HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
SREDNJE ŠKOLE / 4. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 UKUPNO
1 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 376 380 300 400 475 352 310 2593
2 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 224 376 420 356 490 392 334 2592
3 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 260 316 365 286 470 370 276 2343
4 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 296 348 380 312 380 322 236 2274
5 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 274 356 280 222 434 317 372 2255
6 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 316 380 273 208 280 302 300 2059
7 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 100 380 210 262 406 280 220 1858
8 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 164 318 140 192 406 320 308 1848
9 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 196 284 215 296 330 324 130 1775
10 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 140 260 265 218 400 275 172 1730
11 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 180 191 140 230 236 302 268 1547
12 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb 100 254 165 192 266 300 232 1509
13 Božidar Grgur Drmić 4 II. gimnazija Zagreb 108 320 170 - 384 280 218 1480
14 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 100 180 110 230 266 285 224 1395
15 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 116 100 150 200 250 355 175 1346
16 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb - 172 170 178 311 220 220 1271
17 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 100 148 140 180 204 210 100 1082
18 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 100 174 120 180 220 144 140 1078
19 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 100 166 140 180 236 131 124 1077
20 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 100 172 110 180 182 200 132 1076
21 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb - 172 110 180 138 220 174 994
22 Igor Kladarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - 202 100 - 116 210 282 910
23 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 100 148 50 100 180 137 134 849
24 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 100 124 75 116 194 150 84 843
25 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 100 100 50 180 100 185 124 839
26 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 100 100 50 124 222 166 50 812
27 Marko Lazarić 4 Društvo informatičara Pula 100 188 145 180 180 - - 793
28 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 70 116 50 180 100 160 106 782
29 Karlo Kovačić 4 Tehnička škola Čakovec 116 142 - 192 180 - 144 774
30 Jelena Janjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 100 148 115 192 - 128 89 772
31 Tomi Mavrin 4 Tehnička škola Čakovec 100 93 - 120 130 116 164 723
32 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 100 128 50 180 140 - 110 708
33 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega 50 86 50 160 100 130 106 682
34 Mario Zelić 4 Gimnazija Požega 100 134 - 164 130 115 - 643
35 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega - 80 50 168 100 185 50 633
36 Vito Lončarević 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 100 100 - - 130 157 144 631
37 Rino Čala 4 III. gimnazija Split 100 148 140 - 216 - - 604
38 Marko Kraljić 4 Tehnička škola Čakovec 100 93 70 180 - 8 134 585
39 Luka Dumančić 4 V. gimnazija Zagreb 128 310 140 - - - - 578
40 Ivan Rissi 4 Prva gimnazija Varaždin - 180 - 180 - 86 124 570
41 Dominik Špiljak 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 100 164 - - 180 - - 444
42 Anel Novak 4 Prva gimnazija Varaždin 100 124 80 - - 116 - 420
43 Ivan Vlašić 4 III. gimnazija Zagreb 100 100 30 - 135 - 50 415
44 Danijel Dražetić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 100 - 50 - 100 160 - 410
45 Joshua Samuel Bell 4 III. gimnazija Zagreb - - 46 180 109 65 - 400
46 Anton Frlan 4 Centar tehničke kulture Rijeka 100 100 40 - 156 - - 396
47 Luka Martić 4 III. gimnazija Split 100 - 100 180 - - - 380
48 Mario Đurić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 74 - - - 160 106 360
49 Robert Pendelić 4 XV. gimnazija Zagreb - - - - 236 110 - 346
50 Hrvoje Bolešić 4 V. gimnazija Zagreb - 140 - 180 - - - 320
51 Danijel Slavulj 4 RIK Popovača - - - - 168 129 - 297
52 Sven Posavec 4 Prva gimnazija Varaždin 100 100 95 - - - - 295
53 Lovro Puh 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 100 142 - - - - - 242
54 Jakov Vulama 4 III. gimnazija Zagreb 100 77 - - - 60 - 237
55 Marin Ujević 4 III. gimnazija Split - - 90 100 - - - 190
56 Duje Drobac 4 III. gimnazija Split - - 63 100 - - - 163
57 Stjepan Gotovac 4 Gimnazija Požega 100 50 - - - - - 150
57 Filip Zrnčić 4 Gimnazija Požega 100 - 50 - - - - 150
59 Nikola Banković 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - - 140 140
60 Benedikt Prpić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 100 38 - - - - - 138
61 Gabrijel Turčić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - - 124 124
62 Dominik Kerner 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 100 20 - - - - - 120
63 Jan Juričić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - 115 - - - - 115
64 Vanja Buturac 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 100 - - - - - - 100
64 Bruno Jakoubek 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 50 50 0 - - - - 100
64 Ivan Skorupan 4 XV. gimnazija Zagreb 100 - - - - - - 100
64 Mislav Stojanović 4 V. gimnazija Zagreb 100 - - - - - - 100
64 Petar Zec 4 Centar tehničke kulture Rijeka 100 - - - - - - 100
64 Marin Švenda 4 Tehnička škola Čakovec 100 - - - - - - 100
70 Marin Šimić 4 III. gimnazija Split - - 90 - - - - 90
71 Marin Doričić 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - 89 - - - - - 89
72 Renato Štrbac 4 Centar tehničke kulture Rijeka - - 33 - 0 - 48 81