HONI Logo
 
HRVATSKO OTVORENO NATJECANJE U INFORMATICI
 
POJEDINAČNI REZULTATI
1. KOLO
SREDNJE ŠKOLE / 3. RAZRED
 
MJESTO NATJECATELJ RAZRED EKIPA P O N Z C S T UKUPNO
1 Martin Josip Kocijan 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 70 90 0 0 260
2 Pavel Kliska 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 90 0 - 218
3 Mislav Brnetić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 18 22 - 210
4 Leon Stjepan Uroić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 42 27 22 - 191
5 Karlo Josip Kardum 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 70 18 - - 188
5 Nika Utrobičić 3 III. gimnazija Split 20 30 50 70 18 - - 188
7 Darijan Gudelj 3 III. gimnazija Split 20 30 50 56 27 - - 183
8 Ivan Milinović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 27 22 - 177
9 Jakov Manjkas 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 50 70 0 - - 170
10 Mihael Pristav 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 28 36 0 - 164
11 Antonio Lukić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 56 0 0 - 156
12 Maja Drmač 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 14 36 0 - 150
13 Lana Šprajc 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 27 22 - 149
14 Velimir Kovačić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 28 18 - - 146
15 David Mikulčić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 10 0 27 55 - 142
16 Jakov Tomasić 3 Centar tehničke kulture Rijeka 20 30 50 14 27 - - 141
17 Vittorio Vičević 3 Gimnazija M. A. Reljkovića Vinkovci 20 30 50 28 0 - - 128
18 Antonio Kutnjak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 0 27 - - 127
19 Nikola Capan 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 18 - - 118
19 Mateo Kovačić 3 Gimnazija I.Z. Dijankovečkoga Križevci / ZTK Križevci 20 30 50 - 18 - - 118
21 Filip Beleta 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
21 Tomislav Novak 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 14 - - - 114
21 Jura Starčević 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 50 14 - - - 114
24 Marko Čengić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 18 22 - 110
25 Jerko Šegvić 3 Udruga informatičara Božo Težak Zagreb 20 30 40 14 - 0 - 104
26 Armando Gabor 3 II. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
26 Zvonimir Haramustek 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 0 - - - 100
26 Vatroslav Jakopec 3 Gimnazija L. Vranjanina Zagreb 20 30 50 - 0 - - 100
26 David Karlovčec 3 Gim. J. Slavenskog Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 50 0 - - - 100
26 Mateo Mofardin 3 OŠ Vladimira Nazora Pazin 20 30 50 - - - - 100
26 Marko Novak 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 0 - - - 100
26 Mihael Petričević 3 Tehnička škola Čakovec 20 30 50 - - - - 100
26 Branimir Tomeljak 3 III. gimnazija Split 20 30 50 - - - - 100
26 Vladimir Vladetić 3 III. gimnazija Osijek 20 30 50 - 0 - - 100
26 Marko Vlaić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
26 Sven Vujević 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 - - - 100
26 Matko Šimić 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
26 Karlo Žižić 3 V. gimnazija Zagreb 20 30 50 0 0 - - 100
39 Tarik Seferović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 48 0 0 - - 98
40 Ida Kolmanić 3 Prva gimnazija Varaždin 20 30 45 0 0 - - 95
40 Kristijan Komar 3 Gimnazija Bjelovar 20 30 45 - - - - 95
42 Ivor Balog 3 III. gimnazija Osijek 20 30 34 - 0 - - 84
43 Adrian Cvijanović 3 XV. gimnazija Zagreb 20 30 15 0 9 - - 74
44 Tio Špicar 3 Tehnička škola Čakovec / Međimurski informatički klub 20 30 5 0 18 - - 73
45 Franko Budimir 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
45 Vid Mulc 3 XIII. gimnazija Zagreb 20 30 20 0 - - - 70
47 Mislav Tokić 3 III. gimnazija Split 20 30 - 14 0 - - 64
48 Oliver Horvat 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 10 - - - - 60
49 Leticija Crnković 3 Gimnazija Fran Galović Koprivnica 20 30 0 0 0 - - 50
49 Luka Forko 3 III. gimnazija Zagreb 20 30 - - - - - 50
49 Petar Mirković 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 30 - - - - - 50
49 Krešo Orešković 3 Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice 20 30 - - - - - 50
53 Josip Goluža 3 III. gimnazija Zagreb 20 28 - - - - - 48
53 Filip Kvesić 3 Udruga informatičara Požeško-slavonske županije 20 28 - - - - - 48