HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 7. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA H P C T L H D P UKUPNO
1 Vlatko Borevković 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 40 0 - - 220 (220)
2 Marko Dorčić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 30 - - - 210 (210)
3 Matija Bujanić 7 MIS Strahoninec 20 30 50 24 40 - - - 164 (164)
4 Martin Vrbovčan 7 Udruga informatičara Bjelovarsko-bilogorske županije 20 30 50 24 30 - - - 154 (154)
5 Fran Babić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 40 - - - 140 (140)
6 Emanuel Tukač 7 OŠ Breznički Hum 20 30 5 80 0 - - - 135 (135)
7 Fran Lešković 7 RIK Popovača 20 30 50 32 - - - - 132 (132)
7 Fabjan Markovinović 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 32 0 - - - 132 (132)
9 Ivan Badrov 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 16 0 - - - 116 (116)
10 Iva Tadić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 45 16 - - - - 111 (111)
11 Patrik Modrić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - - - - - 100 (100)
11 Sven Novak 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
11 Lucija Uroić 7 Robotičko informatički klub Križ 20 30 50 - - - - - 100 (100)
14 Vito Gambin 7 Društvo informatičara Pula 20 30 15 - 30 0 - - 95 (95)
14 Ivan Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 20 0 25 0 - 0 95 (95)
14 Dominik Marcelja 7 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 45 - - - - - 95 (95)
17 Lovro Milišić 7 OŠ Retkovec Zagreb 20 30 30 - - - - - 80 (80)
17 Leo Stričak 7 MIS Strahoninec 20 30 30 - 0 - - - 80 (80)
19 Elisa Marčinko 7 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 25 - 0 0 0 0 75 (75)
19 Patrik Prebeg 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 25 - - - - - 75 (75)
21 Lovro Lavrenčak 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 24 25 - - - - - 69 (69)
22 Šimun Bilas 7 MIS Strahoninec 20 30 15 - - - - - 65 (65)
22 Anja Poljanšek 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 15 - - - - - 65 (65)
22 Relja Šegvić 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 - 0 - - - 65 (65)
25 Andrija Palašek 7 MIS Strahoninec 20 30 5 0 0 - - - 55 (55)
26 Mia Borko 7 II. osnovna škola Vrbovec 20 30 0 - - 0 - - 50 (50)
26 Lucija Janjić 7 RIK Nuštar 20 30 - - - - - 0 50 (50)
26 Krešimir Kantolić 7 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 - - - - - - 50 (50)
26 Vito Križaić 7 MIS Strahoninec 20 30 0 - 0 - - - 50 (50)
26 Viktor Merćep 7 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
26 Ivan Petrović Poljak 7 Udruga mladih programera S VIJUGOM Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
26 Nino Strčić 7 Klub informatičara otoka Krka 20 30 0 - - - - - 50 (50)
26 Maro Štefanić 7 Dom mladih Rijeka 20 30 0 - - - - - 50 (50)