HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 6. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA H P C T L H D P UKUPNO
1 Fabijan Pitlović 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 30 56 40 - - - 176 (176)
2 Dora Lendvaj 6 RIK Popovača 20 30 50 72 - - - - 172 (172)
3 Ema Kolmanić 6 MIS Strahoninec 20 30 50 - 40 - - - 140 (140)
3 Fran Mostarkić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 50 0 40 - - - 140 (140)
5 Samuel Sobočan 6 MIS Strahoninec 20 30 45 - 40 - - - 135 (135)
6 Ida Boić 6 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 50 - - - - - 100 (100)
6 Borna Janežić 6 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - - - - - 100 (100)
6 Ingo Pavić 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
9 Toni Barišić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 45 - - - - - 95 (95)
9 Marin Topolnjak 6 MIS Strahoninec 20 30 45 - 0 - - - 95 (95)
11 Renato Krpan 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 35 - - - - - 85 (85)
12 Pavla Čančar 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 30 - - - - - 80 (80)
13 Frane Andrić 6 OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod 20 30 25 0 - - - - 75 (75)
13 Matija Lacković 6 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 25 - 0 - - - 75 (75)
15 Vedran Novaković 6 MIS Strahoninec 20 30 20 - 0 - - - 70 (70)
15 Vanja Žutić 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 20 - - - - - 70 (70)
17 Gabriel Bajčić 6 Klub informatičara otoka Krka 20 30 0 - - - - - 50 (50)
17 Hrvoje Cepanec 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
17 Roko Gulić 6 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 - - - - - - 50 (50)
17 Barbara Kelava 6 Prva gimnazija Varaždin 20 30 - - - - - - 50 (50)
17 Nika Krsnik 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
17 Vito List 6 MIS Strahoninec 20 30 - - - - - - 50 (50)
17 Fran Mlinac 6 Robotičko informatički klub Križ 20 30 - - - - - - 50 (50)
17 Ivan Paljetak 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
17 Dora Planinc 6 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
17 Fran Vlahović 6 AK46 Đurđevac 20 30 - - - - - - 50 (50)
17 Martin Zadravec 6 MIS Strahoninec 20 30 0 - - - - - 50 (50)
17 Janko Šeler 6 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
29 Matej Ban 6 Klub informatičara otoka Krka 10 30 0 - - - - - 40 (40)
29 Luka Dakić 6 MIS Strahoninec 10 30 - - - - - - 40 (40)
31 Šimun Klarić 6 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 0 0 - - - - - 20 (20)