HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE IZ INFORMATIKE
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 2. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA H P C T L H D P UKUPNO
1 Martin Josip Kocijan 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 100 0 - - 280 (280)
1 Ivan Milinović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 100 0 - - 280 (280)
3 Mihael Pristav 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 45 - - - 225 (225)
3 Lana Šprajc 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 80 45 - - - 225 (225)
5 Mislav Brnetić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 40 - - - 220 (220)
5 Marko Srpak 2 Prva gimnazija Varaždin 20 30 50 80 40 - - - 220 (220)
5 Nika Utrobičić 2 III. gimnazija Split 20 30 50 80 40 - - - 220 (220)
8 Marko Vlaić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 80 40 - - - 215 (215)
9 Bojan Puvača 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 72 40 - - - 212 (212)
10 Pavel Kliska 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 45 32 55 0 - - 182 (182)
11 Maja Drmač 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 0 - - 0 180 (180)
11 Leon Stjepan Uroić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 80 - - - - 180 (180)
13 Karlo Josip Kardum 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 32 40 - - 0 172 (172)
13 Ana Vajić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 72 - - - - 172 (172)
15 Jerko Šegvić 2 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 15 64 40 - - - 169 (169)
16 Filip Beleta 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 35 80 0 - - - 165 (165)
16 Adrijan Cvijanović 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 5 80 30 - - - 165 (165)
18 Darijan Gudelj 2 III. gimnazija Split 20 0 50 80 10 - - - 160 (160)
19 Ivan Cepanec 2 Robotičko informatički klub Križ 20 30 30 64 - - - - 144 (144)
20 Antonio Lukić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 40 - - - 140 (140)
20 Borna Massari 2 Dom mladih Rijeka 20 30 50 0 40 - - - 140 (140)
22 Luka Bulić Bračulj 2 III. gimnazija Split 20 30 30 16 40 - - - 136 (136)
22 David Mikulčić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 30 16 40 - - 0 136 (136)
24 Matej Ištuk 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 45 40 - - - - 135 (135)
25 Nikola Capan 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 64 0 - 0 - 134 (134)
26 Jakov Manjkas 2 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
26 Matko Šimić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 24 - - - - 124 (124)
28 Fran Marić 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 30 - 30 - - - 110 (110)
28 Vittorio Vičević 2 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 30 - 30 - - - 110 (110)
30 Ian Golob 2 Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
30 David Karlovčec 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 - - - - - 100 (100)
30 Tio Špicar 2 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - - 100 (100)
33 Zvonimir Haramustek 2 III. gimnazija Osijek 20 30 45 - - - - - 95 (95)
33 Sebastian Soldat 2 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 45 - - - - - 95 (95)
35 Velimir Kovačić 2 XV. gimnazija Zagreb 20 30 0 32 - - - - 82 (82)
36 Ivor Balog 2 III. gimnazija Osijek 20 30 30 - - - - - 80 (80)
36 Mateo Mofardin 2 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 30 - - - - - 80 (80)
36 Vladimir Vladetić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 30 - - - - - 80 (80)
39 Jura Starčević 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 20 - 0 - - - 70 (70)
40 Karlo Boroš 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
40 Josip Bosnić 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
40 Matko Grgić 2 III. gimnazija Osijek 20 30 0 - - - - - 50 (50)
40 Petar Mirković 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - - 50 (50)
40 Adriana Dawn Mišković 2 Gimnazija Velika Gorica 20 30 - - - - - - 50 (50)
40 Tomislav Novak 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 0 - - - - - 50 (50)
46 Lovro Buljat 2 Gimnazija F. Petrića Zadar 20 0 - - - - - - 20 (20)
47 Jurica Jakoubek 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 0 0 - - - - - - 0 (0)
47 Filip Kvesić 2 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 0 0 - - - - - - 0 (0)
47 Vedran Mesar 2 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 0 0 - - - - - - 0 (0)