HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
OSNOVNE ŠKOLE / 8. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA H P C T L H D P UKUPNO
1 Dorijan Lendvaj 8 RIK Popovača 20 30 50 80 100 - 100 0 360 (380)
2 Patrik Pavić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 100 - 60 - 320 (340)
3 Vito Anić 8 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 40 - 60 - 260 (280)
4 Martin Majsec 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 80 5 0 0 0 185 (185)
4 Boris Španić 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 80 5 - - - 185 (185)
6 Sara Lazarušić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 45 80 5 - - - 180 (180)
7 Filip Cvjetićanin 8 MIS Strahoninec 20 30 50 48 30 0 - - 178 (178)
8 Patrik Blašković 8 Društvo informatičara Pula 20 30 45 80 0 - - - 175 (175)
8 Matija Kukić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 45 80 0 - - - 175 (175)
10 Martina Licul 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 32 40 - - - 172 (172)
10 Domagoj Sabolić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 32 40 - - - 172 (172)
12 Domagoj Barbarić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 40 32 40 - - - 162 (162)
13 Tomi Stanišić 8 OŠ Dragutin Tadijanović Slavonski Brod 20 30 45 8 40 - - - 143 (143)
14 Vito Džaja-Pozaić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 40 - - - 140 (140)
14 Petar Knežević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - 40 - - - 140 (140)
14 Božidar Zrnić 8 Dom mladih Rijeka 20 30 50 - 40 - - - 140 (140)
17 Armin Kadrić 8 Društvo informatičara Pula 20 30 50 0 30 - - 0 130 (130)
18 Petar Dušević 8 Dom mladih Rijeka 20 30 30 0 40 - - - 120 (120)
19 Marko Borković 8 MIS Strahoninec 20 30 30 - 30 - - - 110 (110)
20 Antonio Dijanić 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 0 0 - - - 100 (100)
20 Franko Guberina 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
20 Maksimilijan Hižman 8 MIS Strahoninec 20 30 50 - - - - - 100 (100)
20 Ema Krčadinac 8 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 50 - 0 - - - 100 (100)
20 Sven Tomašek 8 OŠ Breznički Hum 20 30 50 - 0 - 0 - 100 (100)
25 Roko Barišić 8 OŠ Ante Kovačića Zagreb 20 30 30 16 - - - - 96 (96)
26 Filip Križanac 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 45 - 0 - - - 95 (95)
26 Matko Ćavar 8 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 45 0 0 - - - 95 (95)
28 Lovro Vidović 8 MIS Strahoninec 20 30 25 - - - - - 75 (75)
29 Silvija Rade 8 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 0 - - - - - 50 (50)
29 Karlo Srdoč 8 Klub informatičara otoka Krka 20 30 0 - - - - - 50 (50)