HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
UKUPNO
OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 UKUPNO
1 Josip Klepec 3 XV. gimnazija Zagreb 310 380 416 276 536 392 308 2618
2 Josip Kelava 4 Prva gimnazija Varaždin 376 380 300 400 475 352 310 2593
3 Adrian Beker 4 XV. gimnazija Zagreb 224 376 420 356 490 392 334 2592
4 Martin Josip Kocijan 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 246 372 317 338 406 392 334 2405
5 Vilim Lendvaj 3 XV. gimnazija Zagreb 230 380 305 416 380 392 298 2401
6 Vedran Kurdija 4 XV. gimnazija Zagreb 260 316 365 286 470 370 276 2343
7 Luka Jovanović 3 XV. gimnazija Zagreb 316 284 265 266 490 392 308 2321
8 Marin Kišić 4 Prva gimnazija Varaždin 296 348 380 312 380 322 236 2274
9 Bruno Iljazović 4 XV. gimnazija Zagreb 274 356 280 222 434 317 372 2255
10 Krešimir Nežmah 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 180 340 320 296 320 392 310 2158
11 Leonard Inkret 3 XV. gimnazija Zagreb 166 332 160 230 584 380 230 2082
12 Robert Benić 4 XV. gimnazija Zagreb 316 380 273 208 280 302 300 2059
13 Lovro Nuić 3 XV. gimnazija Zagreb 144 380 220 236 345 377 240 1942
14 Kristijan Verović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 132 280 220 230 316 392 308 1878
15 Lovro Kalinovčić 2 XV. gimnazija Zagreb 204 380 215 350 330 380 - 1859
16 Marin Knežević 4 XV. gimnazija Zagreb 100 380 210 262 406 280 220 1858
17 Ivan Avirović 4 Prva gimnazija Varaždin 164 318 140 192 406 320 308 1848
18 Luka Merćep 3 V. gimnazija Zagreb 280 252 176 208 346 380 188 1830
19 Jurica Horvat 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 144 252 140 266 423 380 220 1825
20 Luka Tomić 4 V. gimnazija Zagreb 196 284 215 296 330 324 130 1775
21 Patrik Pavić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 180 268 210 250 210 380 248 1746
22 Tvrtko Brekalo 4 III. gimnazija Osijek 140 260 265 218 400 275 172 1730
23 Petar Nizić-Nikolac 3 XV. gimnazija Zagreb - 380 130 230 300 370 272 1682
24 Paula Vidas 3 XV. gimnazija Zagreb 176 268 165 252 240 280 280 1661
25 Matko Petrović 3 XV. gimnazija Zagreb 180 204 190 232 266 320 240 1632
26 Dominik Fistrić 2 XV. gimnazija Zagreb 120 340 170 246 356 380 - 1612
27 Marko Čengić 1 XV. gimnazija Zagreb 180 172 186 230 256 380 200 1604
28 Dorijan Lendvaj 7 RIK Popovača 156 268 140 230 406 154 240 1594
29 Pavel Kliska 1 XV. gimnazija Zagreb 172 206 205 204 218 305 268 1578
30 Borna Šimić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 148 214 195 230 380 195 200 1562
31 Pavo Matanović 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 180 191 140 230 236 302 268 1547
32 Grgur Crnogorac 3 XV. gimnazija Zagreb 100 246 145 180 381 280 192 1524
33 Vedran Cifrek 8 MIS Strahoninec 108 204 150 252 236 302 260 1512
34 Ana Crnković 4 XV. gimnazija Zagreb 100 254 165 192 266 300 232 1509
35 Božidar Grgur Drmić 4 II. gimnazija Zagreb 108 320 170 - 384 280 218 1480
36 Borna Cafuk 3 Gimnazija Bjelovar 140 286 170 180 280 240 180 1476
37 Gabrijel Jambrošić 2 XV. gimnazija Zagreb 116 234 150 230 220 285 224 1459
38 Teo Samaržija 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 148 214 205 216 266 225 178 1452
39 Mislav Brnetić 1 XV. gimnazija Zagreb 148 268 120 200 195 290 212 1433
40 Patrik Đurđević 2 XV. gimnazija Zagreb 130 172 155 180 280 290 200 1407
41 Franko Leon Tokalić 4 V. gimnazija Zagreb 100 180 110 230 266 285 224 1395
42 Dominik Matijaca 2 III. gimnazija Split 162 180 110 200 276 290 172 1390
43 Bartol Markovinović 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 142 140 200 276 320 208 1386
44 Karlo Franić 2 XV. gimnazija Zagreb 100 214 154 228 166 280 214 1356
45 Patrik Vasung 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 116 100 150 200 250 355 175 1346
46 Leon Stjepan Uroić 1 XV. gimnazija Zagreb 100 172 180 190 186 280 192 1300
47 Ivan Novak 3 Srednja škola Vrbovec 116 140 135 230 186 215 272 1294
48 Dorian Granoša 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 164 180 135 150 296 260 100 1285
49 Lucija Žužić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 156 172 150 192 106 280 220 1276
50 Ivan Jambrešić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 112 154 140 180 240 245 204 1275
51 Hrvoje Abramović 4 XV. gimnazija Zagreb - 172 170 178 311 220 220 1271
51 Vlatko Rohak 8 RIK Popovača 100 190 145 172 252 132 280 1271
53 Ema Borevković 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 148 140 180 190 280 220 1258
53 Jerko Šegvić 1 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 166 90 180 246 290 186 1258
55 Valentino Vukelić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 148 204 225 180 180 180 122 1239
56 Mauricio Šmit 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 180 268 150 - 230 210 190 1228
57 Mateo Dujić 3 III. gimnazija Split 120 172 135 180 266 210 140 1223
58 Fran Halambek 3 XV. gimnazija Zagreb 116 164 125 180 230 240 164 1219
59 Filip Rukavina 2 V. gimnazija Zagreb 100 142 140 180 180 200 232 1174
60 Nika Utrobičić 1 III. gimnazija Split 110 180 140 180 242 210 100 1162
61 Toma Puljak 3 III. gimnazija Split 100 126 135 180 266 200 110 1117
62 Antonio Lukić 1 XV. gimnazija Zagreb 100 172 135 180 156 195 166 1104
63 Eugen Bošnjak 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 159 120 180 266 126 152 1103
64 Filip Barbarić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 108 172 115 180 276 119 132 1102
65 Mihael Pristav 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 100 172 105 180 195 245 100 1097
66 Jakov Manjkas 1 Gimnazija Bjelovar 180 123 165 216 220 - 190 1094
67 Luka Džimbeg 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 100 - 180 170 280 262 1092
68 Karlo Gjogolović 2 Gimnazija Požega 100 148 105 156 236 210 132 1087
69 Adrian Brajković 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 116 158 125 - 246 250 188 1083
69 Lana Šprajc 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 100 148 105 180 195 275 80 1083
71 Josip Jerolim Banović 4 III. gimnazija Split 100 148 140 180 204 210 100 1082
72 Petar Mihaljević 4 III. gimnazija Zagreb 100 174 120 180 220 144 140 1078
73 Matija Jurić 4 V. gimnazija Zagreb 100 166 140 180 236 131 124 1077
74 Tin Blažević 4 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 100 172 110 180 182 200 132 1076
75 Roko Parać 3 XV. gimnazija Zagreb 108 172 185 - 216 210 180 1071
76 Dominik Balog 2 XV. gimnazija Zagreb 138 164 150 180 216 - 186 1034
77 Anto Matanović 2 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 100 142 50 180 246 180 124 1022
78 Ana Vajić 1 XV. gimnazija Zagreb 100 148 100 180 200 185 100 1013
79 Marko Vlaić 1 XV. gimnazija Zagreb 100 158 130 180 186 126 124 1004
80 Tomislav Babić 4 XV. gimnazija Zagreb - 172 110 180 138 220 174 994
81 Boris Španić 7 Centar tehničke kulture Rijeka 100 124 105 180 186 129 164 988
82 Mirko Džaja 3 III. gimnazija Split - 100 140 180 236 210 108 974
83 Sara Lazarušić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 148 90 180 150 148 156 972
84 Karlo Josip Kardum 1 XV. gimnazija Zagreb 100 148 107 180 174 136 124 969
85 Luka Habuš 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 100 252 130 194 - 175 112 963
86 Tea Arvaj 3 III. gimnazija Osijek 100 125 - 180 160 220 172 957
86 Adrian Cvijanović 1 XV. gimnazija Zagreb 100 97 110 180 200 136 134 957
88 Andrej Čizmarević 8 Dom mladih Rijeka 116 142 140 180 180 - 190 948
89 Marko Dorčić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 172 75 165 100 195 134 941
90 Fabijan Bošnjak 2 XV. gimnazija Zagreb 108 165 - 136 266 260 - 935
90 Ivan Sinčić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 132 - 115 252 - 260 176 935
92 Filip Beleta 1 XV. gimnazija Zagreb 100 172 100 124 184 170 84 934
93 Ivan Vojvodić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 172 130 180 - 154 180 916
94 Lovro Srebačić 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 100 136 95 174 130 116 164 915
95 Igor Kladarić 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod - 202 100 - 116 210 282 910
96 Matija Kukić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 136 75 165 150 131 134 891
97 Eno Peršić 8 MIS Strahoninec 100 148 - 180 180 126 156 890
98 Nikola Sole 3 V. gimnazija Zagreb - 172 50 180 262 - 224 888
99 Ivan Milinović 1 XV. gimnazija Zagreb - 78 70 180 206 185 166 885
100 Luka Benić 3 Gimnazija Požega 100 142 108 160 147 129 94 880
101 Matko Radojčić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 100 148 80 180 65 200 106 879
102 Domagoj Barbarić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 100 100 180 100 165 124 869
103 Jakša Bilać 1 XV. gimnazija Zagreb - 148 130 148 154 180 98 858
104 Gabrijel Boduljak 3 III. gimnazija Split - 140 - 164 276 146 130 856
105 Jura Hostić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 166 75 100 278 - 134 853
106 Vinko Sabolčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 116 172 65 - 186 125 188 852
107 Nikola Tovernić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 100 148 50 100 180 137 134 849
108 Filip Relić 3 XV. gimnazija Zagreb 100 100 80 172 194 68 134 848
109 Orsat Puljizević 8 OŠ Mokošica 116 158 140 180 190 - 60 844
110 Petar Borko 3 Prva gimnazija Varaždin 108 148 105 180 - 150 152 843
110 Tomi Stanišić 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 126 108 100 100 175 134 843
110 Tin Županović 4 III. gimnazija Zagreb 100 124 75 116 194 150 84 843
113 Matija Bujanic 6 MIS Strahoninec 100 148 50 180 115 113 134 840
114 Patrik Lesjak 4 Tehnička škola Čakovec 100 100 50 180 100 185 124 839
115 Marko Filipović 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 148 - 180 230 180 - 838
116 Marin Varivoda 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 180 250 145 - 260 - - 835
117 Joško Kristić 3 III. gimnazija Split 50 218 110 192 262 - - 832
118 Tio Špicar 1 MIS Strahoninec 108 148 95 180 120 178 - 829
119 Mia Gerčko 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 100 100 180 115 106 124 825
120 Jan Murić 8 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije - 148 85 194 192 205 - 824
121 Lucija Ilakovac 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 100 85 180 115 86 156 822
122 Sven Radovinović 4 III. gimnazija Zagreb 100 100 50 124 222 166 50 812
122 Matko Šimić 1 XV. gimnazija Zagreb - 148 50 180 170 132 132 812
124 Fran Zekan 2 V. gimnazija Zagreb 100 148 140 180 110 126 - 804
125 Bernard Inkret 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 100 100 164 65 170 98 797
125 Ivan Rubinić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 100 148 - 180 196 65 108 797
127 Marko Lazarić 4 Društvo informatičara Pula 100 188 145 180 180 - - 793
128 Bruno Benčević 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 100 63 - 176 134 185 130 788
129 Luka Šimek 2 XV. gimnazija Zagreb - 180 160 190 94 161 - 785
130 Ivan Janjić 6 OŠ Zrinskih Nuštar 100 100 84 180 160 76 84 784
131 Marko Puntarić 4 Gimnazija Požega 70 116 50 180 100 160 106 782
132 Božidar Zrnić 7 Dom mladih Rijeka 100 100 88 180 100 95 115 778
133 Nino Nađ 3 Tehnička škola Čakovec 100 26 100 176 110 165 100 777
134 Karlo Kovačić 4 Tehnička škola Čakovec 116 142 - 192 180 - 144 774
135 Jelena Janjić 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 100 148 115 192 - 128 89 772
136 Krunoslav Tomičić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 100 134 80 140 150 - 154 758
137 Petar Knežević 7 Dom mladih Rijeka 100 134 75 180 100 67 100 756
138 Borna Massari 1 Dom mladih Rijeka - - 100 176 180 180 116 752
139 Luka Ravenšćak 3 Tehnička škola Bjelovar 100 100 55 100 110 121 164 750
140 Antonio Janjić 3 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 100 142 - 180 127 190 - 739
141 Maja Drmač 1 XV. gimnazija Zagreb - - 105 180 144 175 124 728
142 Vjeko Dimić 3 III. gimnazija Split 100 94 100 164 180 86 - 724
143 Tomi Mavrin 4 Tehnička škola Čakovec 100 93 - 120 130 116 164 723
144 Ivan Cepanec 1 Robotičko informatički klub Križ 100 - 120 180 100 63 156 719
144 Marko Srpak 1 Prva gimnazija Varaždin 100 - 95 164 180 80 100 719
146 Bartul Kovačić 3 III. gimnazija Split 100 172 - 180 256 - - 708
146 Jura Vuković 4 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 100 128 50 180 140 - 110 708
148 Dora Lendvaj 5 RIK Popovača 100 100 50 100 100 132 124 706
148 Til Ocvirk 1 XV. gimnazija Zagreb - 158 80 180 172 - 116 706
150 Milan Buljan 3 III. gimnazija Split 100 98 135 - 136 165 50 684
151 Božo Kvesić 4 Gimnazija Požega 50 86 50 160 100 130 106 682
152 Relja Šegvić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 82 50 100 70 96 180 678
153 Karlo Srdoč 7 Klub informatičara otoka Krka 100 94 50 180 100 130 - 654
154 Pavla Čančar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 100 90 100 100 70 90 650
155 Fabijan Pitlović 5 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod - 34 80 180 115 116 124 649
156 Mario Zelić 4 Gimnazija Požega 100 134 - 164 130 115 - 643
157 Domagoj Lokner 4 Gimnazija Požega - 80 50 168 100 185 50 633
158 Vito Lončarević 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 100 100 - - 130 157 144 631
159 Patrik Modrić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 94 80 100 100 50 106 630
160 Fran Meglić 8 MIS Strahoninec 100 80 50 80 100 109 100 619
161 Mateo Drk 3 Tehnička škola Čakovec 100 71 70 100 100 121 50 612
162 Luka Korov 2 Gimnazija Požega 100 50 50 100 100 116 95 611
163 Martin Bakač 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 100 96 80 116 100 116 - 608
164 Rino Čala 4 III. gimnazija Split 100 148 140 - 216 - - 604
165 Franko Guberina 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 100 73 100 180 - 50 603
166 Nena Vukšić 3 III. gimnazija Split 100 100 105 100 100 90 - 595
167 Ingo Pavić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 80 50 92 100 135 30 587
168 Marta Gračner 3 Srednja škola Vrbovec - 94 70 156 100 165 - 585
168 Marko Kraljić 4 Tehnička škola Čakovec 100 93 70 180 - 8 134 585
170 Petar Dušević 7 Dom mladih Rijeka 100 86 40 180 100 - 74 580
170 Antonio Mišić 1 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 100 74 50 96 100 60 100 580
172 Luka Dumančić 4 V. gimnazija Zagreb 128 310 140 - - - - 578
173 Jelena Cepanec 8 Robotičko informatički klub Križ 100 63 100 100 50 65 98 576
173 Viktorija Smlatić 3 III. gimnazija Split - 100 100 - 100 120 156 576
175 Borna Janežić 5 Dom mladih Rijeka 100 44 50 100 100 80 100 574
175 Rajković Matija 3 Tehnička škola Bjelovar 50 124 70 100 - 98 132 574
175 Sebastian Soldat 1 Gim. J. Slavenskog Čakovec, Međimurski informatički klub 100 44 75 - 100 175 80 574
178 Ivan Rissi 4 Prva gimnazija Varaždin - 180 - 180 - 86 124 570
179 Roko Cvitković 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 50 98 100 85 81 50 564
180 Samuel Sobočan 5 MIS Strahoninec 100 75 50 100 65 70 100 560
181 Mislav Perić 2 Gimnazija Požega - 125 60 - 180 190 - 555
182 Karlo Puh 2 Srednja škola Krapina - - - - 220 165 156 541
183 Nikola Kušen 8 Prva gimnazija Varaždin - - - 180 130 230 - 540
184 Andrija Nakić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 124 100 50 100 - 165 - 539
185 Josip Zavada 3 III. gimnazija Zagreb - 136 70 180 150 - - 536
186 Roko Barišić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 100 58 - 100 101 74 533
187 Ante Vladušić 3 III. gimnazija Split - - 38 - 210 170 110 528
188 Lucija Uroić 6 Robotičko informatički klub Križ 100 63 98 50 50 65 100 526
189 Sven Stanisavljević 2 Prva gimnazija Varaždin 100 124 - 180 - 120 - 524
190 Fran Lešković 6 RIK Popovača 100 50 50 46 40 116 114 516
191 Marko Lihter 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - 190 157 168 515
192 Marko Gregurović 3 Srednja škola Krapina - - - - 156 190 166 512
193 Petar Poljarevic 3 III. gimnazija Osijek 100 - 90 140 100 - 74 504
194 Borna Colarić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 44 75 100 100 60 72 501
195 Matej Kožica 2 III. gimnazija Split 100 86 50 164 100 - - 500
196 Damjan Brala 7 Klub informatičara otoka Krka 100 44 48 100 26 130 50 498
197 Aleks Florijan 8 MIS Strahoninec 50 70 80 96 100 99 - 495
198 Kej Filipin 1 XV. gimnazija Zagreb 100 148 60 180 - - - 488
198 Filip Kuzminski 3 Prva gimnazija Varaždin 100 248 140 - - - - 488
200 Goran Petrović 3 Prva gimnazija Varaždin 108 94 105 180 - - - 487
201 Nikola Capan 1 XV. gimnazija Zagreb - 142 - 180 - - 158 480
202 Josip Bartulović 2 III. gimnazija Split 100 100 75 - 110 90 - 475
203 Mateo Mofardin 1 OŠ Vladimira Nazora Pazin 100 - 105 - 125 81 50 461
204 Viktor Merćep 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 100 50 36 73 100 50 50 459
205 Dominik Kinkela 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - 74 96 176 - - 110 456
206 Matej Đudarić 1 RIK Popovača - 38 75 100 100 - 141 454
207 Max Carin Balić 2 XV. gimnazija Zagreb 100 - 95 - 130 121 - 446
208 Dominik Špiljak 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 100 164 - - 180 - - 444
209 Nikolina Katavić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 44 70 100 - 70 50 434
210 Dario Ćirić 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - 112 140 180 - - - 432
211 Petra Brčić 3 III. gimnazija Split 100 148 - 180 - - - 428
211 Lovro Milišić 6 OŠ Retkovec Zagreb 100 28 50 100 100 - 50 428
213 Marko Flajsig 2 Gimnazija Požega 100 38 50 96 70 - 69 423
214 Anel Novak 4 Prva gimnazija Varaždin 100 124 80 - - 116 - 420
215 Vittorio Vičević 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 50 44 73 100 100 50 - 417
216 Ivan Vlašić 4 III. gimnazija Zagreb 100 100 30 - 135 - 50 415
217 Filip Bilandzija 3 III. gimnazija Osijek 100 204 110 - - - - 414
218 Jakov Cigrovski 2 XV. gimnazija Zagreb 100 166 145 - - - - 411
219 Danijel Dražetić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 100 - 50 - 100 160 - 410
219 Karlo Hlebec 3 Tehnička škola Bjelovar 100 74 70 50 - 71 45 410
219 Erik Jermaniš 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - 100 80 180 - - 50 410
222 Veronika Tvrdy 2 Gimnazija Požega 100 44 48 46 100 - 70 408
223 Vlatko Borevković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 94 100 100 110 - - 404
224 Joshua Samuel Bell 4 III. gimnazija Zagreb - - 46 180 109 65 - 400
225 Vedran Bajšanski 1 Centar tehničke kulture Rijeka 100 100 18 100 - 31 50 399
225 Borna Vuksanović 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 55 44 50 100 100 50 - 399
227 Anton Frlan 4 Centar tehničke kulture Rijeka 100 100 40 - 156 - - 396
228 Leon Sinković-Gašparić 3 Tehnička škola Čakovec 100 72 70 - 100 - 50 392
229 Matej Galić 3 Gimnazija Velika Gorica 116 - 95 180 - - - 391
229 Ana Ilakovac 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 100 38 48 50 50 55 50 391
229 Tome Veršić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 100 44 70 50 50 77 - 391
232 Andrija Palašek 6 MIS Strahoninec 50 38 50 50 80 70 50 388
232 Leo Stričak 6 MIS Strahoninec 50 12 48 100 50 78 50 388
234 Bartol Dlačić 5 Dom mladih Rijeka 100 38 48 - 100 50 50 386
234 Nino Strčić 6 Klub informatičara otoka Krka 100 44 50 94 20 50 28 386
236 Luka Martić 4 III. gimnazija Split 100 - 100 180 - - - 380
237 Frane Škaro 3 III. gimnazija Split - 78 50 100 100 - 50 378
238 Filip Hanžek 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - 100 - 121 154 375
239 Jura Starčević 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 100 108 50 - 65 - 50 373
240 Tomislav Žiger 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - 190 175 - 365
241 Mario Đurić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 74 - - - 160 106 360
242 Maro Štefanić 6 Dom mladih Rijeka - 88 - - 100 85 85 358
243 Matej Ištuk 1 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 80 50 100 - 76 50 356
243 Goran Ladić 8 MIS Strahoninec - 10 50 96 100 50 50 356
245 Grga Filajdić 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 32 50 20 100 50 50 352
246 Mateo Tošić 3 III. gimnazija Split 100 148 - - - - 100 348
247 Robert Špralja 2 Prva gimnazija Varaždin - - - - - 165 182 347
248 Ivan Badrov 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 20 50 100 76 - 50 346
248 Robert Pendelić 4 XV. gimnazija Zagreb - - - - 236 110 - 346
250 Iva Bokšić 3 Gimnazija Matija Mesić Slavonski Brod 100 - - - 180 65 - 345
250 Jakša Vidović 3 Tehnička škola Čakovec - - - - 150 195 - 345
252 Nikša Daković 7 OŠ Vladimir Nazor Slavonski Brod - 38 50 90 60 55 50 343
253 Filip Cvjetićanin 7 MIS Strahoninec 100 44 - 100 - 96 - 340
253 Ena Zelić 2 Gimnazija Požega 100 46 - 44 100 50 - 340
255 Karlo Vučilovski 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - 42 145 152 339
256 Jan Grgić 3 III. gimnazija Zagreb - - 60 - 180 97 - 337
257 Juraj Marušić 3 XV. gimnazija Zagreb - - 125 - - 210 - 335
258 Bojan Štetić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 53 - 100 76 55 48 332
259 Fabjan Markovinović 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 - 50 100 - 81 - 331
260 Viktor Poslončec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - - - 100 130 100 330
261 Šimun Bilas 6 MIS Strahoninec 50 23 50 - 100 50 50 323
262 Hrvoje Bolešić 4 V. gimnazija Zagreb - 140 - 180 - - - 320
262 Sorrel Coumbassa 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 88 - 100 - - 132 320
264 Luka Ivanković 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - - - - 170 148 318
265 Domagoj Gavranić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 100 26 85 - - 101 - 312
266 Magdalena Kavka 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 50 50 23 55 50 50 30 308
267 Velimir Kovačić 1 XV. gimnazija Zagreb - - 125 180 - - - 305
268 Nino Magić 3 Tehnička škola Čakovec 100 32 50 20 - 50 50 302
268 Tomislav Matić 1 V. gimnazija Zagreb 50 44 20 20 70 50 48 302
270 Petra Vučak 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 100 20 20 50 - 60 50 300
271 Danijel Slavulj 4 RIK Popovača - - - - 168 129 - 297
272 Bruno Delić 3 Gimnazija Velika Gorica 116 - - 180 - - - 296
273 Kruno Nerić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 49 6 6 75 59 50 50 295
273 Sven Posavec 4 Prva gimnazija Varaždin 100 100 95 - - - - 295
275 Nika Krsnik 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 44 20 - 70 60 50 294
276 Luka Penjin 2 RIK Popovača - - - - 170 121 - 291
277 Josipa Bodrožić-Selak 3 III. gimnazija Split - 100 70 - - 120 - 290
278 Lora Simic 1 III. gimnazija Osijek - 38 48 84 65 - 50 285
279 Ivona Tomašić 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 - - 180 - - - 280
280 Ivan Vrkić 3 III. gimnazija Zagreb - 93 - - 184 - - 277
281 Laura Kunjašić 3 III. gimnazija Split - - - 100 100 - 74 274
282 Mihael Maslov 8 OŠ Zrinskih Nuštar - 38 88 21 100 - 25 272
282 Roko Stanić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 50 18 8 50 26 70 50 272
282 Josip Šarec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 88 80 104 - - - 272
285 Luka Kodrnja 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - 116 154 270
285 Bojan Puvača 1 Dom mladih Rijeka - - 80 - - 190 - 270
285 David Vodopija 7 Dom mladih Rijeka 100 - 50 - 65 55 - 270
288 Leona Wright 3 III. gimnazija Split - - - 100 100 - 66 266
289 Ivor Dakić 8 OŠ Zrinskih Nuštar - 32 88 19 100 - 25 264
290 Ivor Balog 1 III. gimnazija Osijek - 44 48 50 70 - 50 262
290 Ian Golob 1 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - - - - - 140 122 262
290 Dino Santro 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar 100 38 - 20 42 62 - 262
293 Eva Knežević 3 III. gimnazija Zagreb - - - 86 100 75 - 261
294 Karlo Miličić 2 V. gimnazija Zagreb - 94 - 164 - - - 258
295 Vanesa Antolović 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin - - - 180 - 75 - 255
296 Filip Šiktar 1 V. gimnazija Zagreb - 44 50 50 59 - 50 253
297 Antun Smojvir 2 Gimnazija Požega 0 40 50 42 70 - 50 252
298 Lana Crnobrnja Perenčevi 3 III. gimnazija Zagreb - - 45 - 100 55 50 250
298 Bernard Spiegl 3 III. gimnazija Zagreb - 124 - 126 - - - 250
300 Martin Majsec 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 100 - 53 96 - - - 249
301 Matej Jurec 8 OŠ Zrinskih Nuštar - 38 68 21 50 50 20 247
301 Vito Križaić 6 MIS Strahoninec 50 32 50 - 65 - 50 247
303 Lovro Puh 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 100 142 - - - - - 242
304 Filip Škrlec 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci - 136 105 - - - - 241
305 Jakov Vulama 4 III. gimnazija Zagreb 100 77 - - - 60 - 237
306 Ida Boić 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 26 18 25 50 47 50 236
307 Ivan Blažanović 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 30 32 - 70 100 - - 232
308 Žan Zuanović 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar - 44 70 - 50 66 - 230
309 Marin Teskera 1 Gimnazija Velika Gorica - 84 40 100 - - - 224
310 Leonardo Marinović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - 100 71 50 221
311 Vladimir Đurđević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - 96 76 - 48 220
312 Dora Planinc 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 30 18 50 50 - 50 20 218
313 Renato Čiž 3 RIK Popovača - - - - 217 - - 217
314 Lucija Marinac 3 III. gimnazija Zagreb - - - 86 76 50 - 212
315 Maja Milas 2 XV. gimnazija Zagreb 100 - 110 - - - - 210
316 Ana Hajdaš 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - 98 111 - 209
317 Matej Ivaniček 3 XV. gimnazija Zagreb - - - - - 205 - 205
318 Matej Kišić 2 Prva gimnazija Varaždin 100 50 50 - - - - 200
318 Stjepan Kos 2 Gimnazija Velika Gorica 100 - 100 - - - - 200
318 Sebastian Krznarić 3 Tehnička škola Čakovec - - 50 - 100 50 - 200
318 Patrik Kukić 1 XV. gimnazija Zagreb - - - - - 94 106 200
318 Luka Kušec 2 Gimnazija Velika Gorica 100 - 100 - - - - 200
318 Josip Pavicic 3 III. gimnazija Osijek 100 - - 100 - - - 200
318 Jan Pintar 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 50 - - - 50 50 50 200
318 Hrvoje Rađa 3 III. gimnazija Split - - - - 100 100 - 200
318 Matija Turk 3 III. gimnazija Zagreb - 130 70 - - - - 200
327 Antonio Babić 3 XIII. gimnazija Zagreb - - - - - - 196 196
327 Ivor Kakuk 3 Gimnazija Požega - - - 50 146 - - 196
329 Marcel Muslija 2 V. gimnazija Zagreb 100 94 - - - - - 194
329 Ivan Terzić 3 V. gimnazija Zagreb 100 94 - - - - - 194
331 David Čemeljić 2 V. gimnazija Zagreb 100 92 - - - - - 192
332 Miron Lončarić 7 Centar tehničke kulture Rijeka - 29 48 20 44 - 50 191
333 Bruno Licht 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci - - 75 - 115 - - 190
333 Elisa Marčinko 6 Centar tehničke kulture Rijeka - 52 68 70 - - - 190
333 Marin Ujević 4 III. gimnazija Split - - 90 100 - - - 190
336 Vladimir Šindler 1 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - 85 98 183
337 Filip Jamuljak 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - 46 - 96 40 - - 182
338 Alek Blečić 6 Dom mladih Rijeka - - - - 100 80 - 180
338 Klara Puvača 5 Dom mladih Rijeka - - - - - 80 100 180
338 Martin Vrbovčan 6 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije - - 50 - 60 - 70 180
341 Antonio Peter 2 XIII. gimnazija Zagreb - - - - - 65 114 179
342 Fabian Penezić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 38 - 70 70 - - 178
343 Dario Dugonjevac 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci - 22 50 100 - - - 172
343 Tin Kufrin 2 XV. gimnazija Zagreb - 172 - - - - - 172
345 Marija Dragošević 3 III. gimnazija Split - 100 70 - - - - 170
345 Filip Posavac 1 XV. gimnazija Zagreb - 74 - 96 - - - 170
347 Marin Šipek 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 38 30 - - - - 168
348 Duje Drobac 4 III. gimnazija Split - - 63 100 - - - 163
349 Matija Špoljarec 2 III. gimnazija Zagreb - - - 12 100 - 50 162
350 Adriana Dawn Mišković 1 Gimnazija Velika Gorica - 60 48 - - 50 - 158
351 Petra Mlinarek 3 III. gimnazija Zagreb - - - 86 - 70 - 156
352 Vid Mužević 3 V. gimnazija Zagreb - - 55 - 100 - - 155
353 Marin Topolnjak 5 MIS Strahoninec 20 - 20 16 - 50 48 154
353 Martin Zadravec 5 MIS Strahoninec 50 38 20 46 - - - 154
355 Mislav Tokić 1 III. gimnazija Split 50 20 - 25 - 58 - 153
356 Mislav Petrović 3 Gimnazija A.G. Matoša Đakovo 94 57 - - - - - 151
357 Dolores Crnjac 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - - - 20 50 50 30 150
357 Ivan Galović 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - - - 100 - 50 150
357 Stjepan Gotovac 4 Gimnazija Požega 100 50 - - - - - 150
357 Vilim Hrupelj 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 - 50 - - - - 150
357 Filip Jakšić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 100 50 - - - - - 150
357 Ivan Kapusta 1 XV. gimnazija Zagreb - - 50 100 - - - 150
357 Marin Meštrović 2 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci - - - - 150 - - 150
357 Silvija Rade 7 Centar tehničke kulture Rijeka 100 - 50 - - - - 150
357 Filip Zrnčić 4 Gimnazija Požega 100 - 50 - - - - 150
357 Jakov Šlezak 2 Tehnička škola Čakovec 100 50 - - - - - 150
367 Domagoj Herout 2 Srednja škola Krapina - - - - 70 79 - 149
368 Josip Frkin 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 148 - - - - - 148
369 Ilija Biškup 8 MIS Strahoninec 94 - - - - - 50 144
370 Matej Golub 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 50 44 48 - - - - 142
371 Nikola Banković 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - - 140 140
372 Zvonimir Varošenec 1 XV. gimnazija Zagreb - - 45 94 - - - 139
372 Vladimir Vladetic 1 III. gimnazija Osijek - 50 23 46 20 - - 139
374 Matko Grgic 1 III. gimnazija Osijek - 50 18 - 20 - 50 138
374 Benedikt Prpić 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 100 38 - - - - - 138
376 Borna Petak 1 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 38 43 16 - 32 - 129
377 Gabrijel Turčić 4 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - - 124 124
378 Matej Ban 5 Klub informatičara otoka Krka - - - - 20 50 50 120
378 Dominik Kerner 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 100 20 - - - - - 120
378 Roko Maršić 1 Centar tehničke kulture Rijeka - - 20 100 - - - 120
381 Nikola Olčar 3 Tehnička škola Čakovec 116 - - - - - - 116
381 Bruno Đapić 3 III. gimnazija Zagreb 50 - - 66 - - - 116
383 Jan Juričić 4 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - 115 - - - - 115
384 Dora Kralj 5 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 0 - - 16 55 20 111
385 Vito Anić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - - - - - - 110 110
386 Domagoj Sabolić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - - 105 - - - - 105
387 Slavko Rodin 3 III. gimnazija Split - - - - 104 - - 104
388 Emina Ajeti 3 III. gimnazija Split - - - 100 - - - 100
388 Matija Bognar 3 XV. gimnazija Zagreb 100 - - - - - - 100
388 Vanja Buturac 4 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 100 - - - - - - 100
388 Antonio Cerović 3 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 100 - - - - - - 100
388 Krešimir Domazet 3 III. gimnazija Split 100 - - - - - - 100
388 Špiro Golem 2 III. gimnazija Split 100 - - - - - - 100
388 Denis Hodak 3 Gimnazija Požega - - - 100 - - - 100
388 Bruno Jakoubek 4 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 50 50 0 - - - - 100
388 Margareta Jurišić 3 II. gimnazija Zagreb 100 - - - - - - 100
388 Matija Kordej 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - 100 - - 100
388 Martin Kranjčec 3 Gimnazija F. Petrića Zadar 100 - - - - - - 100
388 Antonio Krivić 3 III. gimnazija Split - 100 - - - - - 100
388 Matija Leš 2 V. gimnazija Zagreb 100 - - - - - - 100
388 Toni Novosel 3 Tehnička škola Bjelovar - 100 - - - - - 100
388 Domagoj Perković 2 III. gimnazija Split 100 - - - - - - 100
388 Ivan Skorupan 4 XV. gimnazija Zagreb 100 - - - - - - 100
388 Mislav Stojanović 4 V. gimnazija Zagreb 100 - - - - - - 100
388 Andrey Tolstikov 8 Centar tehničke kulture Rijeka 100 - - - - - - 100
388 Petar Zec 4 Centar tehničke kulture Rijeka 100 - - - - - - 100
388 Filp Zmiša 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 100 - - - - - - 100
388 Jan Čavar 2 V. gimnazija Zagreb 100 - - - - - - 100
388 Karlo Čuljak 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 100 - - - - - - 100
388 Ivan Špoljar 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - 100 - - 100
388 Marin Švenda 4 Tehnička škola Čakovec 100 - - - - - - 100
412 Luka Bakula 1 III. gimnazija Osijek - 32 - 16 50 - - 98
412 Tin Jagar 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - - - 98 - - - 98
412 Mateo Karakaš 7 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 50 0 8 20 20 - - 98
415 Rudi Babić 1 Gimnazija Velika Gorica - 54 40 - - - - 94
415 Petra Daković 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - 94 - - 94
417 Martin Svažić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - 91 - 91
418 Jana Antolović 5 OŠ Vladimira Nazora Pazin - - - 20 20 50 - 90
418 Ivan Bezjak 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 50 20 - 20 - - 90
418 Lovro Vidović 7 MIS Strahoninec 50 - 20 - 20 - - 90
418 Marin Šimić 4 III. gimnazija Split - - 90 - - - - 90
422 Marin Doričić 4 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - 89 - - - - - 89
423 Dorian Bariša 6 Centar tehničke kulture Rijeka 50 38 0 - - - - 88
423 Marko Bunić 2 III. gimnazija Zagreb - - - - 44 - 44 88
425 Antonela Barać 1 Gimnazija Velika Gorica - 84 - - - - - 84
426 Renato Štrbac 4 Centar tehničke kulture Rijeka - - 33 - 0 - 48 81
427 Jan Belak 5 MIS Strahoninec 20 20 18 16 - - - 74
427 Rea Pintar 2 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice - - - - - - 74 74
429 Luka Bister 2 Tehnička škola Čakovec - 72 - - - - - 72
430 Fran Babić 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - - - - - - 66 66
430 Ivan Đudarić 6 RIK Popovača - - 50 16 - - - 66
432 Kristijan Trnjar 2 Srednja škola Krapina - - - - 35 5 25 65
433 Ante Kolobarić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - - - - - 63 - 63
434 Borna Radojčić 2 III. gimnazija Zagreb - - - 12 44 - - 56
434 Janko Šeler 5 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 20 0 8 8 - 0 56
436 Eugen Car 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka - - - - - 51 - 51
437 Antonia Bartulovic 2 III. gimnazija Split - - - - - - 50 50
437 Hrvoje Brajko 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 50 - - - - - - 50
437 Davor Dobrota 1 XV. gimnazija Zagreb - - 50 - - - - 50
437 Adrijan Hirnig 8 Centar tehničke kulture Rijeka - - 50 - - - - 50
437 Maksimilijan Hižman 7 MIS Strahoninec 50 - - - - - - 50
437 Nikola Kešćec 3 Gimnazija A.G. Matoša Zabok 50 - - - - - - 50
437 Renato Krpan 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 50 - - - - - - 50
437 Fran Mlinac 5 Robotičko informatički klub Križ 50 - - - - - - 50
437 Vid Mulc 1 XIII. gimnazija Zagreb - - - - - - 50 50
437 Vedran Novaković 5 MIS Strahoninec 50 - - - - - - 50
437 Marin Petric 1 III. gimnazija Split - - - - - 50 - 50
437 Marko Prgomet 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod - 0 18 12 20 - - 50
437 Tomo Vukadin 2 V. gimnazija Zagreb 50 - - - - - - 50
450 Leon Vlašić 1 Tehnička škola Čakovec - - 48 - - - - 48
451 Luka Milačić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 44 - - - - - 44
451 Vladimir Pezo 1 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci - 44 - - - - - 44
453 Jurica Jakoubek 1 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije - - 20 20 - - - 40
453 Emanuel Zakanj 1 Gimnazija Velika Gorica - 20 20 - - - - 40
455 Lukas Baltas 8 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 38 - - - - - 38
455 Roko Jović 5 Dom mladih Rijeka - 38 - - - - - 38
455 Mihael Petričević 1 Tehnička škola Čakovec - - 38 - - - - 38
455 Jakov Robić 5 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - 38 - - - - - 38
455 Stjepan Sičaja 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb - 38 - - - - - 38
455 Josip-Benjamin Szabo 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar - 38 - - - - - 38
461 Vjekoslav Pecar 1 III. gimnazija Osijek - 18 - 18 - - - 36
462 Lucijan Hrvaćanin 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - - - 30 - - - 30
463 Luka Dakić 5 MIS Strahoninec 26 - - - - - - 26
464 Viktor Habek 2 III. gimnazija Zagreb - - - - 24 - - 24
464 Marko Husnjak 2 III. gimnazija Zagreb - - - - 24 - - 24
466 Mate Baković 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb - 20 0 - - - - 20
466 Lucija Dikanović 5 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 - - - - 0 - 20
466 Marin Hrvaćanin 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb - - - 20 - - - 20
466 Michael Kiršek 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar 20 - - - - - - 20
466 Mateo Kos 7 Centar tehničke kulture Rijeka - 20 - - - - - 20
466 Silvio Pokorni 7 OŠ Vladimira Nazora Daruvar - 20 - - - - - 20
466 Ivan Gabriel Šemper 5 Centar tehničke kulture Rijeka - 20 - - - - - 20
473 Rene Javorić Ilić 2 Gimnazija A.G. Matoša Zabok - - - - - 0 - 0