničke kulture Rijeka - - 50 - - - - 50
60 Maksimilijan Hižman 7 MIS Strahoninec 50 - - - - - - 50
62 Lukas Baltas 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 38 - - - - - 38
62 Josip-Benjamin Szabo 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar - 38 - - - - - 38
64 Lucijan Hrvaćanin 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - - - 30 - - - 30
65 Mate Baković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 20 0 - - - - 20
65 Michael Kiršek 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 20 - - - - - - 20
65 Mateo Kos 7 Centar tehničke kulture Rijeka - 20 - - - - - 20
65 Silvio Pokorni 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar - 20 - - - - - 20